QXL.dkSøg111 søgeresultater fundet for Vaser
1 2 3 4
super flot glas fra bohemia Super flot glas fra BOHEMIA 22/11/2019 08:29 0
180,- DKK
glasskaal GLASSKÅL. 22/11/2019 08:31 0
meget smuk porcelaensskaal signeret Meget smuk porcelænsskål. Signeret. 23/11/2019 15:52
diverse keramikskaale og vaser Diverse keramikskåle og vaser. 23/11/2019 16:46
glas vinkaraffel Glas vinkaraffel 23/11/2019 20:50
lille glaskande Lille glaskande. 23/11/2019 22:00
vase 2629 2129 aeblegren i blomst royal copenhagen Vase 2629 2129 Æblegren i blomst Royal Copenhagen 24/11/2019 08:38
390,- DKK
royal copenhagen sukker skaal med laag 910 1865 h 13cm Royal Copenhagen sukker skål med låg 910/1865 h. 13cm 24/11/2019 08:52
290,- DKK
jubilaeums krus 500 aar kbhs universitet JUBILÆUMS KRUS - 500 ÅR - KBHS. UNIVERSITET. 24/11/2019 12:34 0
kgl glas fad oe 35 cm h 2 5 9 5 cm meget flot stand KGL. GLAS FAD Ø. 35 CM. H. 2,5-9,5 CM. MEGET FLOT STAND. 24/11/2019 16:53 0
499,- DKK
kgl vase nr 1138 45a 1 sort h 10 cm oe 7 cm uden skaar KGL. VASE NR. 1138/45A .1 SORT. H. 10 CM. Ø. 7 CM. UDEN SKÅR 24/11/2019 16:53 0
199,- DKK
kgl vase nr 4764 1 sort h 17 cm oe 13 cm uden skaar KGL. VASE NR. 4764. 1 SORT. H. 17 CM. Ø. 13 CM. UDEN SKÅR. 24/11/2019 16:53 0
349,- DKK
kgl vase rundskuedag 1920 h 15 cm oe 9 cm uden skaar flot KGL. VASE RUNDSKUEDAG 1920 H. 15 CM. Ø. 9 CM. UDEN SKÅR FLOT 24/11/2019 16:53 0
249,- DKK
kgl saet vase fad nr 22784 22781 begge 1 sort uden skaar KGL. SÆT VASE + FAD. NR. 22784+22781. BEGGE 1 SORT.UDEN SKÅR 24/11/2019 16:53 0
699,- DKK
kgl vase nr 3430 1 sort uden skaar h 17 cm oe 9 cm KGL. VASE NR. 3430, 1 SORT. UDEN SKÅR. H. 17 CM. Ø. 9 CM. 24/11/2019 16:53 0
199,- DKK
kgl askebaegre fanoe bro nr 3674 4700 1 sort uden skaar KGL. ASKEBÆGRE FANØ + BRO, NR. 3674+4700. 1 SORT. UDEN SKÅR. 24/11/2019 16:53 0
99,- DKK
kgl hummer skaal 1 sort nr 3498 oe 18 cm uden skaar KGL. HUMMER SKÅL ,1 SORT. NR. 3498. Ø. 18 CM. UDEN SKÅR. 24/11/2019 16:53 0
299,- DKK
kgl vase rundskue 1929 motiv kongens bryghus 1 sortering KGL. VASE RUNDSKUE 1929, MOTIV: KONGENS BRYGHUS. 1 SORTERING 24/11/2019 16:53 0
299,- DKK
kgl vase stor motiv aarhus universitet aarhus byvaaben KGL. VASE. STOR. MOTIV: ÅRHUS UNIVERSITET + ÅRHUS BYVÅBEN. 24/11/2019 16:53 0
450,- DKK
kgl fajance fad nr 429 2883 17 x 17 x 3 5 cm flot stand KGL. FAJANCE FAD NR. 429/2883. 17 X 17 X 3,5 CM. FLOT STAND. 24/11/2019 16:53 0
199,- DKK
kgl krystal glas fad oe 30 cm h 6 cm med buet bund flot KGL. KRYSTAL GLAS FAD Ø. 30 CM. H. 6 CM. MED BUET BUND. FLOT 24/11/2019 16:55 0
299,- DKK
kgl krystal glasfad udformet som blad oe 36 5 cm h 7 5 cm KGL. KRYSTAL GLASFAD UDFORMET SOM BLAD. Ø.36,5 CM. H.7,5 CM. 24/11/2019 16:55 0
399,- DKK
normann copenhagen swing vaser 2 stk sorte h 20 cm NORMANN COPENHAGEN SWING-VASER, 2 STK. SORTE H. 20 CM. 24/11/2019 16:55 0
249,- DKK
normann copenhagen swing vaser 2 stk roed og sort NORMANN COPENHAGEN SWING-VASER, 2 STK. RØD OG SORT 24/11/2019 16:55 0
299,- DKK
normann copenhagen swing vaser 2 stk roed og sort 30 cm NORMANN COPENHAGEN SWING-VASER, 2 STK. RØD OG SORT 30 CM 24/11/2019 16:55 0
349,- DKK
normann copenhagen swing vase sort 40 cm som ny NORMANN COPENHAGEN SWING-VASE, SORT ,40 CM. SOM NY. 24/11/2019 16:55 0
249,- DKK
b g vase nr 5239 h 18 cm b 11 5 cm flot stand uden skaa B&G VASE NR. 5239. H. 18 CM. B. 11,5 CM. FLOT STAND UDEN SKÅ 24/11/2019 16:55 0
199,- DKK
fin lille vase fra porsgrund i norge h 10 cm b 5 5 cm FIN LILLE VASE FRA PORSGRUND I NORGE.H. = 10 CM. B. =5,5 CM. 24/11/2019 16:56 0
stor gulvvase i porcelaen med laag h 46 cm b d 14 x 14 cm STOR GULVVASE I PORCELÆN MED LÅG. H. 46 CM. B.D. 14 X 14 CM. 24/11/2019 16:56 0
porcelaens vaeg stage fra holland royal sphinx tecla PORCELÆNS VÆG STAGE FRA HOLLAND, ROYAL SPHINX, TECLA. 24/11/2019 16:56 0

Viser: 1-30  af  111  linjer

1 2 3 4 |
Opdateret: 22/11/2019 00:33.