QXL.dkSøg1146 søgeresultater fundet for Grønland
spaendende rodekasse fra groenland Spændende rodekasse fra Grønland 26/11/2019 14:20 32
620,- DKK
groenland kaempe lot postfrisk enorm katalogvaerdi GRØNLAND. KÆMPE LOT POSTFRISK. ENORM KATALOGVÆRDI. 27/11/2019 17:45 16
160,- DKK
stemplet 5 11 1974 juleark fra 1974 STEMPLET 5-11-1974 JULEARK FRA 1974 29/11/2019 20:44 0
juleark fra groenland 3 side takket ufoldet 1974 JULEARK FRA GRØNLAND 3 SIDE TAKKET UFOLDET 1974 2/12/2019 00:06
haefte nr 3 postfrisk komplet med alle maerker Hæfte nr. 3 Postfrisk (komplet med alle mærker) 22/11/2019 03:47 0
haefte nr 7 postfrisk komplet med alle maerker Hæfte nr. 7, Postfrisk (komplet med alle mærker) 22/11/2019 03:47 0
groenland postfrisk marginal blok g 093 m 31 Grønland postfrisk marginal blok G 093 - (m-31) 22/11/2019 09:21 0
24,- DKK
groenland pakke porto afa 7i karton papir ust q 406 GRØNLAND pakke porto AFA 7I - KARTON-papir ust. - (Q-406) 22/11/2019 09:21 0
2500,- DKK
groenland adressekort fra 1986 8743 1 Grønland ADRESSEKORT fra 1986- ( 8743-1) 22/11/2019 09:22 0
groenland frimaerke haefte nr 8 postfrisk 9520 Grønland frimærke hæfte nr 8 postfrisk - (9520) 22/11/2019 09:22 0
groenland postfrisk marginal blok g 059 m 8 Grønland postfrisk marginal blok G 059 - (m-8) 22/11/2019 09:22 0
groenland postfrisk marginal blok g 090 g091 m 28 Grønland postfrisk marginal blok G 090-G091 - (m-28) 22/11/2019 09:22 0
groenland marginal blok nr 2015 postfrisk 1920 GRØNLAND marginal blok nr. 2015 postfrisk - (1920) 22/11/2019 09:22 0
18,- DKK
groenland aarsmappe 1996 GRØNLAND ÅRSMAPPE 1996 22/11/2019 09:22 0
68,- DKK
groenland aarsmappe 1998 GRØNLAND ÅRSMAPPE 1998 22/11/2019 09:22 0
groenland aarsmappe 2005 GRØNLAND ÅRSMAPPE 2005. 22/11/2019 09:23 0
185,- DKK
groenland aarsmappe 2006 GRØNLAND ÅRSMAPPE 2006. 22/11/2019 09:23 0
185,- DKK
groenland miniark postfrisk 9964 2 Grønland miniark postfrisk - ( 9964-2) 22/11/2019 09:24 0
12,- DKK
groenland postfrisk marginal blok g 079 m 18 Grønland postfrisk marginal blok G 079 - (m-18) 22/11/2019 09:24 0
24,- DKK
groenland 3 maerker kompl saet fra 2007postfrisk 2348 1 GRØNLAND 3 mærker kompl. sæt fra 2007postfrisk (2348-1) 22/11/2019 09:24 0
groenland 2 postfriske miniark 2349 2 GRØNLAND 2 postfriske miniark - (2349-2) 22/11/2019 09:24 0
groenland pakkeporto afa 5b ustemplet q 318 GRØNLAND PAKKEPORTO AFA 5B ustemplet - (Q-318) 22/11/2019 09:24 0
800,- DKK
groenland pakke porto afa 6i karton papir q 405 GRØNLAND pakke porto AFA 6I - KARTON-papir - (Q-405) 22/11/2019 09:24 0
1600,- DKK
groenland 7 diverse postfrisk maerker 2812 2 GRØNLAND 7 diverse postfrisk mærker - (2812-2) 22/11/2019 09:24 0
groenland stemplet hel ark med marg nr 1825 16450 Grønland stemplet hel- ark med marg. nr 1825 - (16450) 22/11/2019 09:49 0
groenland postfrisk miniark fra 2011 1906 4 GRØNLAND postfrisk miniark fra 2011 - ( 1906-4) 22/11/2019 10:06 0
groenland fdc 2 paene kuverter fra 15 aug 1950 1914 GRØNLAND FDC 2 pæne kuverter fra 15. aug. 1950 - ( 1914) 22/11/2019 10:06 0
groenland 196 forskellige afa 2 736 kr Grønland. 196 forskellige. AFA 2.736 kr. 22/11/2019 10:19 0
120,- DKK
groenland hs 1 haefte blok stempet 1940 1 Grønland HS 1 hæfte blok stempet - ( 1940-1) 22/11/2019 10:20 0
groenland hs 1 haefte blok stempet 1940 2 Grønland HS 1 hæfte blok stempet - ( 1940-2) 22/11/2019 10:20 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 22/11/2019 02:05.