QXL.dkSøg1814 søgeresultater fundet for Grønland
juleark fra groenland 1975 ufoldet 4 side takket JULEARK FRA GRØNLAND 1975 UFOLDET 4 SIDE TAKKET 26/6/2017 22:58 0
mappe med 34 gamle groendlanske frimaerker 4 f d kuverter Mappe med 34 Gamle Grøndlanske Frimærker + 4 F.D. Kuverter 30/6/2017 19:41 0
180,- DKK
groenland afa 283x postfrisk med att c a m 160528 GRØNLAND AFA 283X postfrisk med ATT C.A.M. - ( 160528) 30/6/2017 20:56 0
3800,- DKK
groenland 31 10 2005 spiselige planter i mappe m opskrifter Grønland 31.10.2005 Spiselige Planter i mappe m. opskrifter < 31 min. 0
groenland 20 6 2005 4 stk fdc Grønland 20.6.2005 4 stk. FDC < 31 min. 0
groenland afa nr 44 fdc Grønland AFA nr. 44 FDC < 31 min. 0
groenland afa nr 275 275a luksusstemplet Grønland AFA nr. 275 + 275a luksusstemplet < 31 min. 0
groenland afa 525 postfrisk miniark Grønland AFA 525 postfrisk miniark < 31 min. 0
groenland afa ah 2 postfrisk haefte   Grønland AFA AH 2 postfrisk hæfte < 31 min. 0
groenland afa nr 4 5 paa brev Grønland AFA nr. 4 + 5 på brev < 31 min. 0
groenland 358 cept 2000 brev til dk afs alluitsup paa GRØNLAND 358 CEPT 2000 BREV TIL DK AFS. ALLUITSUP PAA < 39 min. 0
groenland 181 fugle brev afs narsarsuaq til dk GRØNLAND 181 FUGLE BREV AFS NARSARSUAQ TIL DK < 39 min. 0
groenland photo letter dyr afs porto betalt godthaab GRØNLAND PHOTO LETTER DYR AFS. PORTO BETALT GODTHÅB < 39 min. 0
groenland 364 kultur brev afs nanortalil til dk GRØNLAND 364 KULTUR BREV AFS NANORTALIL TIL DK < 40 min. 0
groenland fdc lille parti 45 46 68 67 69x2 GRØNLAND FDC LILLE PARTI 45,46,68,67,69X2 < 40 min. 0
groenland fdc 39 haves moder 4 blok GRØNLAND FDC 39 HAVES MODER 4 BLOK < 40 min. 0
dk 549 groenland 86 4 blok dagila 73 kuvert med DK 549 + GRØNLAND 86 4 BLOK DAGILA 73 KUVERT MED < 40 min. 0
groenland fdc 140 50 kr laks fisk GRØNLAND FDC 140 50 KR LAKS FISK < 41 min. 0
groenland 82 dk julemaerke 1973 brev afs soender stroemf GRØNLAND 82 + DK JULEMÆRKE 1973 BREV AFS SØNDER STRØMF. < 42 min. 0
groenland afa 1 5 thule saet komplet ubrugt haengslet Grønland Afa 1-5 Thule sæt Komplet Ubrugt* Hængslet 22/6/2017 15:15 0
groenland 2000 mi bl 19 hafnia 01 miniark GRØNLAND - 2000 - Mi BL. 19 - HAFNIA '01 MINIARK 22/6/2017 16:29 0
39,- DKK
dk 1348 groenland ekspidtion stemplet blok DK 1348 GRØNLAND EKSPIDTION STEMPLET BLOK 22/6/2017 16:33 0
16,- DKK
1915 10 oere postfrisk afa 7 kr 750 1915. 10 øre. Postfrisk. AFA 7 kr. 750.- 22/6/2017 17:04 0
210,- DKK
groenland fdc fra 1991 med miniark 1153 1 Grønland FDC fra 1991 med miniark - ( 1153-1) 22/6/2017 17:18 0
groenland 2 gode fdc kuverter fra 2008 1161 Grønland 2 gode FDC kuverter fra 2008 - ( 1161) 22/6/2017 17:18 0
groenland 2 gode fdc kuverter fra 2008 1162 Grønland 2 gode FDC kuverter fra 2008 - ( 1162) 22/6/2017 17:18 0
12,- DKK
groenland 3 gode fdc kuverter fra 2008 1163 Grønland 3 gode FDC kuverter fra 2008 - ( 1163) 22/6/2017 17:18 0
groenland 3 gode fdc kuverter fra 24 maj 2008 1164 Grønland 3 gode FDC kuverter fra 24.maj 2008 - ( 1164) 22/6/2017 17:18 0
groenland julemaerke ark fra 2002 16723 Grønland julemærke ark fra 2002 - (16723) 22/6/2017 17:18 0
groenland julemaerke ark fra 2003 16723 Grønland julemærke ark fra 2003 - (16723) 22/6/2017 17:18 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 22/6/2017 14:02.