QXL.dkSøg1197 søgeresultater fundet for Norge
norge postfrisk samling afa nr 995 1204 med haefter miniark NORGE POSTFRISK Samling AFA NR. 995-1204 MED HÆFTER /MINIARK 23/9/2021 16:46 0
300,- DKK
norge brev stp voksenkullen frognersaetra 1529 Norge brev stp. Voksenkullen Frognersætra (1529) < 35 min. 0
norge gjennomgangslodd stp halden 29 10 1946 NORGE Gjennomgangslodd. stp. Halden 29-10-1946 < 35 min. 0
norge rodelot med postfriske maerker 2074 b Norge rodelot med postfriske mærker 2074-b < 35 min. 0
norge diverse kort med tryk 1987 4398 1 NORGE DIVERSE kort med Tryk 1987 - (4398-1) 18/9/2021 16:00 0
norge diverse kort med tryk 1988 4398 2 NORGE DIVERSE kort med Tryk 1988 - (4398-2) 18/9/2021 16:02 0
norge diverse kort med tryk 1983 4398 3 NORGE DIVERSE kort med Tryk 1983 - (4398-3) 18/9/2021 16:02 0
norge diverse kort med tryk 1984 4398 4 NORGE DIVERSE kort med Tryk 1984 - (4398-4) 18/9/2021 16:04 0
norge diverse kort med tryk 1934 4399 1 NORGE DIVERSE kort med Tryk 1934 - (4399-1) 18/9/2021 16:06 0
norge diverse kort med tryk 1986 4399 2 NORGE DIVERSE kort med Tryk 1986 - (4399-2) 18/9/2021 16:06 0
norge diverse kort med tryk 1989 4399 3 NORGE DIVERSE kort med Tryk 1989 - (4399-3) 18/9/2021 16:08 0
norge diverse kort med tryk 1990 4399 4 NORGE DIVERSE kort med Tryk 1990 - (4399-4) 18/9/2021 16:08 0
2 haefter europamaerker postfrisk omslag i bl kvalitet 2 hæfter Europamærker postfrisk omslag i bl. kvalitet 18/9/2021 17:04 0
norge afa nr 3 stemplet y Norge - afa nr. 3 - stemplet (y) 18/9/2021 22:20 0
norge afa nr 10 stemplet y Norge - afa nr. 10 - stemplet (y) 18/9/2021 22:20 0
norge afa nr 13 lidt flade takker stemplet y Norge - afa nr. 13 (lidt flade takker) - stemplet (y) 18/9/2021 22:20 0
norge afa nr 18 stemplet Norge - afa nr. 18 - stemplet 18/9/2021 22:20 0
norge afa nr 22 stemplet Norge - afa nr. 22 - stemplet 18/9/2021 22:20 0
norge afa nr 23 flade takker stemplet y Norge - afa nr. 23 (flade takker) - stemplet (y) 18/9/2021 22:20 0
norge afa nr 26 stemplet y Norge - afa nr. 26 - stemplet (y) 18/9/2021 22:20 0
norge afa nr 32 stemplet y Norge - afa nr. 32 - stemplet (y) 18/9/2021 22:20 0
norge afa nr 27 stemplet y Norge - afa nr. 27 - stemplet (y) 18/9/2021 22:20 0
norge afa nr 31 stemplet y Norge - afa nr. 31 - stemplet (y) 18/9/2021 22:20 0
norge afa nr 54a ubrugt y Norge. - afa nr. 54A - ubrugt (y) 18/9/2021 22:20 0
norge afa nr 89 91 stemplet y Norge - afa nr. 89-91 - stemplet (y) 18/9/2021 22:20 0
norge afa nr 237 stemplet y Norge - afa nr. 237 - stemplet (y) 18/9/2021 22:20 0
norge afa nr 252 stemplet y Norge - afa nr. 252 - stemplet (y) 18/9/2021 22:20 0
norge afa nr 196 198 ubrugt y Norge. - afa nr. 196-198 - ubrugt (y) 18/9/2021 22:20 0
17,- DKK
norge afa nr 35 stemplet y Norge - afa nr. 35 - stemplet (y) 18/9/2021 22:20 0
norge afa nr 60a stemplet y Norge - afa nr. 60A - stemplet (y) 18/9/2021 22:20 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 18/9/2021 12:36.