QXL.dkSøg1234 søgeresultater fundet for Grønland
juleark fra groenland 3 side takket ufoldet 1974 JULEARK FRA GRØNLAND 3 SIDE TAKKET UFOLDET 1974 22/9/2019 23:52
groenl godt parti stemplet incl haefter afa ca kr 3 000 Grønl: GODT parti stemplet incl. hæfter . Afa ca. kr. 3.000- 27/9/2019 19:49 50
390,- DKK
juleark fra groenland 2008 ufoldet JULEARK FRA GRØNLAND 2008 UFOLDET 29/9/2019 09:52 0
juleark fra groenland 2009 ufoldet JULEARK FRA GRØNLAND 2009 UFOLDET 29/9/2019 09:52 0
juleark fra groenland 2011 ufoldet JULEARK FRA GRØNLAND 2011 UFOLDET 29/9/2019 09:54 0
juleark fra groenland 2012 ufoldet JULEARK FRA GRØNLAND 2012 UFOLDET 29/9/2019 09:54 0
juleark fra groenland 2014 ufoldet JULEARK FRA GRØNLAND 2014 UFOLDET 29/9/2019 09:56 0
stemplet 5 11 1974 juleark fra 1974 STEMPLET 5-11-1974 JULEARK FRA 1974 30/9/2019 20:26 0
groenland afa nr 17 25 danmark befriet komplet GRØNLAND. AFA NR 17-25. DANMARK BEFRIET KOMPLET. 5/10/2019 17:52 6
5,- DKK
groenlandsk brevklip med kontorstempel GRØNLANDSK BREVKLIP MED KONTORSTEMPEL < 54 min. 0
2 grl breve sendt til udlandet 2 GRL .BREVE SENDT TIL UDLANDET < 54 min. 0
26,- DKK
afa 221 blaa kors stemplet 8 blok katalogvaerdi 360 kr AFA 221 BLÅ KORS . STEMPLET 8-BLOK. KATALOGVÆRDI 360 KR !! < 58 min. 0
34,- DKK
3 postfr maerker sammentryk fra haefte nr 1 3 POSTFR.MÆRKER,SAMMENTRYK FRA HÆFTE NR 1 22/9/2019 13:54 0
16,- DKK
4 groenlandske breve alle med tillaegsvaerdifrimaerker 4 GRØNLANDSKE BREVE.ALLE MED TILLÆGSVÆRDIFRIMÆRKER 22/9/2019 13:56 0
32,- DKK
grl brev sendt til aarhus GRL. BREV SENDT TIL AARHUS 22/9/2019 13:58 0
17,- DKK
groenland 317a 18a hs 15 blok julefrimaerke 1997 stemplet GRØNLAND 317a/18a + HS 15 BLOK JULEFRIMÆRKE 1997 STEMPLET 22/9/2019 15:05 0
groenland 96 isbjoern sorttryk blok GRØNLAND 96 ISBJØRN SORTTRYK BLOK 22/9/2019 15:05 0
groenland 460 50 kr pakkeporto 100 aar stemplet GRØNLAND 460 50 KR. PAKKEPORTO 100 ÅR STEMPLET 22/9/2019 15:05 0
33,- DKK
groenland 232 33a hs 5 sammentryk stemplet GRØNLAND 232+33A HS 5 SAMMENTRYK STEMPLET 22/9/2019 15:05 0
groenland fdc 37 38 isbjoern prov afs sdr stroemfjord GRØNLAND FDC 37/38 ISBJØRN PROV. AFS SDR. STRØMFJORD 22/9/2019 15:05 0
groenland 327 cept 1998 brev til dk GRØNLAND 327 CEPT 1998 BREV TIL DK 22/9/2019 15:06 0
groenland 196 forskellige afa 2736 kr paent stemplede Grønland 196 forskellige. AFA 2736 kr. Pænt stemplede. 22/9/2019 15:48 0
160,- DKK
groenland maximum kort 50kr fisk Grønland Maximum kort 50KR fisk 22/9/2019 17:00 0
groenland gebyrmaerker Grønland GEBYRMÆRKER 22/9/2019 17:28
groenland billet kgh togtefartoejer Grønland Billet KGH TOGTEFARTØJER 22/9/2019 17:28
groenland maerkat restaurant nanok julianehaab Grønland Mærkat RESTAURANT NANOK JULIANEHÅB 22/9/2019 17:28
groenland sparmaerker 1939 katalogvaerdi 3000 Grønland SPARMÆRKER 1939 Katalogværdi 3000,- 22/9/2019 17:28
groenland sparemaerker 1963 Grønland SPAREMÆRKER 1963 22/9/2019 17:28
groenland maerkater 1942 byvaaben isbjoern Grønland Mærkater 1942 BYVÅBEN ISBJØRN 22/9/2019 17:28

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 22/9/2019 12:54.