QXL.dkSøg494 søgeresultater fundet for Kina
kina hong kong 1997 souveniermappe Kina, Hong Kong. 1997, Souveniermappe. 29/3/2020 13:21 0
kina taiwan 1738 41 landskab malerier postfrisk KINA TAIWAN 1738/41 LANDSKAB MALERIER POSTFRISK 29/3/2020 13:42 0
kina pagoder suvinierblok aar 1994 postfrisk KINA PAGODER SUVINIERBLOK ÅR 1994 POSTFRISK 29/3/2020 13:43 0
kina taiwan 1113 16 bronze fade postfrisk KINA TAIWAN 1113/16 BRONZE FADE POSTFRISK 29/3/2020 13:44 0
kina taiwan 152 10 prov svanemaerke stemplet KINA TAIWAN 152 10/- PROV SVANEMÆRKE STEMPLET 29/3/2020 13:44 0
kina 2436 43 malerier postfrisk KINA 2436/43 MALERIER POSTFRISK 29/3/2020 13:44 0
kina taiwan parti nytaars maerker 1973 74 76 77 78 79 KINA TAIWAN PARTI NYTÅRS MÆRKER 1973,74,76,77,78,79 29/3/2020 13:46 0
posemaerke c 28 brugt fra kina beijing 25 7 1980 til POSEMÆRKE C 28 BRUGT FRA KINA ( BEIJING 25,7,1980 ) TIL 29/3/2020 13:47 0
kina 2 sider med 8 postfriske saet med saere marginal michel Kina, 2 sider med 8 postfriske sæt med sære marginal. Michel 29/3/2020 17:52 0
kina 1985 13 fdc michel 34 5 Kina. 1985. 13 FDC. Michel €34,5. 29/3/2020 18:38 0
kina 1921 45 diverse paent stemplet mindesfrimaerker og luft Kina. 1921-45. Diverse pænt stemplet mindesfrimærker og luft 29/3/2020 18:52 0
australien kina 1995 faelles udgivelse hele ark af koala Australien & Kina. 1995. Fælles udgivelse-hele ark af koala 29/3/2020 19:04 0
kina australian flot souvenirbogen med 3 postfriske miniar Kina.Australian. Flot Souvenirbogen med 3 postfriske miniar 29/3/2020 19:10 0
kina 1989 meget flot saet og fdc selections of chinese con Kina. 1989. Meget flot sæt og FDC- Selections of Chinese Con 29/3/2020 19:15 0
32,- DKK
kina 1992 93 2 aegte brugt fdc frankeret 2 komplette saet t Kina. 1992-93. 2 ægte brugt FDC, frankeret 2 komplette sæt t 29/3/2020 19:54 0
16,- DKK
kina 1985 88 3 bedre aegte brugt fdc mi 24 Kina. 1985-88. 3 bedre ægte brugt FDC...Mi.€24++ 29/3/2020 19:54 0
kina 1 1981 1985 9 fdc michel 28 5 Kina-1. 1981-1985. 9 FDC. Michel €28,5. 29/3/2020 19:58 0
42,- DKK
kina 1953 64 10 komplette saet inkl flere bedre som econo Kina. 1953-64. 10 komplette sæt, inkl. flere bedre som Econo 29/3/2020 19:58 0
99,- DKK
kina 2 1983 bedre fdc med komplet saet the famous west ch Kina-2. 1983. Bedre FDC med komplet sæt - The Famous West Ch 29/3/2020 20:00 0
kina 3 1978 88 10 fdc inkl 2 saere udgivelser Kina-3. 1978-88. 10 FDC, inkl. 2 sære udgivelser. 29/3/2020 20:00 0
kina 4 1988 9 fdc inkl flere bedre saet mi 30 Kina-4. 1988. 9 FDC, inkl. flere bedre sæt. Mi.€30. 29/3/2020 20:00 0
kina 5 1988 9 fdc med flere rigtig bedre saet Kina-5. 1988. 9 FDC, med flere rigtig bedre sæt. 29/3/2020 20:02 0
kina 6 1989 93 10 fdc med komplette saet og mini inkl bed Kina-6.1989-93. 10 FDC med komplette sæt og mini, inkl. bed 29/3/2020 20:02 0
kina 7 1993 9 fdc med komplette saet paa Kina-7. 1993. 9 FDC med komplette sæt på. 29/3/2020 20:02 0
kina 8 1969 95 6 fdc inkl 8f den himmelsk freds plads f Kina-8. 1969-95. 6 FDC, inkl. 8f, den Himmelsk Freds Plads f 29/3/2020 20:02 0
kina 1964 69 2 officialle breve respektivt sendt af chines Kina. 1964+69. 2 officialle breve respektivt sendt af Chines 29/3/2020 20:04 0
kina 1983 brev sendt til vest tyskland afstemplet paxeper Kina. 1983. Brev sendt til Vest Tyskland, afstemplet PAXEPER 29/3/2020 20:04 0
kina 1992 flot miniark til det 1991 stamp poularity poll Kina. 1992. Flot miniark til det 1991 Stamp Poularity Poll, 29/3/2020 20:04 0
42,- DKK
kina 1996 interessant brev frankeret med 50f rotte aar mae Kina. 1996. Interessant brev, frankeret med 50f rotte år mæ 29/3/2020 20:04 0
kina 1993 meget flot miniark til det 1992 stamp poularity Kina. 1993. Meget flot miniark til det 1992 Stamp Poularity 29/3/2020 20:08 0

Viser: 1-30  af  494  linjer

Opdateret: 28/3/2020 22:26.