QXL.dkSøg1351 søgeresultater fundet for Grønland
hafnia 1976 groenland HAFNIA 1976 GRØNLAND 3/12/2020 20:38 0
juleark fra groenland 3 side takket ufoldet 1974 JULEARK FRA GRØNLAND 3 SIDE TAKKET UFOLDET 1974 6/12/2020 01:20
samling aarsmapper i mappe 1979 84 lidt andet SAMLING ÅRSMAPPER I MAPPE 1979-84 + LIDT ANDET 10/12/2020 19:18 0
groenland afa 283x postfrisk med att c a m 160528 GRØNLAND AFA 283x postfrisk, med att C.A.M. - ( 160528) 12/12/2020 21:30 0
4500,- DKK
groenl godt postfrisk parti afa kr 7 000 00 Grønl: GODT POSTFRISK PARTI. Afa kr. 7.000,00 !!!!!!! 13/12/2020 19:13 0
10,- DKK
groenland adressekort med 61 126 132 25 50 kr afs GRØNLAND ADRESSEKORT MED 61,126,132 ( 25,50 KR) AFS. < 47 min. 0
groenland adressekort brugt lokalt franko pb 4340 GRØNLAND ADRESSEKORT BRUGT LOKALT FRANKO PB.4340 < 47 min. 0
groenland adressekort 133 126 103 29 50 kr afs narssaq GRØNLAND ADRESSEKORT 133,126,103 ( 29,50 KR) AFS.NARSSAQ < 47 min. 0
groenland 81 saerstempel jul i sdr stroemfjord 24 12 72 GRØNLAND 81 SÆRSTEMPEL JUL I SDR. STRØMFJORD 24,12,72 < 48 min. 1
groenland fdc 40 tuberkulose magasin kuvert GRØNLAND FDC 40 TUBERKULOSE MAGASIN KUVERT < 48 min. 1
18,- DKK
groenland 86 x2 heimaey paa brev til hawaii afs holsteinsborg GRØNLAND 86 X2 HEIMAEY PÅ BREV TIL HAWAII AFS. HOLSTEINSBORG < 48 min. 0
groenland 41 fdc 5 kr gustav holm skib GRØNLAND 41 FDC 5 KR GUSTAV HOLM SKIB < 48 min. 0
groenland 43 fdc groenlands fonden magasin kuvert GRØNLAND 43 FDC GRØNLANDS FONDEN MAGASIN KUVERT < 48 min. 0
18,- DKK
groenland 75 brev med saerstempel sdr stroemfjord GRØNLAND 75 BREV MED SÆRSTEMPEL SDR. STRØMFJORD < 48 min. 0
groenland hs 2 126a 189 haefte sammentryk postfrisk GRØNLAND HS 2 ( 126a+189) HÆFTE SAMMENTRYK POSTFRISK < 49 min. 0
groenland 76 befrielsen 4 blok afs egedesminde GRØNLAND 76 BEFRIELSEN 4 BLOK AFS. EGEDESMINDE < 49 min. 0
groenland 315 16 fdc maximumkort kunst GRØNLAND 315/16 FDC MAXIMUMKORT KUNST < 49 min. 0
dk julemaere nytryk 1983 af 1921 groenland pige DK JULEMÆRE NYTRYK 1983 AF 1921 GRØNLAND PIGE < 49 min. 0
groenlande tolv groenlandsekspeditioner flot bog Grønlande - Tolv Grønlandsekspeditioner - flot bog 3/12/2020 17:23 0
groenland aarsmappe 2001 komplet ny GRØNLAND ÅRSMAPPE 2001 komplet Ny. 3/12/2020 17:42 0
groenland aarsmappe 2002 komplet ny GRØNLAND ÅRSMAPPE 2002 komplet Ny. 3/12/2020 17:42 0
groenland aarsmappe 2007 paalydende 276 kr GRØNLAND ÅRSMAPPE 2007 pålydende 276,- kr. 3/12/2020 17:42 0
juleark fra groenland 1979 ufoldet 4 side takket JULEARK FRA GRØNLAND 1979 UFOLDET 4 SIDE TAKKET 3/12/2020 18:22
postfrisk groenlandsk aarsmappe 1982 Postfrisk Grønlandsk Årsmappe 1982 3/12/2020 18:37 0
groenlandske stemplet frimaerker 6 stk Grønlandske Stemplet frimærker 6 stk 3/12/2020 18:38 0
9,75 DKK
o 4 aar 86 og 89 90 samt 91 stemplet O. 4 År 86 og 89-90** samt 91 stemplet. 3/12/2020 19:08 1
grl brev sendt til aarhus GRL. BREV SENDT TIL AARHUS 3/12/2020 19:10 0
14,- DKK
grl rec brev GRL.REC.-BREV. 3/12/2020 19:22 0
19,- DKK
groenland 3 4 blokke med hoejvaerdier 1 dagsstempel GRØNLAND.3 4-BLOKKE MED HØJVÆRDIER.1.DAGSSTEMPEL 3/12/2020 19:24 0
tms groenland 1951 TMS Grønland 1951 3/12/2020 19:37 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 3/12/2020 15:36.