QXL.dkSøg398 søgeresultater fundet for USA
u s a juleark 1973 U.S.A JULEARK 1973 26/11/2017 21:04 1
u s a juleark 1974 U.S.A JULEARK 1974 26/11/2017 21:12 1
u s a juleark 1957 U.S.A JULEARK 1957 26/11/2017 21:16 1
u s a juleark 1968 U.S.A JULEARK 1968 26/11/2017 21:18 1
brev fra flensburg 21 1 49 til milwaukee usa brev fra Flensburg 21.1.49 til Milwaukee / USA 23/11/2017 11:58 0
danmark anbefalet brev sendt til usa 1911 7222 Danmark ANBEFALET brev sendt til USA 1911- ( 7222) 23/11/2017 14:02 0
norge anbefalet brev sendt til usa 1923 1018 NORGE ANBEFALET BREV sendt til USA 1923 - ( 1018) 23/11/2017 14:02 0
175,- DKK
norge udlands brev sendt til usa 1912 1020 2 NORGE udlands-brev sendt til USA 1912- ( 1020-2) 23/11/2017 14:02 0
norge udlands brev sendt til usa 1907 1021 NORGE udlands-brev sendt til USA 1907- ( 1021) 23/11/2017 14:02 0
fn planche diverse maerker 16547 FN - planche diverse mærker - (16547) 23/11/2017 14:08 0
danmark sas kuvert fra 1954 flyvning til usa 9422 1 Danmark SAS kuvert fra 1954 Flyvning til USA - ( 9422-1) 23/11/2017 14:12 0
18,- DKK
usa fn new york 331 2 int boerne aar postfrisk USA FN NEW YORK 331/2 INT. BØRNE ÅR POSTFRISK 23/11/2017 15:25 0
usa canal zone 72 89 luftpost brev 26nov37 via new york USA CANAL ZONE 72+89 LUFTPOST BREV 26NOV37 VIA NEW YORK 23/11/2017 15:25 0
brasilien 2703 06 sport olympiade 96 atlanta usa postfrisk BRASILIEN 2703/06 SPORT OLYMPIADE 96 ATLANTA USA POSTFRISK 23/11/2017 15:25 0
usa parti enkeltmaerker aar 1998 postfrisk selvk USA PARTI ENKELTMÆRKER ÅR 1998 POSTFRISK/SELVK. 23/11/2017 15:26 0
usa parti enkeltmaerker aar 1997 postfrisk selvk USA PARTI ENKELTMÆRKER ÅR 1997 POSTFRISK/SELVK. 23/11/2017 15:26 0
belize 580 82 blok 38 39 rotary 75 aar overtrykt indep BELIZE 580/82 BLOK 38/39 ROTARY 75 ÅR OVERTRYKT INDEP. 23/11/2017 15:26 0
rusland 261 columbus 500 aar usa sejl skibe postfrisk blok RUSLAND 261 COLUMBUS 500 aaR USA SEJL SKIBE POSTFRISK BLOK 23/11/2017 15:26 0
dk 279 x3 35 oere chr brev til usa afs koebenhavn 2 DK 279 X3 35 ØRE CHR. BREV TIL USA AFS KØBENHAVN 2. 23/11/2017 15:26 0
dk 246 296x3 luftpost brev til usa afs koebenhavn 21 sn 4 DK 246+296X3 LUFTPOST BREV TIL USA AFS KØBENHAVN 21 SN 4 23/11/2017 15:26 0
usa 1125a 13 cent luftpost brev til dk afs marinette USA 1125A 13 CENT LUFTPOST BREV TIL DK AFS MARINETTE 23/11/2017 15:26 0
usa 78 6 cent 400 aar columbus uden lim USA 78 6 CENT 400 ÅR COLUMBUS ( UDEN LIM ) 23/11/2017 15:26 0
vatikanet 33 mfl 1 25 lira brev til usa 30 1 30 VATIKANET 33 MFL. ( 1,25 LIRA) BREV TIL USA 30,1,30 23/11/2017 15:27 0
luxenbourg 68 25 c adolf i soerge brev til usa via london LUXENBOURG 68 25 C. ADOLF I. SØRGE BREV TIL USA VIA LONDON 23/11/2017 15:27 0
madagaskar 1683 a vm fodbold 1994 i usa postfrisk MADAGASKAR 1683 A VM FODBOLD 1994 I USA POSTFRISK 23/11/2017 15:27 0
mali 1312 15 vm fodbold i usa 1994 vinner postfrisk MALI 1312/15 VM FODBOLD I USA 1994 VINNER POSTFRISK 23/11/2017 15:27 0
10 kuverter fdc telefon i 100 aar usa england canada 10 KUVERTER FDC TELEFON I 100 ÅR USA - ENGLAND- CANADA- 23/11/2017 15:27 0
usa 392 3 cent grant paa postkort til dk motiv r c a USA 392 3 CENT GRANT PÅ POSTKORT TIL DK MOTIV R.C.A 23/11/2017 15:28 0
usa 3091 flag 33 cent paent stemplet brev USA 3091 FLAG 33 CENT PÆNT STEMPLET BREV 23/11/2017 15:28 0
dk 542 jo v jensen luftpost brev til usa afs assens DK 542 JO.V. JENSEN LUFTPOST BREV TIL USA AFS. ASSENS 23/11/2017 15:28 0

Viser: 1-30  af  398  linjer

Opdateret: 23/11/2017 04:40.