QXL.dkSøg2434 søgeresultater fundet for Grønland
miniark afa nr 302 a postfrisk groenland MINIARK AFA NR. 302 A POSTFRISK GRØNLAND 24/5/2017 22:08 0
juleark fra groenland 1978 ufoldet 4 side takket JULEARK FRA GRØNLAND 1978 UFOLDET 4 SIDE TAKKET 25/5/2017 16:38 0
8,- DKK
juleark fra groenland 1975 ufoldet 4 side takket JULEARK FRA GRØNLAND 1975 UFOLDET 4 SIDE TAKKET 25/5/2017 17:54 0
juleark fra groenland 1975 ufoldet 3 side takket JULEARK FRA GRØNLAND 1975 UFOLDET 3 SIDE TAKKET 25/5/2017 23:48 0
groenland anmeldelse fra posthuset GRØNLAND ANMELDELSE FRA POSTHUSET 27/5/2017 21:15 0
10,- DKK
groenland 250 stk med over 100 forskellige Grønland 250 stk. med over 100 forskellige. 24/5/2017 02:30
82,- DKK
afa 66 ustemplet afa 250 kr velcentreret AFA 66. Ustemplet . AFA 250 kr. Velcentreret. 24/5/2017 04:10
52,- DKK
mini blok afa 297a u stemplet Mini blok. Afa 297A. u Stemplet. 24/5/2017 04:26
18,- DKK
aarsmappekassette m plads til 10 aarsmapper groenland Årsmappekassette m. plads til 10 årsmapper. Grønland. 24/5/2017 05:48
67,- DKK
mini blok afa 275a u stemplet Mini blok. Afa 275A.U Stemplet. 24/5/2017 06:02
18,- DKK
mini blok afa 217 stemplet Mini blok. Afa 217. Stemplet. 24/5/2017 06:18
23,- DKK
mini blok afa 245 u stemplet Mini blok. Afa 245. u Stemplet. 24/5/2017 06:20
27,- DKK
mini blok afa 245 stemplet Mini blok. Afa 245. Stemplet. 24/5/2017 06:20
26,- DKK
fugle groenland fdc saet afa 181 84 not 85 Fugle, Grønland FDC sæt afa 181-84, not.: 85.- 24/5/2017 06:30 0
17,- DKK
afa 245 275 postfrisk god vaerdi Afa 245 + 275. Postfrisk! God værdi 24/5/2017 08:06
groenland 2000 GRØNLAND 2000 24/5/2017 08:39 0
7,- DKK
groenland 11 stk diverse hoeje vaerdier stemplet 1497 Grønland 11 stk diverse høje værdier stemplet - ( 1497- ) 24/5/2017 09:18 0
q001 fdc rekomanderet afa nr 74 afa 450 Q001 FDC rekomanderet afa nr 74 afa 450,- 24/5/2017 09:22 0
groenland diverse postfriske maerker fra 2008 2788 a Grønland diverse postfriske mærker fra 2008 (2788 A) 24/5/2017 09:22 0
groenland 11 stk diverse hoeje vaerdier stemplet 1497 Grønland 11 stk diverse høje værdier stemplet - ( 1497- ) 24/5/2017 09:24 0
q002 fdc 4 blok afa nr 43 afa 180 Q002 FDC 4 blok afa nr 43 afa 180,- 24/5/2017 09:24 0
groenland postfrisk maerke fra 2008 2788 b Grønland postfrisk mærke fra 2008 (2788 B) 24/5/2017 09:24 0
q003 fdc 4 blok afa nr 44 afa 250 Q003 FDC 4 blok afa nr 44 afa 250,- 24/5/2017 09:26 0
groenland postfrisk maerke fra 2009 2788 c Grønland postfrisk mærke fra 2009 (2788 C) 24/5/2017 09:26 0
q004 fdc 4 blok afa nr 39 afa 100 Q004 FDC 4 blok afa nr 39 afa 100,- 24/5/2017 09:28 0
10,- DKK
groenland postfrisk maerke fra 2009 2788 d Grønland postfrisk mærke fra 2009 (2788 D) 24/5/2017 09:28 0
10,- DKK
q005 fdc 4 blok afa nr 39 afa 100 Q005 FDC 4 blok afa nr 39 afa 100,- 24/5/2017 09:30 0
10,- DKK
q006 fdc 4 blok afa nr 40 afa 120 Q006 FDC 4 blok afa nr 40 afa 120,- 24/5/2017 09:30 0
12,- DKK
q007 fdc 4 blok afa nr 42 afa 200 Q007 FDC 4 blok afa nr 42 afa 200,- 24/5/2017 09:32 0
q008 fdc 4 blok afa nr 42 afa 200 Q008 FDC 4 blok afa nr 42 afa 200,- 24/5/2017 09:34 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 24/5/2017 00:27.