QXL.dkSøg1253 søgeresultater fundet for Grønland
samling fdk fra groenland fra 2004 2008 komplet SAMLING FDK FRA GRØNLAND FRA 2004-2008 KOMPLET 24/9/2020 14:56 0
300,- DKK
samling fdk fra 1998 2003 SAMLING FDK FRA 1998-2003 25/9/2020 18:04 0
juleark fra groenland 3 side takket ufoldet 1974 JULEARK FRA GRØNLAND 3 SIDE TAKKET UFOLDET 1974 27/9/2020 01:06
hafnia 1976 groenland HAFNIA 1976 GRØNLAND 27/9/2020 18:00 0
groenland godt lot tidligt postfrisk afa kr 6 900 00 Grønland: Godt lot tidligt postfrisk. Afa kr. 6.900,00 !!!!! 28/9/2020 19:15 14
160,- DKK
groenl godt lot pp stemplet afa over kr 3 000 00 Grønl: GODT LOT PP stemplet. Afa over kr. 3.000,00 !!!!!!!!! 28/9/2020 19:37 23
430,- DKK
samling aarsmapper i mappe 1979 84 lidt andet SAMLING ÅRSMAPPER I MAPPE 1979-84 + LIDT ANDET 29/9/2020 16:42 0
145,- DKK
groenl godt postfrisk parti til 2009 paalydende kr 1 500 00 Grønl: GODT POSTFRISK PARTI til 2009. Pålydende kr. 1.500,00 1/10/2020 19:40 20
320,- DKK
groenland haefte nr 9 postfrisk komplet med alle maerker Grønland. Hæfte nr. 9, Postfrisk (komplet med alle mærker) 23/9/2020 07:46 0
haefte nr 2 postfrisk komplet med alle maerker Hæfte nr. 2, Postfrisk (komplet med alle mærker) 23/9/2020 07:47 0
jh 2 med 2 forskellige miniark 1997 postfrisk JH-2 med 2 forskellige miniark, 1997, Postfrisk 23/9/2020 07:47 0
groenland afa nr 199 200 stemplet Grønland Afa nr. 199 - 200 - Stemplet 23/9/2020 08:20 0
groenland afa nr 205 207 stemplet Grønland Afa nr. 205 - 207 - Stemplet 23/9/2020 08:21 0
groenland afa nr 209 210 stemplet Grønland Afa nr. 209 - 210 - Stemplet 23/9/2020 08:21 0
groenland afa nr 211 216 stemplet Grønland Afa nr. 211 - 216 - Stemplet 23/9/2020 08:22 0
groenland afa nr 218 220 stemplet Grønland Afa nr. 218 + 220 - Stemplet 23/9/2020 08:22 0
groenland afa nr 221 stemplet Grønland Afa nr. 221 - Stemplet 23/9/2020 08:23 0
groenland afa nr 222 223 stemplet Grønland Afa nr. 222 - 223 - Stemplet 23/9/2020 08:24 0
groenland afa nr 224 225 stemplet Grønland Afa nr. 224 - 225 - Stemplet 23/9/2020 08:24 0
groenland afa nr 226 stemplet Grønland Afa nr. 226 - Stemplet 23/9/2020 08:25 0
groenland afa nr 230 231 stemplet Grønland Afa nr. 230 - 231 - Stemplet 23/9/2020 08:26 0
groenland afa nr 232 233 stemplet Grønland Afa nr. 232 - 233 - Stemplet 23/9/2020 08:26 0
groenland afa nr 240 stemplet Grønland Afa nr. 240 - Stemplet 23/9/2020 08:27 0
groenland afa nr 239 stemplet miniark Grønland Afa nr. 239 - Stemplet - Miniark 23/9/2020 08:27 0
groenland afa nr 241 243 stemplet Grønland Afa nr. 241 - 243 - Stemplet 23/9/2020 08:28 0
groenland afa nr 247 248 stemplet Grønland Afa nr. 247 - 248 - Stemplet 23/9/2020 08:28 0
groenland afa nr 249 250 stemplet Grønland Afa nr. 249 - 250 - Stemplet 23/9/2020 08:29 0
groenland afa nr 275a stemplet miniark Grønland Afa nr. 275a - Stemplet - Miniark 23/9/2020 08:29 0
groenland afa nr 332 333 stemplet Grønland Afa nr. 332 - 333 Stemplet 23/9/2020 08:30 0
groenland afa nr 343 stemplet Grønland Afa nr. 343 - Stemplet 23/9/2020 08:31 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 23/9/2020 05:57.