QXL.dkSøg1645 søgeresultater fundet for Grønland
juleark fra groenland ufoldet 2007 JULEARK FRA GRØNLAND UFOLDET 2007 21/1/2019 16:14 0
juleark fra groenland dansk 1983 med soelv tyk paa JULEARK FRA GRØNLAND DANSK 1983 MED SØLV TYK PÅ 23/1/2019 22:54 0
juleark fra groenland 3 side takket ufoldet 1974 JULEARK FRA GRØNLAND 3 SIDE TAKKET UFOLDET 1974 25/1/2019 05:28 0
groen afa nr 8 16 postfrisk afa kr 2 700 00 Grøn: Afa nr. 8 - 16 postfrisk. Afa kr. 2.700,00 !!!!!!!!!!! 28/1/2019 19:09 8
tms groenland 1951 TMS Grønland 1951 20/1/2019 15:57 0
foerstedagskuverter groenland Førstedagskuverter Grønland 20/1/2019 16:26 0
groenland faeroeerne 188 forskellige afa 2100 kr Grønland + Færøerne. 188 forskellige. AFA 2100 kr. 20/1/2019 16:38 0
92,- DKK
groenland 726 mio boerne talsmand stemplet blok GRØNLAND 726 MIO BØRNE TALSMAND STEMPLET BLOK 20/1/2019 16:50 0
groenland julemaerke 2007 i perfekt ark 2941 4 Grønland JULEMÆRKE 2007 - i PERFEKT - ark - (2941-4) 20/1/2019 17:27 0
groenland thule 196 forskellige afa 2 736 kr Grønland + Thule. 196 forskellige. AFA 2.736 kr. 20/1/2019 17:42 0
152,- DKK
afa 6 5 oere brun afa kr 1000 00 AFA 6 5 øre brun AFA kr. 1000,00 20/1/2019 19:01 20
130,- DKK
groenland fdc 42 4blok hans egede GRØNLAND FDC 42 4BLOK HANS EGEDE 20/1/2019 19:02 0
groenland franko brev d 4828 tele egedesminde 14 4 75 GRØNLAND FRANKO BREV D 4828 TELE EGEDESMINDE 14,4,75 20/1/2019 19:02 0
groenland z 1394 fdc 43 groenlands fonden GRØNLAND ( Z 1394) FDC 43 GRØNLANDS FONDEN 20/1/2019 19:03 0
groenland thule 1 5 saet stemplet GRØNLAND THULE 1/5 SÆT STEMPLET 20/1/2019 19:04 0
groenland parti aar 2010 554 55 557 8 562 567 573 576 GRØNLAND PARTI ÅR 2010 554/55-557/8-562-567-573+576 20/1/2019 19:04 0
groenland parti aar 2009 stemplet 531 37 540 544 GRØNLAND PARTI ÅR 2009 STEMPLET 531/37-540-544 20/1/2019 19:04 0
afa 6 5 oere brun afa kr 950 00 AFA 6 5 øre brun AFA kr.950,00 20/1/2019 19:05 15
dk 549 groenland 86 saerkuvert dafila 73 odense og DK 549 GRØNLAND 86 SÆRKUVERT DAFILA 73 ODENSE OG 20/1/2019 19:05 0
groenland z 791 9 klip med pr stempler bla kap dan GRØNLAND ( Z 791) 9 KLIP MED PR. STEMPLER BLA. KAP DAN 20/1/2019 19:06 0
groenland 230 julefrimaerke 1992 paa brev til dk GRØNLAND 230 JULEFRIMÆRKE 1992 PÅ BREV TIL DK 20/1/2019 19:07 0
groenland 501 julemaerke 2007 brev til dk GRØNLAND 501 + JULEMÆRKE 2007 BREV TIL DK 20/1/2019 19:07 0
groenland 249 cept 1994 brev til dk GRØNLAND 249 CEPT 1994 BREV TIL DK 20/1/2019 19:07 0
groenland fdc 83 i 4 blok 10 kr hvalros GRØNLAND FDC 83 I 4 BLOK 10 KR. HVALROS 20/1/2019 19:07 0
groenland sortryk 96 isbjoern hafnia 76 GRØNLAND SORTRYK ( 96 ) ISBJØRN HAFNIA 76 20/1/2019 19:11 0
groenland z 1182 fdc 40 gustav holm skib afs godthaab GRØNLAND ( Z 1182) FDC 40 GUSTAV HOLM SKIB AFS GODTHÅB 20/1/2019 19:11 0
afa 228 AFA 228 20/1/2019 19:24 0
afa 315 og 316 i 4 blokke fdc Afa 315 og 316 i 4-blokke + FDC 20/1/2019 19:24 0
groenland 25 kr torsk afa 129 postfrisk 1910 2 Grønland 25 kr TORSK AFA 129 postfrisk - ( 1910-2) 20/1/2019 19:42 0
18,- DKK
groenland aarsmappe 2008 paalydende 334 kr GRØNLAND årsmappe 2008 pålydende 334 kr. 20/1/2019 19:43 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 20/1/2019 14:50.