QXL.dkSøg71 søgeresultater fundet for Kina
1 2 3
danmark post til kina fra vejle 30 11 1910 sendt til kina Danmark post til KINA fra VEJLE 30.11.1910 sendt til KINA. 20/9/2017 15:00 0
danmark postkort fra 1921 sendet til kina 160343 Danmark postkort fra 1921 sendet til KINA - ( 160343) 20/9/2017 15:00 0
kommunistkina med maomaerker KOMMUNISTKINA MED MAOMÆRKER 20/9/2017 17:06 0
kort fra kina 9523 1 KORT fra KINA - (9523-1) 21/9/2017 11:59 0
18,- DKK
kina frimaerkemoent soelvbelagt med farvet motiv Kina, Frimærkemønt, sølvbelagt med farvet motiv 21/9/2017 14:57 0
kina frimaerkemoent soelvbelagt med farvet motiv Kina, Frimærkemønt, sølvbelagt med farvet motiv 21/9/2017 15:00 0
kina hong kong 1997 souveniermappe Kina, Hong Kong. 1997, Souveniermappe. 21/9/2017 15:02 0
macau blok 66i portugisk kina venskab postfrisk MACAU BLOK 66I PORTUGISK KINA VENSKAB POSTFRISK 22/9/2017 18:45 0
kina taiwan blok 39 blomster ii postfrisk KINA - TAIWAN BLOK 39 BLOMSTER II. POSTFRISK 22/9/2017 18:46 0
kina 2547 50 blok 66 kultur landskab postfrisk KINA 2547/50 + BLOK 66 KULTUR LANDSKAB POSTFRISK 22/9/2017 18:46 0
kina 2661 68 landskab postfrisk KINA 2661/68 LANDSKAB POSTFRISK 22/9/2017 18:46 0
18,- DKK
kina 2483 86 romaner sumpland postfrisk KINA 2483/86 ROMANER SUMPLAND POSTFRISK 22/9/2017 18:46 0
kina 2436 39 romaner gammel kina iii postfrisk KINA 2436/39 ROMANER GAMMEL KINA III. POSTFRISK 22/9/2017 18:46 0
kina 2535 38 forfatter det gamle kina postfrisk KINA 2535/38 FORFATTER DET GAMLE KINA POSTFRISK 22/9/2017 18:46 0
kina 2692 97 40 aar huang bivhong postfrisk KINA 2692/97 40 ÅR HUANG BIVHONG POSTFRISK 22/9/2017 18:46 0
kina 2702 07 landskaber postfrisk KINA 2702/07 LANDSKABER POSTFRISK 22/9/2017 18:46 0
kina 2786 91 100 aar pan tianshou postfrisk KINA 2786/91 100 ÅR PAN TIANSHOU POSTFRISK 22/9/2017 18:46 0
kina 3418 21 nytaars billerde yangliuqing smaaark postfrisk KINA 3418/21 NYTÅRS BILLERDE YANGLIUQING SMÅARK POSTFRISK 22/9/2017 18:46 0
kina parti aar 1997 2782 2873 postfrisk KINA PARTI ÅR 1997 2782/2873 POSTFRISK 24/9/2017 13:11 0
kina aar 1996 komplet postfrisk KINA ÅR 1996 KOMPLET POSTFRISK 24/9/2017 13:11 0
120,- DKK
kina aar 1994 komplet postfrisk 2515 2586b KINA ÅR 1994 KOMPLET POSTFRISK 2515/2586b 24/9/2017 13:11 0
kina aar 1991 komplet 2347 2411 postfrisk KINA ÅR 1991 KOMPLET 2347/2411 POSTFRISK 24/9/2017 13:11 0
tyskland tysk post kina 44 1mark prov stemplet TYSKLAND TYSK POST KINA 44 ½/1MARK PROV. STEMPLET 24/9/2017 13:13 0
schanghai tysk post i kina 1912 Schanghai - ''Tysk Post i Kina'' 1912 Sendt til Danmark 24/9/2017 22:14 1
russland 1910 russisk post i kina sc 37 RUSSLAND - 1910 - RUSSISK POST I KINA - Sc 37 25/9/2017 12:34 0
russland 1917 russisk post i kina sc 66 RUSSLAND - 1917 - RUSSISK POST I KINA - Sc 66 25/9/2017 12:34 0
49,- DKK

Viser: 1-30  af  71  linjer

1 2 3 |
Opdateret: 19/9/2017 18:59.