QXL.dkSøg1264 søgeresultater fundet for Grønland
juleark fra groenland ufoldet 2007 JULEARK FRA GRØNLAND UFOLDET 2007 26/3/2019 23:14 0
juleark fra groenland 3 side takket ufoldet 1974 JULEARK FRA GRØNLAND 3 SIDE TAKKET UFOLDET 1974 26/3/2019 23:16
juleark fra groenland dansk 1983 med soelv tyk paa JULEARK FRA GRØNLAND DANSK 1983 MED SØLV TYK PÅ 31/3/2019 17:58 0
groenland 8 postfriske fireblokke med marginal nummer Grønland 8 postfriske fireblokke med marginal nummer. < 27 min. 0
groenland postfriske miniark med 3 isbjoern 2345 1 Grønland postfriske miniark med 3 ISBJØRN - ( 2345-1) < 27 min. 0
160,- DKK
groenland pakkeporto afa 9 stemplet 2541 5 GRØNLAND PAKKEPORTO AFA 9 stemplet - ( 2541-5) < 27 min. 0
groenland fdc kuvert med 100 kr isbjoern 2007 2729 4 GRØNLAND FDC kuvert med 100 kr ISBJØRN 2007 - ( 2729-4) < 27 min. 0
groenland marginal blok saet g 114 g 117 postfrisk 2408 1 Grønland marginal blok sæt G 114- G 117 postfrisk (2408-1) < 29 min. 0
48,- DKK
groenland marginal blok saet g 087 g 086 postfrisk 2408 3 Grønland marginal blok sæt G 087+ G 086 postfrisk (2408-3) < 29 min. 0
groenland postfrisk saet fra 2008 2408 4 Grønland postfrisk sæt fra 2008 (2408-4) < 29 min. 0
38,- DKK
groenland postfrisk miniark afa 514 2411 1 GRØNLAND postfrisk miniark AFA 514 - ( 2411-1) < 29 min. 0
groenland adressekort fra holsteinsborg 1979 2820 4 GRØNLAND Adressekort fra HOLSTEINSBORG 1979 - (2820-4) < 29 min. 0
groenland afa 8 16 specimen saet postfrisk med att c a m GRØNLAND AFA 8-16 SPECIMEN sæt postfrisk med ATT. C.A.M. < 58 min. 0
5800,- DKK
groenland julemaerke 2007 i perfekt ark 2941 5 Grønland JULEMÆRKE 2007 - i PERFEKT - ark - (2941-5) 26/3/2019 09:11 0
groenland postfrisk marginal blok g 197 g 198 m38 Grønland postfrisk marginal blok G 197- G 198 - ( m38) 26/3/2019 11:26 0
groenland postfrisk marginal blok g 140 g 141 m 49 Grønland postfrisk marginal blok G 140 - G 141- (m-49) 26/3/2019 11:26 0
groenland postfrisk marginal blok g 146 g147 m 52 Grønland postfrisk marginal blok G 146-G147 - (m-52) 26/3/2019 11:26 0
groenland postfrisk marginal blok g 156 g 158 m 55 Grønland postfrisk marginal blok G 156 - G 158 - (m-55) 26/3/2019 11:26 0
groenland postfrisk marginal blok g 159 g 160 m 58 Grønland postfrisk marginal blok G 159 - G 160 - (m-58) 26/3/2019 11:26 0
groenland postfrisk marginal blok g 162 g 164 m 59 Grønland postfrisk marginal blok G 162 - G 164 - (m-59) 26/3/2019 11:26 0
groenland postfrisk marginal blok g 165 g 166 m 60 Grønland postfrisk marginal blok G 165 - G 166 - (m-60) 26/3/2019 11:26 0
24,- DKK
groenland 11 stk diverse hoeje vaerdier stemplet 1497 Grønland 11 stk diverse høje værdier stemplet - ( 1497- ) 26/3/2019 11:26 0
groenland 50 kr skaellaks afa 140 postfrisk 1910 6 Grønland 50 kr SKÆLLAKS AFA 140 postfrisk - ( 1910-6) 26/3/2019 11:27 0
groenland flot firma kuvert sendt fra groenland 1953 1938 Grønland flot FIRMA-kuvert sendt fra Grønland 1953-( 1938) 26/3/2019 11:27 0
groenland 50 oere ishavskib postfrisk afa kr 550 Grønland 50 øre ishavskib postfrisk. AFA kr. 550.- 26/3/2019 11:29 0
160,- DKK
5 stk fdc med 4 blokke afa 1245 6656 5 stk FDC med 4-blokke. AFA 1245.- (6656) 26/3/2019 11:29 0
175,- DKK
1981 postfuldmagt fra godthaab udstedt til 8 personer 1981. Postfuldmagt fra Godthaab udstedt til 8 personer 26/3/2019 11:29 0
fdc 15 8 50 med saet fr ix og gustav holm 6265 FDC 15.8.50 med sæt Fr. IX og Gustav Holm (6265) 26/3/2019 11:29 0
160,- DKK
2 klip med gode stempler 2 klip med gode stempler 26/3/2019 11:29 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 26/3/2019 08:07.