QXL.dkSøg906 søgeresultater fundet for Norge
hel ark fra norge HEL ARK FRA NORGE 26/7/2019 17:08 0
stort parti med godt dyrt fra norge 6 5 kg Stort Parti med godt/dyrt fra Norge. 6,5 kg. 26/7/2019 19:35 25
330,- DKK
luxstemplet stavanger luxstemplet stavanger 23/7/2019 08:38 0
norge afa 1856 1830 1829 1796 1766 1738 paa fdc vaerdi 421 Norge Afa 1856-1830-1829-1796-1766-1738 på FDC Værdi 421 23/7/2019 08:43 0
norge flot sjaelden mappe om skisport i norge Norge - Flot Sjælden mappe om Skisport i Norge 23/7/2019 08:43 0
norge 3 miniark fra 1986 og 87 postfriske Norge, 3 miniark fra 1986 og 87, postfriske 23/7/2019 09:10 0
norge 200 g fra groen tub virkelig gode maerker Norge 200 g - fra grøn Tub - virkelig gode mærker 23/7/2019 09:43 0
norge anbefalet brev sendt til usa 1923 1018 NORGE ANBEFALET BREV sendt til USA 1923 - ( 1018) 23/7/2019 12:05 0
norge 1942 quisling med og uden overtryk Norge. 1942. Quisling. Med og uden overtryk 23/7/2019 12:40 0
norge helsag sendt fra svelvig 1889 b 119 Norge helsag sendt fra SVELVIG 1889 - ( B-119) 23/7/2019 13:57 0
norge censur brev sendt fra norge til danmark 2984 NORGE CENSUR brev sendt fra Norge til Danmark - (2984) 23/7/2019 13:58 0
norge afa 520 a postfrisk 2493 2 NORGE AFA 520 A postfrisk - (2493-2) 23/7/2019 13:59 0
lot stemplet norge paa en planche Lot stemplet Norge på en planche 23/7/2019 14:58 0
lot postfrisk norge se 1 skanning Lot postfrisk Norge, se 1 skanning. 23/7/2019 14:58 0
norge r brev til paris i 1906 med plombering Norge R. brev til Paris i 1906 med plombering 23/7/2019 15:16 0
norge afa nr 16a stemplet 2 billeder Norge Afa nr. 16a - Stemplet - 2 billeder 23/7/2019 15:44 0
140,- DKK
norge afa nr 18 stemplet 2 billeder Norge Afa nr. 18 - Stemplet - 2 billeder 23/7/2019 15:46 0
norge afa nr 19a stemplet 2 billeder Norge Afa nr. 19a - Stemplet - 2 billeder 23/7/2019 15:46 0
260,- DKK
norge afa nr 20 stemplet 2 billeder Norge Afa nr. 20 - Stemplet - 2 billeder 23/7/2019 15:48 0
260,- DKK
norge afa nr 21 stemplet 2 billeder Norge Afa nr. 21 - Stemplet - 2 billeder 23/7/2019 15:48 0
260,- DKK
norge afa nr 32 34 stemplet 2 billeder Norge Afa nr. 32 - 34 - Stemplet - 2 billeder 23/7/2019 15:52 0
340,- DKK
norge afa nr 38 stemplet 2 billeder Norge Afa nr. 38 - Stemplet - 2 billeder 23/7/2019 15:56 0
1410,- DKK
norge afa nr 39 stemplet 2 billeder Norge Afa nr. 39 - Stemplet - 2 billeder 23/7/2019 15:56 0
norge afa nr 40 stemplet 2 billeder Norge Afa nr. 40 - Stemplet - 2 billeder 23/7/2019 15:58 0
130,- DKK
norge afa nr 62 64 stemplet 2 billeder Norge Afa nr. 62 - 64 - Stemplet - 2 billeder 23/7/2019 16:00 0
760,- DKK
norge afa nr 67 69 stemplet 2 billeder Norge Afa nr. 67 - 69 - Stemplet - 2 billeder 23/7/2019 16:02 0
850,- DKK
norge afa nr 72 74 stemplet 2 billeder Norge Afa nr. 72 - 74 - Stemplet - 2 billeder 23/7/2019 16:04 0
1940,- DKK
norge afa nr 107 113 stemplet Norge Afa nr. 107 - 113 - Stemplet 23/7/2019 16:06 0
350,- DKK
norge afa nr 159 161 stemplet 2 billeder Norge Afa nr. 159 - 161 - Stemplet - 2 billeder 23/7/2019 16:08 0
520,- DKK
norge afa 74 2 kr roed haakon 2495 4 NORGE AFA 74 - 2 kr. rød HAAKON - (2495-4) 23/7/2019 16:09 0

Viser: 1-30  af  906  linjer

Opdateret: 23/7/2019 03:00.