QXL.dkSøg178 søgeresultater fundet for Vaser
1 2 3 4 5 6
saet af 3 hvide boelgede skandinaviske porcelaens vaser 1980 er Sæt af 3 hvide bølgede skandinaviske porcelæns vaser 1980’er < 42 min.
245,- DKK
royal copenhagen 9047 dyb blomster kage fad 1965 ROYAL COPENHAGEN 9047 DYB BLOMSTER KAGE FAD 1965 < 44 min.
235,- DKK
stromberg sverige stor tung oval graveret crystal vase Stromberg Sverige stor tung oval graveret crystal vase. < 44 min.
riihim en lasi lime groen flaske erkkitapio siiroinen RIIHIMÄEN LASI - LIME GRØN FLASKE - Erkkitapio Siiroinen 18/11/2018 16:40 0
380,- DKK
royal copenhagen fajance fad 26 5 x 26 5 cm Royal Copenhagen fajance fad - 26,5 x 26,5 cm. 18/11/2018 18:06 0
hvidvinsglas paa stilk 6 stk Hvidvinsglas på stilk - 6 stk. 18/11/2018 18:18 0
48,- DKK
fad fra egersund i norge mrk egersund flint fra 50 erne Fad fra Egersund i Norge mrk. Egersund-FLINT. Fra 50'erne. 19/11/2018 13:14
vintage magdeburg fajance kande nr 2097 tidlig 1900 Vintage Magdeburg Fajance Kande nr. 2097 Tidlig 1900 19/11/2018 13:42
kande eller potteskjuler Kande eller potteskjuler 19/11/2018 13:43 0
kaffekande Kaffekande 19/11/2018 13:45 0
kaffekande Kaffekande 19/11/2018 13:47 0
kaffekande og sukkerskaal Kaffekande og sukkerskål 19/11/2018 13:50 0
soelvbryllypskaffekande Sølvbryllypskaffekande 19/11/2018 13:53 0
stor frugtskaal frugtfad i glas med frugt motiver 31 cm STOR FRUGTSKÅL / FRUGTFAD i GLAS MED FRUGT MOTIVER - 31 CM 19/11/2018 16:19 0
kgl krystal glas fad oe 30 cm h 6 cm med buet bund flot KGL. KRYSTAL GLAS FAD Ø. 30 CM. H. 6 CM. MED BUET BUND. FLOT 19/11/2018 18:54 0
299,- DKK
kgl krystal glasfad udformet som blad oe 36 5 cm h 7 5 cm KGL. KRYSTAL GLASFAD UDFORMET SOM BLAD. Ø.36,5 CM. H.7,5 CM. 19/11/2018 18:54 0
399,- DKK
kgl vase nr 1138 45a 1 sort h 10 cm oe 7 cm uden skaar KGL. VASE NR. 1138/45A .1 SORT. H. 10 CM. Ø. 7 CM. UDEN SKÅR 19/11/2018 18:54 0
199,- DKK
kgl vase nr 4764 1 sort h 17 cm oe 13 cm uden skaar KGL. VASE NR. 4764. 1 SORT. H. 17 CM. Ø. 13 CM. UDEN SKÅR. 19/11/2018 18:54 0
349,- DKK
normann copenhagen swing vaser 2 stk sorte h 20 cm NORMANN COPENHAGEN SWING-VASER, 2 STK. SORTE H. 20 CM. 19/11/2018 18:54 0
249,- DKK
normann copenhagen swing vaser 2 stk roed og sort NORMANN COPENHAGEN SWING-VASER, 2 STK. RØD OG SORT 19/11/2018 18:54 0
299,- DKK
normann copenhagen swing vaser 2 stk roed og sort 30 cm NORMANN COPENHAGEN SWING-VASER, 2 STK. RØD OG SORT 30 CM 19/11/2018 18:54 0
349,- DKK
normann copenhagen swing vase sort 40 cm som ny NORMANN COPENHAGEN SWING-VASE, SORT ,40 CM. SOM NY. 19/11/2018 18:54 0
249,- DKK
kgl vase rundskuedag 1920 h 15 cm oe 9 cm uden skaar flot KGL. VASE RUNDSKUEDAG 1920 H. 15 CM. Ø. 9 CM. UDEN SKÅR FLOT 19/11/2018 18:54 0
249,- DKK
normann svingvaser 2 stk lilla 30 20 cm uden skaar NORMANN SVINGVASER 2 STK. LILLA 30 + 20 CM. UDEN SKÅR. 19/11/2018 18:54 0
249,- DKK
kgl saet vase fad nr 22784 22781 begge 1 sort uden skaar KGL. SÆT VASE + FAD. NR. 22784+22781. BEGGE 1 SORT.UDEN SKÅR 19/11/2018 18:54 0
699,- DKK
kgl vase nr 3430 1 sort uden skaar h 17 cm oe 9 cm KGL. VASE NR. 3430, 1 SORT. UDEN SKÅR. H. 17 CM. Ø. 9 CM. 19/11/2018 18:54 0
199,- DKK
kgl askebaegre fanoe bro nr 3674 4700 1 sort uden skaar KGL. ASKEBÆGRE FANØ + BRO, NR. 3674+4700. 1 SORT. UDEN SKÅR. 19/11/2018 18:54 0
99,- DKK
kgl hummer skaal 1 sort nr 3498 oe 18 cm uden skaar KGL. HUMMER SKÅL ,1 SORT. NR. 3498. Ø. 18 CM. UDEN SKÅR. 19/11/2018 18:54 0
299,- DKK
b g vase nr 5239 h 18 cm b 11 5 cm flot stand uden skaa B&G VASE NR. 5239. H. 18 CM. B. 11,5 CM. FLOT STAND UDEN SKÅ 19/11/2018 18:54 0
199,- DKK
kgl vase rundskue 1929 motiv kongens bryghus 1 sortering KGL. VASE RUNDSKUE 1929, MOTIV: KONGENS BRYGHUS. 1 SORTERING 19/11/2018 18:54 0
299,- DKK

Viser: 1-30  af  178  linjer

1 2 3 4 5 6 |
Opdateret: 18/11/2018 13:20.