QXL.dkSøg1696 søgeresultater fundet for Grønland
groenland postfrisk 4 blokke afa nr 37 og 38 2831 Grønland postfrisk 4 blokke AFA nr. 37 og 38 (2831) 22/9/2017 10:34 0
500,- DKK
groenland afa 8 16 specimen saet postfrisk med att c a m GRØNLAND AFA 8-16 SPECIMEN sæt postfrisk med ATT. C.A.M. 23/9/2017 20:02 0
5800,- DKK
juleark fra groenland 1978 ufoldet 4 side takket JULEARK FRA GRØNLAND 1978 UFOLDET 4 SIDE TAKKET 25/9/2017 09:01 0
juleark fra groenland ufoldet 2007 JULEARK FRA GRØNLAND UFOLDET 2007 25/9/2017 09:30 0
juleark fra groenland 3 side takket ufoldet 1974 JULEARK FRA GRØNLAND 3 SIDE TAKKET UFOLDET 1974 29/9/2017 18:18 0
4 groenland jubilaeumsblokke 1998 03 08 13 perfekte 4 Grønland Jubilæumsblokke 1998, 03, 08,13/ Perfekte! 19/9/2017 21:01 0
groenland 250 stk med over 100 forskellige baade postfriske Grønland 250 stk. med over 100 forskellige. Både postfriske 19/9/2017 22:32
92,- DKK
thule nytryk samler gerne sammen THULE NYTRYK SAMLER GERNE SAMMEN 19/9/2017 22:50 0
groenland diverse stemplet julemaerker fra 2008 2010 2812 4 Grønland diverse stemplet julemærker fra 2008-2010 (2812-4) 20/9/2017 01:47 0
groenland diverse stemplet maerker fra 2010 2813 2 Grønland diverse stemplet mærker fra 2010 (2813-2) 20/9/2017 01:47 0
pakkeporto nytryk serie 1 2 3 4 5 komplet Pakkeporto Nytryk serie 1+2+3+4+5 Komplet 20/9/2017 02:13 0
groenland 2 stemplede maerker Grønland 2 stemplede mærker 20/9/2017 08:17 0
14,- DKK
groenland perfekt julemaerke ark fra 2001 Grønland perfekt julemærke ark fra 2001 20/9/2017 08:17 0
14,- DKK
groenland frimaerkehaefte nr 1 postfrisk fra 1989 afa pris 900 Grønland frimærkehæfte nr. 1 postfrisk fra 1989 AFA pris 900 20/9/2017 08:17 0
groenland fdc afa 129 enkewl og fireblok Grønland FDC AFA 129 enkewl og fireblok, 20/9/2017 08:17 0
groenland fireblok afa 84 af og 101 af postfrisk 846 a Grønland fireblok AFA 84 aF og 101 aF postfrisk. (846 A) 20/9/2017 08:17 0
groenland nyere stemplede maerker 462 a Grønland nyere stemplede mærker (462 A) 20/9/2017 08:17 0
groenland diverse nyere stemplet maerker 457 a Grønland diverse nyere stemplet mærker. (457 A) 20/9/2017 08:17 0
groenland afa 36 haengslet 910d Grønland AFA 36 Hængslet (910D) 20/9/2017 08:17 0
18,- DKK
groenland 1 saet fdc kurvaerter 58 61 1100 Grønland 1 sæt FDC kurværter 58-61. (1100) 20/9/2017 08:17 0
165,- DKK
groenland 2 fdc kurverter med4 blok 1101 Grønland 2 FDC kurverter med4 blok. (1101) 20/9/2017 08:17 0
groenland 2 stk fdc fra maj 2000 616 a Grønland 2 stk FDC fra maj 2000. ( 616 A) 20/9/2017 08:17 0
12,- DKK
groenland diverse postfriske frimaerker Grønland diverse postfriske frimærker 20/9/2017 08:17 0
24,- DKK
groenland postfrisk marginal blokke g 281 282 2255 b Grønland postfrisk marginal blokke G 281-282 (2255 B) 20/9/2017 08:17 0
24,- DKK
groenland 3 postfriske maerker Grønland 3 postfriske mærker 20/9/2017 08:18 0
12,- DKK
groenland 2 fdc i enkelt og fireblok fra 21 05 1981 Grønland 2 FDC i enkelt og fireblok fra 21.05.1981 20/9/2017 08:18 0
18,- DKK
groenland 3 fdc kurverter i fireblok 388 Grønland 3 FDC kurverter i fireblok (388) 20/9/2017 08:18 0
18,- DKK
groenland 3 fdc 4 fireblokok 390 Grønland 3 FDC 4 fireblokok (390) 20/9/2017 08:18 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 19/9/2017 19:02.