QXL.dkSøg1299 søgeresultater fundet for Grønland
afklip dansk groenland afklip hele 245 gram i dette lot Afklip dansk/grønland afklip hele 245 gram i dette lot 28/2/2021 19:45 23
dansk og lidt fra groenland hele 265 gram i dette lot Dansk og lidt fra grønland hele 265 gram i dette lot 2/3/2021 19:54 17
samling aarsmapper i mappe 1979 84 lidt andet SAMLING ÅRSMAPPER I MAPPE 1979-84 + LIDT ANDET 2/3/2021 20:22 0
juleark fra groenland 3 side takket ufoldet 1974 JULEARK FRA GRØNLAND 3 SIDE TAKKET UFOLDET 1974 6/3/2021 01:38
hafnia 1976 groenland HAFNIA 1976 GRØNLAND 6/3/2021 14:24 0
groenland afa 283x postfrisk med att GRØNLAND AFA 283x postfrisk med Att. 8/3/2021 16:56 0
3300,- DKK
groenland aarsamppe 1979 Grønland årsamppe 1979 < 10 min. 0
luftpostbrev retur fra kina LUFTPOSTBREV RETUR FRA KINA < 20 min. 0
32,- DKK
2 grl breve sendt fra alluitsup paa til danmark 2 GRL. BREVE,SENDT FRA ALLUITSUP PAA TIL DANMARK < 36 min. 0
2 postfr maerker sammentryk fra frimaerkehaefte 6 2 POSTFR.MÆRKER.SAMMENTRYK FRA FRIMÆRKEHÆFTE 6 < 42 min. 0
17,- DKK
haefte med erindringsblok jens rosing 70 aar HÆFTE MED ERINDRINGSBLOK.JENS ROSING 70 ÅR 27/2/2021 15:26 0
dk 376 sas ffc koebenhavn groenland los angeles DK 376 SAS FFC KØBENHAVN - GRØNLAND - LOS ANGELES 27/2/2021 16:10 0
groenland aarsmappe 1977 tykke aarstal vaerdi kr 450 Grønland Årsmappe 1977 TYKKE årstal værdi kr. 450 27/2/2021 17:10 0
92,- DKK
pakke porto afa nr4 u stemplet pakke porto afa nr4 u/stemplet 27/2/2021 17:46 0
afa 317a 318a postfrisk Afa 317A -318A postfrisk 27/2/2021 17:58 0
afa 344 47 postfrisk Afa 344-47 postfrisk 27/2/2021 18:06 0
afa 352 55 postfrisk miniark Afa 352-55 postfrisk miniark 27/2/2021 18:08 0
afa 211 16 postfrisk Afa 211-16 postfrisk 27/2/2021 18:10 0
afa 222 23 postfrisk afa 222-23 postfrisk 27/2/2021 18:14 0
groenland spaendende stempler fdc afa 46 66 68 70 Grønland spændende stempler FDC afa 46-66-68-70 27/2/2021 18:30 0
groenland afa 83 uoff fdc vaerdi kr 65 Grønland afa 83 uoff. fdc værdi kr. 65 27/2/2021 18:30 0
groenland afa 67 m dundas stempler Grønland afa 67 m. Dundas stempler 27/2/2021 18:30 0
24,- DKK
groenland unik fdc dobbelt afa 67 samt afa 47 51 Grønland Unik FDC dobbelt afa 67 samt afa 47-51 27/2/2021 18:30 0
groenland unik fdc afa 67 og afa 72 m fl Grønland Unik FDC afa 67 og afa 72 m.fl. 27/2/2021 18:30 0
julehaefte nr 1 postfrisk julehæfte nr 1 postfrisk 27/2/2021 18:32 0
julehaefte nr 4 postfrisk julehæfte nr. 4 postfrisk 27/2/2021 18:40 0
haefte nr 8 postfrisk hæfte nr 8 postfrisk 27/2/2021 18:46 0
haefte nr 4 postfrisk hæfte nr 4 postfrisk 27/2/2021 18:48 0
haefte nr 25 postfrisk hæfte nr 25 postfrisk 27/2/2021 18:52 0
haefte nr11 postfrisk hæfte nr11 postfrisk 27/2/2021 18:54 0
23,- DKK

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 27/2/2021 14:20.