QXL.dkSøg1430 søgeresultater fundet for Grønland
juleark fra groenland 3 side takket ufoldet 1974 JULEARK FRA GRØNLAND 3 SIDE TAKKET UFOLDET 1974 31/3/2020 00:30
groenland ryddelot stpl Grønland, Ryddelot, stpl. 2/4/2020 18:33 16
320,- DKK
hafnia 1976 groenland HAFNIA 1976 GRØNLAND 4/4/2020 18:34 0
groenland 403 maniitsoq GRØNLAND 403 MANIITSOQ 29/3/2020 07:54 0
groenland diverse maerker fra 2001 postfrisk 3274 1 Grønland diverse mærker fra 2001 postfrisk (3274-1) 29/3/2020 08:42 1
groenland diverse maerker fra 2000 postfrisk 3274 2 Grønland diverse mærker fra 2000 postfrisk (3274-2) 29/3/2020 08:42 1
juleark fra groenland 3 side utakket ufoldet 1998 JULEARK FRA GRØNLAND 3 SIDE UTAKKET UFOLDET 1998 29/3/2020 08:42
juleark fra groenland 3 side utakket ufoldet 1999 JULEARK FRA GRØNLAND 3 SIDE UTAKKET UFOLDET 1999 29/3/2020 08:42
24 oevre marginalblokke flere bedre 24 øvre marginalblokke. Flere bedre 29/3/2020 10:16 0
24 postfriske oevre marginalblokke paalydende 339 kr 24 postfriske øvre marginalblokke. Pålydende 339 kr. 29/3/2020 10:16 0
160,- DKK
1998 adressekortpaa pakke til danmark fraenkeret med 200 kr 1998. Adressekortpå pakke til Danmark. Fraenkeret med 200 kr 29/3/2020 10:16 0
1998 adrssekort til danmark med god blandingsfrankatur 1998. Adrssekort til Danmark. Med god blandingsfrankatur 29/3/2020 10:16 0
1966 brugsbrev fra julianehaab med 30 oere isbjoern single 1966. Brugsbrev fra Julianehaab med 30 øre isbjørn single 29/3/2020 10:16 0
175,- DKK
1967 brev fra station nord til danmark med 15 og 30 oere 1967. Brev fra Station Nord til Danmark med 15 og 30 øre 29/3/2020 10:16 0
3 bedre 4 blokke afa 209 228 255 kr 1000 3 bedre 4-blokke. AFA 209, 228, 255. Kr. 1000.- 29/3/2020 10:16 0
groenland 4 fdc med 1 kr 10 kr afa kr 700 Grønland. 4 FDC med 1 kr - 10 kr. AFA kr. 700.- 29/3/2020 10:16 0
groenland 3 bedre r breve fra kangerlussuaq Grønland. 3 bedre R-breve fra Kangerlussuaq 29/3/2020 10:16 0
groenland 8 adressekort 1977 87 med forskellige frankeringer Grønland. 8 adressekort 1977-87 med forskellige frankeringer 29/3/2020 10:16 0
groenland 8 adressekort med forskellige bedre frankeringer Grønland. 8 adressekort med forskellige bedre frankeringer 29/3/2020 10:16 0
groenland vaerdi adressekort paa pakke kr 14000 Grønland. Værdi adressekort på pakke, kr. 14000.- 29/3/2020 10:16 0
groenland 4 adressekort paa pakker til groenland Grønland. 4 adressekort på pakker til Grønland. 29/3/2020 10:16 0
thule komplet stemplet saet 6460 Thule komplet stemplet sæt (6460) 29/3/2020 10:17 0
4 stk fdc med 4 blokke afa 545 6655 4 stk FDC med 4-blokke. AFA 545.- (6655) 29/3/2020 10:18 0
smukt 4 bloksaet thule afa 1575 6752 Smukt 4-bloksæt Thule. AFA 1575.- (6752) 29/3/2020 10:18 0
375,- DKK
samilng med 129 postfriske 4 blokke afa kr 10 800 Samilng med 129 postfriske 4-blokke. AFA kr. 10.800.- 29/3/2020 10:18 0
800,- DKK
fdc med 100 kr lars moeller afa 228 kr 300 FDC med 100 kr. Lars Møller. AFA 228 kr. 300.- 29/3/2020 10:18 0
fdc med 1 2 5 og 10 kr isbjoern afa 700 FDC med 1, 2, 5 og 10 kr. isbjørn. AFA 700.- 29/3/2020 10:18 0
135,- DKK
thule komplet postfriskt saet afa 340 kr Thule. Komplet postfriskt sæt. AFA 340 kr 29/3/2020 10:18 0
provisorier postfrisk saet afa 37 8 kr 715 Provisorier. Postfrisk sæt. AFA 37/8 kr. 715.- 29/3/2020 10:18 0
165,- DKK
groenland 1 oere pakkeporto 4 kr 425 Grønland. 1 øre. Pakkeporto 4. Kr. 425. 29/3/2020 10:18 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 28/3/2020 22:59.