QXL.dkSøg477 søgeresultater fundet for USA
u s a postfrisk helark ufodlet U.S.A POSTFRISK HELARK UFODLET 27/2/2021 21:29 0
usa helark boys town 1970 USA HELARK BOYS TOWN 1970 1/3/2021 10:34 0
usa helark boys town 1955 USA HELARK BOYS TOWN 1955 1/3/2021 10:34 0
usa helark boys town 1917 67 USA HELARK BOYS TOWN 1917-67 1/3/2021 10:38 0
usa helark boys town 1968 USA HELARK BOYS TOWN 1968 1/3/2021 10:38 0
u s a juleark 1965 U.S.A JULEARK 1965 1/3/2021 10:38 0
usa helark boys town USA HELARK BOYS TOWN 1/3/2021 10:40 0
usa juleark 1961 USA JULEARK 1961 1/3/2021 10:42 0
u s a juleark 1970 U.S.A JULEARK 1970 1/3/2021 10:42 0
u s a juleark 1955 U.S.A JULEARK 1955 1/3/2021 10:44 0
u s a easter seals helark 1966 U.S.A EASTER SEALS HELARK 1966 1/3/2021 10:46 0
australien 141 censur brev til usa afs melbourne 29 jun 42 AUSTRALIEN 141 CENSUR BREV TIL USA AFS MELBOURNE 29 JUN 42 27/2/2021 16:08 0
usa pakke maerke 10 50 cent med forannulering st louis USA PAKKE MÆRKE 10 50 CENT MED FORANNULERING ST. LOUIS 27/2/2021 16:08 0
sverige 387 skibs brev afs m s kungsholm via usa SVERIGE 387 SKIBS BREV AFS. M/S KUNGSHOLM VIA USA 27/2/2021 16:09 0
oevra volta 569 73 200 aar usa stemplet ØVRA VOLTA 569/73 200 ÅR USA STEMPLET 27/2/2021 16:09 0
dk franko brev d 2918 afs haarby 8 5 60 til usa DK FRANKO BREV D 2918 AFS HÅRBY 8,5,60 TIL USA 27/2/2021 16:09 0
usa 1398 1401 1405 1411a 14a olympiade 1980 postfrisk USA 1398/1401+1405+1411A/14A OLYMPIADE 1980 POSTFRISK 27/2/2021 16:10 0
usa parti maerker aar 1976 1202 1234 1253 55 1278 1288 USA PARTI MÆRKER ÅR 1976 : 1202-1234-1253/55-1278/1288 27/2/2021 16:10 0
17,- DKK
usa parti aar 1975 saermaerker postfrisk 1163 1190 USA PARTI ÅR 1975 SÆRMÆRKER POSTFRISK 1163/1190 27/2/2021 16:10 0
24,- DKK
usa USA 27/2/2021 22:08 0
usa USA 27/2/2021 22:10 0
usa ubrugte helsager 16 stk forskellige USA, UBRUGTE HELSAGER. 16 STK. FORSKELLIGE 28/2/2021 11:13 0
usa 28 stk gamle postkort fra 1909 13 mange gode USA, 28 STK. GAMLE POSTKORT FRA 1909-13. MANGE GODE. 28/2/2021 11:13 0
390,- DKK
usa 5 cents michel 257 e 90 kr 670 postfrisk USA. 5 cents. Michel 257 E 90.- = kr. 670.-. Postfrisk 28/2/2021 13:12 0
175,- DKK
usa 5 cents michel e 330 kr 2450 postfrisk USA. 5 cents. Michel E 330.- = kr. 2450.-. Postfrisk 28/2/2021 13:12 0
450,- DKK
usa 18 diverse forskellige maerker postfrisk 4082 2 USA 18 diverse forskellige mærker postfrisk - (4082-2) 28/2/2021 13:32 0
usa 18 diverse forskellige maerker postfrisk 4082 5 USA 18 diverse forskellige mærker postfrisk - (4082-5) 28/2/2021 13:32 0
usa postkort godt motiv USA postkort godt motiv 28/2/2021 14:52 0
2 sider fra udvalgshaefte 2 sider fra udvalgshæfte 28/2/2021 16:52 0

Viser: 1-30  af  477  linjer

Opdateret: 27/2/2021 14:05.