QXL.dkSøg1254 søgeresultater fundet for Grønland
juleark fra groenland 3 side takket ufoldet 1974 JULEARK FRA GRØNLAND 3 SIDE TAKKET UFOLDET 1974 24/7/2019 23:40
groenland 83 forskellige nyere stemplede maerker GRØNLAND. 83 FORSKELLIGE NYERE STEMPLEDE MÆRKER. 29/7/2019 14:08 45
280,- DKK
groenlands handels vaerdimaerke 3 stk 1 5 og 20 skilling GRØNLANDS HANDELS VÆRDIMÆRKE 3 STK. 1-5 OG 20 SKILLING 29/7/2019 22:42 0
895,- DKK
amerikanerudg danmark befriet afa nr 20a 25a stp 3209 Amerikanerudg."Danmark befriet" AFA nr. 20a-25a stp.(3209) 5/8/2019 22:27 0
4800,- DKK
groenland afa nr 491 postfrisk 3173 1 Grønland Afa nr. 491, postfrisk (3173-1) 23/7/2019 07:14 0
groenland diverse postfrisk fra 2008 3172 5 Grønland diverse postfrisk fra 2008. (3172-5) 23/7/2019 08:48 0
groenland afa nr 515 517 postfrisk 3173 2 Grønland Afa nr. 515-517, postfrisk (3173-2) 23/7/2019 08:48 0
groenland diverse maerker fra 2008 postfrisk 3173 3 Grønland diverse mærker fra 2008, postfrisk (3173-3) 23/7/2019 08:48 0
haefte nr 3 postfrisk komplet med alle maerker Hæfte nr. 3 Postfrisk (komplet med alle mærker) 23/7/2019 09:10 0
haefte nr 7 postfrisk komplet med alle maerker Hæfte nr. 7, Postfrisk (komplet med alle mærker) 23/7/2019 09:10 0
groenland stemplet maerke fra 1983 2721 d Grønland stemplet mærke fra 1983 (2721 D) 23/7/2019 10:02 0
12,- DKK
groenland 636 maniitsoq GRØNLAND 636 MANIITSOQ 23/7/2019 11:08 0
groenland 403 maniitsoq GRØNLAND 403 MANIITSOQ 23/7/2019 11:08 0
groenland 6 blokke af de dyre afa ca 2000 GRØNLAND 6 blokke af de dyre AFA ca 2000- 23/7/2019 11:08 0
400,- DKK
groenland 665 66 ilulissat og narsaq GRØNLAND 665/66 ILULISSAT og NARSAQ 23/7/2019 11:08 0
groenland 526 27e ilulissat og ittoqortoormiit GRØNLAND 526/27E ILULISSAT og ITTOQORTOORMIIT 23/7/2019 11:08 0
groenland 763 64e lux Grønland 763/64E LUX 23/7/2019 11:08 0
groenland 531 32e lux Grønland 531/32E LUX 23/7/2019 11:08 0
groenland 772 73e lux Grønland 772/73E LUX 23/7/2019 11:08 0
groenlamd 2 1210 samling moderne flot stemplede maerker Grønlamd # 2-1210 # Samling moderne flot stemplede mærker # 23/7/2019 11:58
groenland postfrisk hel ark med marg nr 2008 16451 Grønland postfrisk hel- ark med marg. nr 2008 - (16451) 23/7/2019 12:05 0
groenland 140 186 188 mfl adressekort 74 50 kr 2 570 kg GRØNLAND 140,186,188 MFL. ADRESSEKORT ( 74,50 KR) 2,570 KG 23/7/2019 12:18 0
groenland 140 laks 174 mfl adressekort luftpost 16 600kg GRØNLAND 140 (LAKS) 174 MFL. ADRESSEKORT LUFTPOST 16,600KG. 23/7/2019 12:18 0
groenland 2 smukke brevstykker med gode stempler Grønland. 2 smukke brevstykker med gode stempler 23/7/2019 12:40 0
groenland 7 adressekort med hoeje frankeringer Grønland. 7 adressekort med høje frankeringer 23/7/2019 12:40 0
groendland afa 87 112 115 3 foerstedagskuverter Grøndland AFA 87 - 112 - 115 - 3 førstedagskuverter 23/7/2019 12:46 0
groenland mineblokke ustemplede Grønland - mineblokke ustemplede 23/7/2019 12:48 0
groenland par stykke fra 2004 postfrisk 9661 Grønland par-stykke fra 2004 POSTFRISK - ( 9661) 23/7/2019 13:59 0
groenland 3 postfriske miniark fra 1982 1996 og 1997 1324 Grønland 3 postfriske miniark fra 1982, 1996 og 1997 (1324) 23/7/2019 13:59 0
groenland 3 postfriske miniark fra 1995 1996 og 1997 1323 Grønland 3 postfriske miniark fra 1995, 1996 og 1997 (1323) 23/7/2019 13:59 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 23/7/2019 03:55.