QXL.dkSøg970 søgeresultater fundet for Norge
porto og tjenested bl p 12 150 00 kr og tj 14 lux st mo porto og tjenested Bl. p 12 ( 150,00 kr) og tj 14 lux st. Mo < 28 min. 0
14 stk og 26 stk 14 stk* og 26 stk** < 28 min. 0
tj afa nr 22 40 og 52 60 vaerdi 475 00 kr Tj. AFA nr 22-40** og 52-60** værdi 475,00 kr. < 34 min. 0
2 sider med tjenestemaerker 2 sider med tjenestemærker. < 38 min. 1
nr 7 20 forskellige vaerdi over 700 00 kr Nr. 7 20 forskellige** værdi over 700,00 kr. < 40 min. 0
norge samling miniark 11 stk stemplet Norge samling miniark 11 stk stemplet < 56 min. 0
185,- DKK
on 6 6 2 sider nyt og gammelt samt 2 blokke On 6-6 2 sider nyt og gammelt samt 2 blokke. 18/7/2018 21:28 1
norge afa 74 2 kr roed haakon 2495 3 NORGE AFA 74 - 2 kr. rød HAAKON - (2495-3) 18/7/2018 21:42 0
norge 3 miniark fra 1986 og 87 postfriske Norge, 3 miniark fra 1986 og 87, postfriske 18/7/2018 21:53 0
norge miniark samling 22 stk postfriske Norge miniark samling 22 stk postfriske 18/7/2018 23:33 0
295,- DKK
norge brev sendet fra lillehammer 1929 1308 2 Norge brev sendet fra LILLEHAMMER 1929 - (1308-2) 18/7/2018 23:41 0
norge skibs brev udlands brev sendt til danmark 1356 NORGE SKIBS-brev, udlands- brev sendt til Danmark - (1356) 18/7/2018 23:41 0
norge udlands brev fra 1920 sendt til belgien 1357 NORGE Udlands brev fra 1920 sendt til Belgien - (1357) 18/7/2018 23:41 0
norge paen censur brev sendt fra follbu til danmark NORGE pæn CENSUR brev sendt fra Follbu til Danmark. 19/7/2018 00:26 0
norge brev sendt fra stabekk til danmark 1926 NORGE brev sendt fra Stabekk til Danmark 1926. 19/7/2018 00:26 0
12,- DKK
norge brev sendt fra stabekk sendt til england NORGE brev sendt fra Stabekk sendt til England 19/7/2018 00:26 0
16,- DKK
norsk brev sendt til koebenhavn stemplet gausa 1055 Norsk brev sendt til København stemplet GAUSA. (1055) 19/7/2018 00:26 0
18,- DKK
island brev sendt til norge 1422 Island brev sendt til Norge. (1422) 19/7/2018 00:26 0
norge skibs brev m s moeldanger sendt til usa 2966 1 Norge Skibs-brev M/S Møldanger sendt til USA (2966-1) 19/7/2018 00:26 0
norge udlands brev sendt til usa 1946 2966 2 Norge udlands-brev sendt til USA 1946 (2966-2) 19/7/2018 00:26 0
norge sas flyvning til burma 2966 3 Norge SAS flyvning til Burma (2966-3) 19/7/2018 00:26 0
norge brev sendt fra follebu til danmark NORGE brev sendt fra Follebu til Danmark. 19/7/2018 00:27 0
14,- DKK
norge censur brev sendt fra follebu til danmark NORGE CENSUR brev sendt fra Follebu til Danmark. 19/7/2018 00:27 0
norge postfrisk 4 blok afa nr 520a 2025 c Norge postfrisk 4 blok AFA nr. 520A (2025 C) 19/7/2018 00:27 0
norge afa 373 lux stemplet hosange 23 5 1951 Norge AFA 373 LUX stemplet HOSANGE 23.5.1951. 19/7/2018 07:02 0
norge afa 331 lux stemplet stavanger 9 9 1950 Norge AFA 331 LUX stemplet STAVANGER 9.9.1950. 19/7/2018 07:04 0
norge afa 340 lux stemplet trondheim 9 7 1947 Norge AFA 340 LUX stemplet TRONDHEIM 9.7.1947. 19/7/2018 07:04 0
norge 1941 v saet samt 14 oere postfraeske maerker 2325 2 NORGE 1941 V-sæt samt 14 øre postfræske mærker-( 2325-2) 19/7/2018 08:39 0
230,- DKK
norge 2 helsager fra 1903 NORGE 2 HELSAGER fra 1903. 19/7/2018 08:40 0
norge vaerdi brev fra 1922 med kr 300 2501 5 NORGE VÆRDI-brev fra 1922 - med Kr 300 - (2501-5) 19/7/2018 08:40 0

Viser: 1-30  af  970  linjer

Opdateret: 18/7/2018 20:02.