QXL.dkSøg1054 søgeresultater fundet for Norge
norge juleark 1973 utakket med forskut tryk NORGE JULEARK 1973 UTAKKET MED FORSKUT TRYK 23/11/2018 17:45 0
norge godt postfrisk parti hoej vaerdi og paalydende Norge: GODT postfrisk parti. Høj værdi og pålydende.!!!!!!!! 24/11/2018 19:42 9
140,- DKK
hel ark fra norge HEL ARK FRA NORGE 28/11/2018 13:02 0
2 ark norsk folkehjelp 1968 69 2 ARK NORSK FOLKEHJELP 1968-69 28/11/2018 13:06 0
4 juleark fra hjerte og lungestyke 4 JULEARK FRA HJERTE OG LUNGESTYKE 28/11/2018 13:08 0
norge haefte 10 kr 787 ah 13 a postfrisk NORGE HÆFTE 10 KR. 787 ( AH 13 A ) POSTFRISK 18/11/2018 14:33 0
norge z 655 franko brev 1884 hovdebygda 9 vi 69 til NORGE ( Z 655) FRANKO BREV 1884 HOVDEBYGDA 9 VI 69 TIL 18/11/2018 14:34 0
norge haefte 10 kr 787 ah 15 b postfrisk NORGE HÆFTE 10 KR 787 ( AH 15 B ) POSTFRISK 18/11/2018 14:34 0
norge haefte 12 50 kr 787 fh 47 b postfrisk NORGE HÆFTE 12,50 KR 787 ( FH 47 B ) POSTFRISK 18/11/2018 14:34 0
norge 1057 63 1068 81 parti fra aar 1991 postfrisk NORGE 1057/63-1068/81 PARTI FRA ÅR 1991 POSTFRISK 18/11/2018 14:34 0
norge 870 tuberkulose brev afs askim 2 4 82 til dk NORGE 870 TUBERKULOSE BREV AFS ASKIM 2,4,82 TIL DK 18/11/2018 14:34 0
norge 874 cept 1982 brev afs askim 6 5 82 til dk NORGE 874 CEPT 1982 BREV AFS ASKIM 6,5,82 TIL DK. 18/11/2018 14:34 0
norge 837c 38c haefte alke fugle postfrisk NORGE 837C/38C HÆFTE ALKE FUGLE POSTFRISK 18/11/2018 14:34 0
23,- DKK
norge 466 69 sport nif 100 aar postfrisk NORGE 466/69 SPORT NIF 100 ÅR POSTFRISK 18/11/2018 14:34 0
18,- DKK
norge 495 492 1 kr automat haefte haeftet h side postfrisk NORGE 495/492 1 KR AUTOMAT HÆFTE HÆFTET H. SIDE POSTFRISK 18/11/2018 14:34 0
norge 661 62 interjunex 72 postfrisk NORGE 661/62 INTERJUNEX 72 POSTFRISK 18/11/2018 14:34 0
norge 816 norwex 80 fly stemplet blok NORGE 816 NORWEX 80 FLY STEMPLET BLOK 18/11/2018 14:34 0
norge 218 10 oere loeve automat maerke brev afs oslo NORGE 218 10 ØRE LØVE (AUTOMAT MÆRKE ) BREV AFS OSLO 18/11/2018 14:34 0
norge 221 20 oere loeve paa klip med togstempel oslo NORGE 221 20 ØRE LØVE PÅ KLIP MED TOGSTEMPEL OSLO- 18/11/2018 14:34 0
norge 290 92 nordkap iii 1943 stemplet NORGE 290/92 NORDKAP III. 1943 STEMPLET 18/11/2018 16:36 0
norge brev sendet fra lillehammer 1929 1308 2 Norge brev sendet fra LILLEHAMMER 1929 - (1308-2) 18/11/2018 20:10 0
norge skibs brev udlands brev sendt til danmark 1356 NORGE SKIBS-brev, udlands- brev sendt til Danmark - (1356) 18/11/2018 20:10 0
norge udlands brev fra 1920 sendt til belgien 1357 NORGE Udlands brev fra 1920 sendt til Belgien - (1357) 18/11/2018 20:10 0
aarsmappe 2005 komplet postfrisk vaerdi 1050 kr Årsmappe 2005. Komplet postfrisk. Værdi 1050,-kr 18/11/2018 20:25 0
310,- DKK
s 4 2 14 stk og 26 stk S. 4 -2 14 stk* og 26 stk** 18/11/2018 21:46 0
norge samling miniark 11 stk stemplet Norge samling miniark 11 stk stemplet 18/11/2018 22:04 0
185,- DKK
norge miniark samling 22 stk postfriske Norge miniark samling 22 stk postfriske 18/11/2018 22:04 0
295,- DKK
norge ol i lillehammer 1994 42 sider postens samling Norge. OL i Lillehammer 1994. 42 sider. Postens samling. 19/11/2018 01:25 0
norske ol mestre signaturbrev vegard ulvang Norske OL-Mestre. Signaturbrev "Vegard Ulvang" 19/11/2018 01:25 0
norge 4 frimaerkehaefter 1990 1993 Norge. 4 frimærkehæfter 1990-1993 19/11/2018 01:25 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 18/11/2018 13:21.