QXL.dkSøg1171 søgeresultater fundet for Norge
norge afa nr 1753 stemplet lux oslo Norge Afa nr. 1753 Stemplet LUX Oslo < 3 min. 0
norge afa nr 1749e 1751e stemplet Norge Afa nr. 1749E - 1751E Stemplet < 3 min. 0
norge afa nr 1752 stemplet Norge Afa nr. 1752 Stemplet < 3 min. 0
norge afa nr 1754 stemplet Norge Afa nr. 1754 Stemplet < 3 min. 0
norge afa nr 1755 stemplet Norge Afa nr. 1755 - Stemplet < 3 min. 0
norge afa 1766 stemplet Norge Afa 1766 - Stemplet < 5 min. 0
norge afa nr 1758 1761 stemplet Norge Afa nr. 1758 - 1761 Stemplet < 5 min. 0
norge afa nr 1762 1765 stemplet Norge Afa nr. 1762 - 1765 Stemplet < 5 min. 0
norge afa nr 1767 1768 stemplet Norge Afa nr. 1767 - 1768 Stemplet < 5 min. 0
postfrisk norge afa 24 se 2 skanninger Postfrisk Norge AFA 24, se 2 skanninger < 5 min. 0
240,- DKK
norge afa nr 1771 stemplet lux Norge Afa nr. 1771 - Stemplet - LUX < 7 min. 1
norge afa nr 1769 1770 stemplet Norge Afa nr. 1769 - 1770 Stemplet < 7 min. 0
norge afa nr 1772 stemplet Norge Afa nr. 1772 - Stemplet < 7 min. 0
norge afa nr 1772 1773 stemplet Norge Afa nr. 1772 - 1773 - Stemplet < 7 min. 0
norge afa 1775 1778 stemplet Norge Afa 1775 - 1778 - Stemplet < 9 min. 0
norge afa 1779 1781 stemplet Norge Afa 1779 - 1781 - Stemplet < 9 min. 0
norge afa 1786 1787 stemplet Norge Afa 1786 - 1787 - Stemplet < 9 min. 0
norge afa 1782 1784 stemplet Norge Afa 1782 - 1784 - Stemplet < 9 min. 0
norge afa 1789 1792 stemplet Norge Afa 1789 - 1792 - Stemplet < 11 min. 0
norge afa nr 1796 stemplet Norge Afa nr. 1796 - Stemplet < 11 min. 0
norge afa nr 1797 stemplet Norge Afa nr. 1797 - Stemplet < 11 min. 0
norge afa 1795 stemplet Norge Afa 1795 - Stemplet < 11 min. 0
norge afa 1800 1801 stemplet Norge Afa 1800 - 1801 - Stemplet < 13 min. 0
norge afa 1803 stemplet Norge Afa 1803 - Stemplet < 13 min. 0
norge afa nr 1798 1799 stemplet Norge Afa nr. 1798 - 1799 - Stemplet < 13 min. 0
norge afa nr 1802 1805 stemplet Norge Afa nr. 1802 - 1805 - Stemplet < 13 min. 0
norge afa nr 1804 stemplet Norge Afa nr. 1804 - stemplet < 15 min. 0
norge afa 1805 stemplet Norge Afa 1805 - Stemplet < 15 min. 0
norge 1965 3 regninger fra frimaerkesalg ses sjaelden Norge. 1965. 3 Regninger fra FRIMÆRKESALG, Ses sjælden < 19 min. 0
norge afa 1813 stemplet lux Norge Afa 1813 - Stemplet - LUX < 21 min. 1

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 24/2/2020 21:57.