QXL.dkSøg1040 søgeresultater fundet for Norge
norge juleark 1973 utakket med forskut tryk NORGE JULEARK 1973 UTAKKET MED FORSKUT TRYK 25/11/2019 19:40 0
norsk juleark rast fra 1918 19 NORSK JULEARK RAST FRA 1918-19 28/11/2019 17:48 0
norge 3 miniark fra 1986 og 87 postfriske Norge, 3 miniark fra 1986 og 87, postfriske 22/11/2019 03:48 0
norge brev stp voksenkullen frognersaetra 1529 Norge brev stp. Voksenkullen Frognersætra (1529) 22/11/2019 09:21 0
norge afa 74 2 kr roed haakon 2495 6 NORGE AFA 74 - 2 kr. rød HAAKON - (2495-6) 22/11/2019 09:21 0
norge rodelot med postfriske maerker 2074 b Norge rodelot med postfriske mærker 2074-b 22/11/2019 09:23 0
norge afa 160 20 oere nordkapp postfrisk 2709 2 NORGE AFA 160 - 20 øre NORDKAPP postfrisk - (2709-2) 22/11/2019 09:23 0
norge udlands brev sendt til danmark 1936 1028 1 Norge udlands-brev sendt til Danmark 1936 - ( 1028-1) 22/11/2019 09:24 0
norge udlands brev sendt til danmark 1951 1029 1 Norge udlands-brev sendt til Danmark 1951 - ( 1029-1) 22/11/2019 09:24 0
norge udlands brev sendt til sverige 1903 1029 2 Norge udlands-brev sendt til Sverige 1903 - ( 1029-2) 22/11/2019 09:24 0
norge gjennomgangslodd stp halden 29 10 1946 NORGE Gjennomgangslodd. stp. Halden 29-10-1946 22/11/2019 09:24 0
norge gjennomgangslodd stemplet NORGE Gjennomgangslodd. stemplet 22/11/2019 09:24 0
norge gjennomgangslodd stp sander 25 10 1946 NORGE Gjennomgangslodd. stp. Sander 25-10-1946 22/11/2019 09:24 0
norge h 7 lotteriet stemplet Norge H-7 Lotteriet stemplet 22/11/2019 09:24 0
norge h 7 lotteriet stemplet mossen Norge H-7 Lotteriet stemplet Mossen 22/11/2019 09:24 0
norge afa 161 stemplet q 572 NORGE AFA 161 stemplet - (Q-572) 22/11/2019 09:24 0
275,- DKK
norge afa 394 396 stemplet q 573 NORGE AFA 394 - 396 stemplet - (Q-573) 22/11/2019 09:24 0
norge afa 199 200 nordkapp stemplet 2709 3 NORGE AFA 199 - 200 NORDKAPP stemplet - (2709-3) 22/11/2019 09:24 0
norge afa 290 292 nordkapp stemplet 2709 4 NORGE AFA 290 - 292 NORDKAPP stemplet - (2709-4 ) 22/11/2019 09:24 0
norsk aarsmappe fra 1987 Norsk årsmappe fra 1987. 22/11/2019 09:49 0
norge foelgebrev sendt fra horte 1957 1496 1 Norge følgebrev sendt fra HORTE 1957 - (1496-1) 22/11/2019 10:06 0
norge foelgebrev for en postpakke 2098 b Norge Følgebrev for en postpakke 2098-b 22/11/2019 10:34 0
norsk brev sendt til finland med t stp 2098 c Norsk brev sendt til finland med T stp. 2098-c 22/11/2019 10:34 0
norsk skibsbrev sejlet med m s estonia 2099 a Norsk skibsbrev sejlet med M/S Estonia 2099-a 22/11/2019 11:05 0
norge brev fra 1895 sendt til usa 3190 Norge brev fra 1895 sendt til USA (3190) 22/11/2019 13:39 0
norge postkort fra nordkapp sendt til dk 1956 3191 Norge postkort fra Nordkapp sendt til DK 1956 (3191) 22/11/2019 13:39 0
norge postkort sendt til london 1903 3192 Norge postkort sendt til London 1903 (3192) 22/11/2019 13:39 0
norge 197 turist udg julemaerke 1938 brev afs skien NORGE 197 TURIST UDG. + JULEMÆRKE 1938 BREV AFS. SKIEN 22/11/2019 13:59 0
norge 1054 55c julefrimaerke 1990 postkort fra posten NORGE 1054/55C JULEFRIMÆRKE 1990 POSTKORT FRA POSTEN 22/11/2019 14:01 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 22/11/2019 01:03.