QXL.dkSøg741 søgeresultater fundet for Norge
norge fint stemplet lot klassisk afa ca kr 5 000 00 Norge: Fint stemplet lot klassisk. Afa ca. kr. 5.000,00 !!!! 27/9/2018 19:43 16
320,- DKK
norge postfrisk 4 blok afa nr 520a 2025 c Norge postfrisk 4 blok AFA nr. 520A (2025 C) 25/9/2018 07:08 0
norge censur brev sendt fra follebu til danmark NORGE CENSUR brev sendt fra Follebu til Danmark. 25/9/2018 07:09 0
norge brev sendt fra follebu til danmark NORGE brev sendt fra Follebu til Danmark. 25/9/2018 07:13 0
14,- DKK
norge paen censur brev sendt fra follbu til danmark NORGE pæn CENSUR brev sendt fra Follbu til Danmark. 25/9/2018 07:33 0
norge brev sendt fra stabekk til danmark 1926 NORGE brev sendt fra Stabekk til Danmark 1926. 25/9/2018 07:33 0
12,- DKK
norge brev sendt fra stabekk sendt til england NORGE brev sendt fra Stabekk sendt til England 25/9/2018 07:33 0
16,- DKK
norsk brev sendt til koebenhavn stemplet gausa 1055 Norsk brev sendt til København stemplet GAUSA. (1055) 25/9/2018 07:51 0
18,- DKK
island brev sendt til norge 1422 Island brev sendt til Norge. (1422) 25/9/2018 08:20 0
norge udlands brev sendt til usa 1946 2966 2 Norge udlands-brev sendt til USA 1946 (2966-2) 25/9/2018 08:23 0
norge sas flyvning til burma 2966 3 Norge SAS flyvning til Burma (2966-3) 25/9/2018 08:23 0
norge skibs brev m s moeldanger sendt til usa 2966 1 Norge Skibs-brev M/S Møldanger sendt til USA (2966-1) 25/9/2018 08:29 0
brev til norge med 4 og 8 oere begge mangler hjoernetak Brev til Norge med 4 og 8 øre. Begge mangler hjørnetak 25/9/2018 10:22 0
3 paene maerker med smaadefekter afa 9 24a 69 3 pæne mærker med smådefekter. AFA 9, 24a, 69 25/9/2018 10:23 0
5 stemplede miniblokke afa kr 263 5 stemplede miniblokke. AFA kr. 263.- 25/9/2018 10:23 0
1926 20 oere afa 120 kr 850 postfrisk 1926. 20 øre. AFA 120 kr. 850.-. Postfrisk 25/9/2018 10:23 0
235,- DKK
norwex komplet postfrisk afa 407 9 330 Norwex komplet postfrisk. AFA 407/9 330.- 25/9/2018 10:23 0
nansen komplet postfrisk af 212 15 kr 110 Nansen komplet postfrisk. AF 212-15 kr. 110.- 25/9/2018 10:23 0
1957 brev fra halden med parstykke 4o oere haakon 1957. Brev fra Halden med parstykke 4o øre Håkon 25/9/2018 10:23 0
1957 vaerdibrev kr 235 00 fra rakkestad med 60 og 80 oere 1957. Værdibrev kr. 235,00 fra Rakkestad med 60 og 80 øre 25/9/2018 10:23 0
1934 brev til norge med 25 pf soergemaerke 1934. Brev til Norge med 25 Pf Sørgemærke 25/9/2018 10:23 0
norge 5 stemplede miniblokke afa 258 Norge. 5 stemplede miniblokke. AFA 258.- 25/9/2018 10:23 0
2 frimaerkehaefter afa 868 9 891 2 kr 175 7018 2 frimærkehæfter. AFA 868/9, 891/2 Kr. 175.- (7018) 25/9/2018 10:24 0
2 haefter norsk natur facit 160 kr 2 hæfter Norsk Natur . Facit 160 kr. 25/9/2018 10:24 0
aaramapper 1977 og 1978 facit kr 345 Åramapper 1977 og 1978. Facit kr. 345.- 25/9/2018 10:24 0
1909 adressebrev paa forsendelse til norge pr efterkrav 1909. Adressebrev på forsendelse til Norge pr. efterkrav 25/9/2018 10:24 0
norge forskellige nyere stemplet NORGE, FORSKELLIGE NYERE STEMPLET 25/9/2018 15:18 0
10,- DKK
norge forskellige nyere stemplet NORGE, FORSKELLIGE NYERE STEMPLET 25/9/2018 15:20 0
10,- DKK
norge forskellige nyere stemplet NORGE, FORSKELLIGE NYERE STEMPLET 25/9/2018 15:24 0
10,- DKK
norge forskellige nyere stemplet NORGE, FORSKELLIGE NYERE STEMPLET 25/9/2018 15:25 0
10,- DKK

Viser: 1-30  af  741  linjer

Opdateret: 25/9/2018 01:37.