QXL.dkSøg1262 søgeresultater fundet for Norge
norge afa 457 458 kat vaerdi 165 00 dkk Norge afa 457-458 ** Kat. værdi 165,00 DKK 27/2/2021 16:06 0
33,- DKK
norge tjenste 64 30 oere brugt paa brev afs oslo 25 8 52 NORGE TJENSTE 64 30 ØRE BRUGT PÅ BREV AFS OSLO 25,8,52 27/2/2021 16:08 0
norge 1211 12 jernbane jub tog postfrisk NORGE 1211/12 JERNBANE JUB. TOG POSTFRISK 27/2/2021 16:09 0
16,- DKK
norge fdc 1460 62 kong olav 100 aar foedsel NORGE FDC 1460/62 KONG OLAV 100 ÅR FØDSEL 27/2/2021 16:09 0
norge helsag det kongelig slot 4 forskellige kongelige NORGE HELSAG DET KONGELIG SLOT 4 FORSKELLIGE KONGELIGE 27/2/2021 16:09 0
norge 379 fdc 60 oere hakon paa de no fil kuvert NORGE 379 FDC 60 ØRE HAKON PÅ DE-NO-FIL KUVERT 27/2/2021 16:12 0
norge kong harald mappe hoej paalydende Norge - Kong Harald mappe - høj pålydende 27/2/2021 16:30 0
42,- DKK
norge personjubilaeum og aartusindskiftet Norge Personjubilæum og Årtusindskiftet 27/2/2021 16:30 0
37,- DKK
norge fdc 110 stk #Norge FDC 110 stk 27/2/2021 19:26 0
norge fdc 25 stk miniark #Norge FDC 25 stk Miniark 27/2/2021 19:26 0
norge fdc 81 stk fireblokke # Norge FDC 81 stk fireblokke 27/2/2021 19:26 0
350,- DKK
norge fdc afa 279 280 #Norge FDC AFA 279-280 27/2/2021 19:26 0
175,- DKK
norge fdc afa 366 fireblok # Norge FDC AFA 366 fireblok 27/2/2021 19:26 0
175,- DKK
norge fdc afa 393 fireblok # Norge FDC AFA 393 fireblok 27/2/2021 19:26 0
175,- DKK
norge fdc afa 398 400 fireblok # Norge FDC AFA 398-400 fireblok 27/2/2021 19:26 0
175,- DKK
norge fdc afa 397 # Norge FDC AFA 397 27/2/2021 19:26 0
norge fdc afa 225 226 281 284 286 287 293 296 304 381 383 # Norge FDC AFA 225-226,281-284,286-287,293-296,304,381-383, 27/2/2021 19:26 0
norge fdc afa 422 424 sendt anbefalet # Norge FDC AFA 422-424 sendt anbefalet 27/2/2021 19:26 0
115,- DKK
norge fdc 275 stk # Norge FDC 275 stk 27/2/2021 19:26 0
260,- DKK
n diverse helsager postbrev postkort tjenestepostkort mm #N Diverse Helsager, Postbrev, postkort, tjenestepostkort mm 27/2/2021 19:26 0
lot postfrisk norge vist paa 2 plancher Lot postfrisk Norge, vist på 2 plancher. 28/2/2021 02:50 0
norge lotteri postkort fra 1946 sjove objekter NORGE, LOTTERI POSTKORT FRA 1946. SJOVE OBJEKTER. 28/2/2021 11:12 0
norge aarsmappe 1997 postfrisk NORGE ÅRSMAPPE 1997 POSTFRISK. 28/2/2021 11:12 0
norge haefter aarsmappe 2002 postfrisk NORGE HÆFTER ÅRSMAPPE 2002 POSTFRISK. 28/2/2021 11:12 0
faellesnordiske udg 2004 2006 14 forsk postfriske miniark FÆLLESNORDISKE UDG. 2004+2006 14 FORSK. POSTFRISKE MINIARK. 28/2/2021 11:12 0
170,- DKK
norge aarsmappe 2002 2003 haefter 2002 postfrisk NORGE ÅRSMAPPE 2002 + 2003 + HÆFTER 2002 ,POSTFRISK. 28/2/2021 11:13 0
480,- DKK
norge 3 skilling fejlfrit maerke afa kr 3800 Norge. 3 skilling. Fejlfrit mærke. AFA kr. 3800.- 28/2/2021 13:12 0
650,- DKK
kort til norge fra 1906 sendt fra soemand 3037 Kort til Norge fra 1906 sendt fra sømand. (3037) 28/2/2021 17:07 0
norsk brev sendt til koebenhavn stemplet gausa 1055 Norsk brev sendt til København stemplet GAUSA. (1055) 28/2/2021 17:08 0
18,- DKK
norge postfrisk 4 blok afa nr 520a 2025 c Norge postfrisk 4 blok AFA nr. 520A (2025 C) 28/2/2021 17:08 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 27/2/2021 13:34.