QXL.dkSøg1607 søgeresultater fundet for Grønland
juleark fra groenland ufoldet 2007 JULEARK FRA GRØNLAND UFOLDET 2007 < 31 min. 0
juleark fra groenland 3 side takket ufoldet 1974 JULEARK FRA GRØNLAND 3 SIDE TAKKET UFOLDET 1974 < 45 min. 0
thule samling nytyk 1 8 komplet THULE SAMLING NYTYK 1-8 KOMPLET 19/7/2018 21:32 0
stort partig juleark fra groenland STORT PARTIG JULEARK FRA GRØNLAND 20/7/2018 21:32 0
groenland pakkeporto afa nr 15 fireblok GRØNLAND. PAKKEPORTO AFA NR 15. FIREBLOK. 23/7/2018 15:05 11
120,- DKK
groenland afa nr 20 25 danmark befriet GRØNLAND. AFA NR 20-25. DANMARK BEFRIET. 23/7/2018 15:24 51
400,- DKK
her er der et lille godt brev fra groenland afa nr 6 sas HER ER DER ET LILLE GODT BREV FRA GRØNLAND AFA NR. 6 SAS 23/7/2018 22:58 0
juleark fra groenland 1978 ufoldet 4 side takket JULEARK FRA GRØNLAND 1978 UFOLDET 4 SIDE TAKKET 26/7/2018 21:06 0
groenland afa 283x postfrisk med att c a m 160528 GRØNLAND AFA 283X postfrisk med ATT C.A.M. - ( 160528) 30/7/2018 18:14 0
3800,- DKK
juleark fra groenland 1992 ufoldet 1 side takket JULEARK FRA GRØNLAND 1992 UFOLDET 1 SIDE TAKKET < 21 min. 0
juleark fra groenland ufoldet 2001 JULEARK FRA GRØNLAND UFOLDET 2001 < 27 min. 0
juleark fra groenland ufoldet 2002 JULEARK FRA GRØNLAND UFOLDET 2002 < 29 min. 0
juleark fra groenland 2 side takket ufoldet 2000 JULEARK FRA GRØNLAND 2 SIDE TAKKET UFOLDET 2000 < 29 min. 0
tms groenland 1951 TMS Grønland 1951 < 30 min. 0
groenland expeditioner nr 525 miniblok stemplet Grønland. EXPEDITIONER, Nr. 525, miniblok stemplet < 49 min. 0
32,- DKK
groenland 4 stk nye frankeringsettiketter postfrisk Grønland. 4 stk. NYE Frankeringsettiketter postfrisk < 49 min. 0
america udgave nr 17 25 ubrugt afa 5400 kr America udgave. nr. 17-25 ubrugt. AFA: 5400 kr < 49 min. 0
1050,- DKK
juleark ufoldet fra groenland 1984 JULEARK UFOLDET FRA GRØNLAND 1984 18/7/2018 20:58 0
groenlandske frm haefter 1 Grønlandske FRM hæfter - #1 18/7/2018 21:02 0
groenlandske frm haefter 2 Grønlandske FRM hæfter - #2 18/7/2018 21:02 0
groenland 500 stk mindst 100 forskellige inkl ark Grønland 500 stk. Mindst 100 forskellige. Inkl. Ark . 18/7/2018 21:46 0
91,- DKK
haefte nr 7 postfrisk Hæfte nr. 7, Postfrisk 18/7/2018 21:52 0
haefte nr 3 postfrisk groendland Hæfte nr. 3 Postfrisk Grøndland 18/7/2018 21:53 0
groenland 67 forsk thule serie og 50 kr s mrk afa 720 kr Grønland. 67 forsk. Thule serie og 50 kr´s mrk. AFA 720 kr. 18/7/2018 21:56 0
61,- DKK
poststempler Poststempler 18/7/2018 22:52 0
groenland 2 marginal blokke postfrisk Grønland 2 marginal blokke postfrisk 19/7/2018 00:26 0
12,- DKK
groenland perfekt julemaerke ark fra 2002 Grønland perfekt julemærke ark fra 2002 19/7/2018 00:26 0
14,- DKK
groenland diverse stemplede maerker 1531 Grønland diverse stemplede mærker. (1531) 19/7/2018 00:26 0
groenland thule afa nr 1 stemplet 2017 a Grønland Thule AFA nr. 1 stemplet. (2017 A) 19/7/2018 00:26 0
groenland diverse postfriske maerker fra 1990 1991 2114 b Grønland diverse postfriske mærker fra 1990-1991 (2114 B) 19/7/2018 00:26 0
18,- DKK

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 18/7/2018 19:57.