QXL.dkSøg1242 søgeresultater fundet for Grønland
mini juleark fra groenland 4 side utakket ufoldet 1993 MINI JULEARK FRA GRØNLAND 4 SIDE UTAKKET UFOLDET 1993 19/2/2018 22:38 0
juleark fra groenland ufoldet 2007 JULEARK FRA GRØNLAND UFOLDET 2007 22/2/2018 20:48 0
juleark fra groenland 1978 ufoldet 4 side takket JULEARK FRA GRØNLAND 1978 UFOLDET 4 SIDE TAKKET 23/2/2018 21:02 0
juleark fra groenland 3 side takket ufoldet 1974 JULEARK FRA GRØNLAND 3 SIDE TAKKET UFOLDET 1974 26/2/2018 20:16 0
groenland faeroeerne 300 maerker med over 165 forskellige Grønland + Færøerne. 300 mærker med over 165 forskellige. < 1 min.
132,- DKK
groenland photo letter dyr afs porto betalt godthaab GRØNLAND PHOTO LETTER DYR AFS. PORTO BETALT GODTHÅB < 1 min. 0
groenland 364 kultur brev afs nanortalil til dk GRØNLAND 364 KULTUR BREV AFS NANORTALIL TIL DK < 2 min. 0
groenland 358 cept 2000 brev til dk afs alluitsup paa GRØNLAND 358 CEPT 2000 BREV TIL DK AFS. ALLUITSUP PAA < 2 min. 0
groenland 181 fugle brev afs narsarsuaq til dk GRØNLAND 181 FUGLE BREV AFS NARSARSUAQ TIL DK < 2 min. 0
groenland fdc 140 50 kr laks fisk GRØNLAND FDC 140 50 KR LAKS FISK < 3 min. 0
groenland fdc lille parti 45 46 68 67 69x2 GRØNLAND FDC LILLE PARTI 45,46,68,67,69X2 < 3 min. 0
dk 549 groenland 86 4 blok dagila 73 kuvert med DK 549 + GRØNLAND 86 4 BLOK DAGILA 73 KUVERT MED < 4 min. 0
groenland 82 dk julemaerke 1973 brev afs soender stroemf GRØNLAND 82 + DK JULEMÆRKE 1973 BREV AFS SØNDER STRØMF. < 4 min. 0
groenland pakkeporto 9 20 oere avane 13 rodebay GRØNLAND PAKKEPORTO 9 20 ØRE AVANE 13 RODEBAY < 4 min. 0
groenland 54 photo letter afs frederikshaab 10 12 7 GRØNLAND 54 PHOTO LETTER AFS. FREDERIKSHÅB 10,12,7? < 4 min. 0
groenland 227 margrethe henrik soelv b brev afs nuuk GRØNLAND 227 MARGRETHE/HENRIK SØLV B. BREV AFS NUUK < 6 min. 0
groenland 39a haves moder paa postkort afs godthaab GRØNLAND 39a HAVES MODER PÅ POSTKORT AFS. GODTHÅB < 6 min. 0
groenland 319 25 hvaler iii postfrisk GRØNLAND 319/25 HVALER III POSTFRISK < 6 min. 0
groenland fdc 43 groenlands fonden enkelt 4 blok GRØNLAND FDC 43 GRØNLANDS FONDEN ENKELT + 4 BLOK < 6 min. 0
groenland 228 x2 100 kr lars moeller paa adressekort afs GRØNLAND 228 X2 100 KR LARS MØLLER PÅ ADRESSEKORT AFS. < 6 min. 0
160,- DKK
groenland aar 1990 parti 201 216 stemplet paa klip GRØNLAND ÅR 1990 PARTI 201/216 STEMPLET PÅ KLIP < 7 min. 0
54,- DKK
groenland 218 19 norden turistmaal 4 blokke stemplet GRØNLAND 218/19 NORDEN TURISTMÅL 4 BLOKKE STEMPLET < 8 min. 0
groenland 218 19 norden 91 stemplet 4 bloke GRØNLAND 218/19 NORDEN 91 STEMPLET 4 BLOKE < 8 min. 0
groenland aar 1994 komplet 245 57 stemplet paa klip dog GRØNLAND ÅR 1994 KOMPLET 245/57 STEMPLET PÅ KLIP DOG < 8 min. 0
51,- DKK
groenland cept 1994 1995 249 50 264 65 postfrisk GRØNLAND CEPT 1994+1995 ( 249/50+264/65) POSTFRISK < 8 min. 0
groenland haefte blok hs 4 201 02 margrethe postfrisk GRØNLAND HÆFTE BLOK HS 4 (201/02) MARGRETHE POSTFRISK < 8 min. 0
16,- DKK
santa claus julemannen i groenland Santa Claus/ julemannen i Grønland. < 28 min. 0
198,- DKK
groenland faeroeerne 188 forskellige afa 2100 kr Grønland + Færøerne. 188 forskellige. AFA 2100 kr. < 41 min. 0
122,- DKK
luftpostbrev retur fra kina LUFTPOSTBREV RETUR FRA KINA < 43 min. 0
postfrisk helark afa 142 afa 15 500 kr POSTFRISK HELARK,AFA 142 . AFA 15 500 KR < 46 min. 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 19/2/2018 14:57.