QXL.dkSøg971 søgeresultater fundet for Norge
norge juleark 1973 utakket med forskut tryk NORGE JULEARK 1973 UTAKKET MED FORSKUT TRYK 27/9/2019 14:30 0
hel ark fra norge HEL ARK FRA NORGE 28/9/2019 19:22 1
26,- DKK
norsk juleark rast fra 1918 19 NORSK JULEARK RAST FRA 1918-19 29/9/2019 19:52 0
bog i hardcover med omslag folkets billeder gennem 100 aar Bog i hardcover med omslag. Folkets billeder gennem 100 år. < 16 min. 0
norge fdc 275 stk # Norge FDC 275 stk < 50 min. 0
275,- DKK
norge 312 17 brev med stempel norsk skipspost handels NORGE 312/17 BREV MED STEMPEL NORSK SKIPSPOST HANDELS 22/9/2019 14:32 0
180,- DKK
norge z 43 afa 18 3 skilling stemplet NORGE ( Z 43 ) AFA 18 3 SKILLING STEMPLET 22/9/2019 15:05 0
norge bypost 4 oere blaa kristianssunds bypost ubrugt NORGE BYPOST 4 ØRE BLÅ KRISTIANSSUNDS BYPOST UBRUGT 22/9/2019 15:05 0
norge 218 10 oere loevetype i par med blankt midterfeldt NORGE 218 10 ØRE LØVETYPE I PAR MED BLANKT MIDTERFELDT 22/9/2019 15:05 0
dk norge 432 25 oere olav postkort til holte via DK ( NORGE 432 25 ØRE OLAV) POSTKORT TIL HOLTE VIA 22/9/2019 15:05 0
norge norwex 80 blok oslo filat forslag frim NORGE NORWEX 80 BLOK OSLO FILAT. FORSLAG FRIM 22/9/2019 15:06 0
norge 816 norwex 80 fly stemplet blok NORGE 816 NORWEX 80 FLY STEMPLET BLOK 22/9/2019 15:06 0
norge haefte 10 kr 787 ah 13 a postfrisk NORGE HÆFTE 10 KR. 787 ( AH 13 A ) POSTFRISK 22/9/2019 15:07 0
norge lot bedre fdc hoej vaerdi NORGE. LOT BEDRE FDC.....HØJ VÆRDI. 22/9/2019 15:34 24
230,- DKK
norsk brev sendt til koebenhavn stemplet gausa 1055 Norsk brev sendt til København stemplet GAUSA. (1055) 22/9/2019 17:54 0
18,- DKK
norge postfrisk 4 blok afa nr 520a 2025 c Norge postfrisk 4 blok AFA nr. 520A (2025 C) 22/9/2019 17:54 0
norge afa nr 28 stemplet f 913512 Norge Afa nr. 28 stemplet (F-913512) 22/9/2019 17:54 0
kort til norge fra 1906 sendt fra soemand 3037 Kort til Norge fra 1906 sendt fra sømand. (3037) 22/9/2019 17:55 0
norge brev sendt til danmark 1933 2958 1 Norge brev sendt til Danmark 1933 (2958-1) 22/9/2019 17:56 0
norge brev sendt til anmark fra 1923 2958 2 Norge brev sendt til anmark fra 1923 (2958-2) 22/9/2019 17:56 0
norge brev sendt til tyskland 1898 2958 4 Norge brev sendt til Tyskland 1898 (2958-4) 22/9/2019 17:56 0
norge stemplet miniark fra 2002 3046 1 Norge stemplet miniark fra 2002 (3046-1) 22/9/2019 17:56 0
norge brev sendt fra follebu til danmark NORGE brev sendt fra Follebu til Danmark. 22/9/2019 17:57 0
14,- DKK
norge brev sendt fra stabekk til danmark 1926 NORGE brev sendt fra Stabekk til Danmark 1926. 22/9/2019 17:57 0
12,- DKK
norge brev sendt fra stabekk sendt til england NORGE brev sendt fra Stabekk sendt til England 22/9/2019 17:57 0
16,- DKK
norge censur brev sendt fra follebu til danmark NORGE CENSUR brev sendt fra Follebu til Danmark. 22/9/2019 17:57 0
island brev sendt til norge 1422 Island brev sendt til Norge. (1422) 22/9/2019 17:57 0
norge skibs brev m s moeldanger sendt til usa 2966 1 Norge Skibs-brev M/S Møldanger sendt til USA (2966-1) 22/9/2019 17:57 0
norge udlands brev sendt til usa 1946 2966 2 Norge udlands-brev sendt til USA 1946 (2966-2) 22/9/2019 17:57 0

Viser: 1-30  af  971  linjer

Opdateret: 22/9/2019 12:22.