QXL.dkSøg1231 søgeresultater fundet for Norge
norge 755 782 maxi kort norwex 80 med maerker og NORGE 755+782 MAXI KORT NORWEX 80 MED MÆRKER OG 3/12/2020 16:22 0
norge postkort olympiade nr 2 ubrugt 1997 NORGE POSTKORT OLYMPIADE NR 2 UBRUGT( 1997) 3/12/2020 16:23 0
norge 410 25 oere brev med tms hjelp de blinde oslo br NORGE 410 25 ØRE BREV MED TMS. HJELP DE BLINDE OSLO BR. 3/12/2020 16:23 0
norge 410 25 oere haakon brev med feltpost 2 stempel NORGE 410 25 ØRE HAAKON BREV MED FELTPOST 2 STEMPEL 3/12/2020 16:23 0
norge 496 25 oere helleri brev med feltpost 40 stempel NORGE 496 25 ØRE HELLERI. BREV MED FELTPOST 40 STEMPEL 3/12/2020 16:23 0
norge parti aar 1987 963 74 paent stemplet NORGE PARTI ÅR 1987 963/74 PÆNT STEMPLET 3/12/2020 16:24 0
norge parti aar 1986 945 962 paent stemplet NORGE PARTI ÅR 1986 945/962 PÆNT STEMPLET 3/12/2020 16:24 0
norge maerkat de no fil frim udstilling oslo 1951 postfrisk NORGE MÆRKAT DE-NO-FIL FRIM UDSTILLING OSLO 1951 POSTFRISK 3/12/2020 16:24 0
norge 1330 31 haefte aartusinde fugle selvk NORGE 1330/31 HÆFTE ÅRTUSINDE FUGLE SELVK. 3/12/2020 16:24 0
norge 970 r de kors somalia postfrisk blok NORGE 970 R'DE KORS SOMALIA POSTFRISK BLOK 3/12/2020 16:24 0
stor maerkat kuffertmaerke norge norwegian america line Stor Mærkat Kuffertmærke Norge NORWEGIAN AMERICA LINE 3/12/2020 16:32 0
norge afa 74 2 kr roed haakon 2495 4 NORGE AFA 74 - 2 kr. rød HAAKON - (2495-4) 3/12/2020 17:42 0
norge brevkort helsag fra 1903 flot kort 3349 2 NORGE BREVKORT helsag fra 1903 FLOT kort - (3349-2) 3/12/2020 17:42 0
norge aarsmappe 1997 postfrisk NORGE ÅRSMAPPE 1997 POSTFRISK. 3/12/2020 20:11 0
norge haefter aarsmappe 2002 postfrisk NORGE HÆFTER ÅRSMAPPE 2002 POSTFRISK. 3/12/2020 20:11 0
norge lotteri postkort fra 1946 sjove objekter NORGE, LOTTERI POSTKORT FRA 1946. SJOVE OBJEKTER. 3/12/2020 20:12 0
norge aarsmappe 2002 2003 haefter 2002 postfrisk NORGE ÅRSMAPPE 2002 + 2003 + HÆFTER 2002 ,POSTFRISK. 3/12/2020 20:12 0
480,- DKK
faellesnordiske udg 2004 2006 14 forsk postfriske miniark FÆLLESNORDISKE UDG. 2004+2006 14 FORSK. POSTFRISKE MINIARK. 3/12/2020 20:12 0
170,- DKK
kort til norge fra 1906 sendt fra soemand 3037 Kort til Norge fra 1906 sendt fra sømand. (3037) 3/12/2020 20:15 0
norge afa nr 343 lux stemplet nesbyen 3228 4 Norge Afa nr.343 LUX stemplet NESBYEN (3228-4) 3/12/2020 20:15 0
norge afa nr 60 provisorium lux stemplet stokke 3229 1 Norge Afa nr.60 Provisorium LUX stemplet STOKKE (3229-1) 3/12/2020 20:15 0
norge afa nr 343 pragt stemplet sander 3229 2 Norge Afa nr.343 Pragt stemplet SANDER (3229-2) 3/12/2020 20:15 0
norge afa nr 345 lux stemplet badder 3229 3 Norge Afa nr.345 LUX stemplet BADDER (3229-3) 3/12/2020 20:15 0
norsk brev sendt til koebenhavn stemplet gausa 1055 Norsk brev sendt til København stemplet GAUSA. (1055) 3/12/2020 20:16 0
18,- DKK
norge postfrisk 4 blok afa nr 520a 2025 c Norge postfrisk 4 blok AFA nr. 520A (2025 C) 3/12/2020 20:16 0
norge brev sendt til danmark 1933 2958 1 Norge brev sendt til Danmark 1933 (2958-1) 3/12/2020 20:16 0
norge brev sendt til anmark fra 1923 2958 2 Norge brev sendt til anmark fra 1923 (2958-2) 3/12/2020 20:16 0
norge brev sendt til tyskland 1898 2958 4 Norge brev sendt til Tyskland 1898 (2958-4) 3/12/2020 20:16 0
norge udlands brev sendt til usa 1946 2966 2 Norge udlands-brev sendt til USA 1946 (2966-2) 3/12/2020 20:16 0
norge afa nr 329 lux stemplet stavanger 3228 1 Norge Afa nr.329 LUX stemplet STAVANGER (3228-1) 3/12/2020 20:16 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 3/12/2020 15:10.