QXL.dkSøg870 søgeresultater fundet for Grønland
juleark fra groenland 3 side takket ufoldet 1974 JULEARK FRA GRØNLAND 3 SIDE TAKKET UFOLDET 1974 25/5/2019 23:28
groenland afa 283x postfrisk med att c a m 160528 GRØNLAND AFA 283X postfrisk med ATT C.A.M. - ( 160528) 31/5/2019 21:17 0
3800,- DKK
groenland aarsmappe 2003 paalydende 196 kr GRØNLAND ÅRSMAPPE 2003 pålydende 196,- kr. 31/5/2019 21:17 0
115,- DKK
lot groenland fra doedsbo bla over 250 postfriske marg 4 blok Lot Grønland fra dødsbo, bla over 250 postfriske Marg 4 Blok 3/6/2019 20:21 21
180,- DKK
groenland frankeringsetikette type gr1 Grønland - Frankeringsetikette - Type GR1 25/5/2019 16:08 0
groenland frankeringsetikette type gr4 Grønland - Frankeringsetikette - Type GR4 25/5/2019 16:10 0
groenland frankeringsetikette type gr5 Grønland - Frankeringsetikette - Type GR5 25/5/2019 16:12 0
groenland frankeringsetikette type gr6 Grønland - Frankeringsetikette - Type GR6 25/5/2019 16:12 0
groenland frankeringsetikette type gr7 Grønland - Frankeringsetikette - Type GR7 25/5/2019 16:12 0
groenland frankeringsetikette type gr8 Grønland - Frankeringsetikette - Type GR8 25/5/2019 16:14 0
groenland frankeringsetikette type gr17 Grønland - Frankeringsetikette - Type GR17 25/5/2019 16:14 0
groenland 196 forskellige afa 2 736 kr Grønland. 196 forskellige. AFA 2.736 kr. 25/5/2019 16:19 0
groenland afa 8 16 amerikanerudgaven komplet GRØNLAND. AFA 8-16. AMERIKANERUDGAVEN KOMPLET. 25/5/2019 16:29 36
240,- DKK
groenland thule 196 forskellige afa 2 736 kr Grønland + Thule. 196 forskellige. AFA 2.736 kr. 25/5/2019 16:35 0
140,- DKK
groenland postfr 1938 69 komplet afa74 stp kat vaerdi 6612kr GRØNLAND POSTFR.1938-69 KOMPLET(AFA74 STP)KAT.VÆRDI 6612KR ! 25/5/2019 17:18 0
280,- DKK
groenland z 1394 fdc 43 groenlands fonden GRØNLAND ( Z 1394) FDC 43 GRØNLANDS FONDEN 25/5/2019 17:24 0
groenland thule 1 5 saet stemplet GRØNLAND THULE 1/5 SÆT STEMPLET 25/5/2019 17:26 0
groenland parti aar 2010 554 55 557 8 562 567 573 576 GRØNLAND PARTI ÅR 2010 554/55-557/8-562-567-573+576 25/5/2019 17:26 0
groenland parti aar 2009 stemplet 531 37 540 544 GRØNLAND PARTI ÅR 2009 STEMPLET 531/37-540-544 25/5/2019 17:26 0
dk 549 groenland 86 saerkuvert dafila 73 odense og DK 549 GRØNLAND 86 SÆRKUVERT DAFILA 73 ODENSE OG 25/5/2019 17:27 0
groenland 230 julefrimaerke 1992 paa brev til dk GRØNLAND 230 JULEFRIMÆRKE 1992 PÅ BREV TIL DK 25/5/2019 17:28 0
groenland z 791 9 klip med pr stempler bla kap dan GRØNLAND ( Z 791) 9 KLIP MED PR. STEMPLER BLA. KAP DAN 25/5/2019 17:28 0
groenland 501 julemaerke 2007 brev til dk GRØNLAND 501 + JULEMÆRKE 2007 BREV TIL DK 25/5/2019 17:29 0
groenland 249 cept 1994 brev til dk GRØNLAND 249 CEPT 1994 BREV TIL DK 25/5/2019 17:29 0
groenland fdc 83 i 4 blok 10 kr hvalros GRØNLAND FDC 83 I 4 BLOK 10 KR. HVALROS 25/5/2019 17:29 0
groenland helark ustemplet afa nr 84 Grønland helark ustemplet Afa nr. 84 25/5/2019 17:42 0
groenland 1 7 26 27 postkort dansk peryland eskpedition GRØNLAND 1/7+26/27 POSTKORT DANSK PERYLAND ESKPEDITION 25/5/2019 18:18 0
groenland aarsmappe 2003 paalydende 196 kr GRØNLAND ÅRSMAPPE 2003 pålydende 196,- kr. 25/5/2019 18:32 0
115,- DKK

Viser: 1-30  af  870  linjer

Opdateret: 25/5/2019 14:07.