QXL.dkSøg96 søgeresultater fundet for Vaser
1 2 3 4
stor solid keramik skaal fra hasle fra 1970 erne oe20 oe18 STOR SOLID KERAMIK SKÅL FRA HASLE FRA 1970'erne Ø20 / Ø18 27/2/2021 15:28 0
140,- DKK
solid retro keramik skaal fra ernst keramik faxe SOLID RETRO KERAMIK SKÅL FRA ERNST KERAMIK, FAXE 27/2/2021 15:49 0
140,- DKK
vase 2629 2129 aeblegren i blomst royal copenhagen Vase 2629 2129 Æblegren i blomst Royal Copenhagen 28/2/2021 09:44
390,- DKK
royal copenhagen sukker skaal med laag 910 1865 h 13cm Royal Copenhagen sukker skål med låg 910/1865 h. 13cm 28/2/2021 09:58
290,- DKK
johgus keramik 2 flotte vaser h 10 19 5 cm JOHGUS KERAMIK. 2 FLOTTE VASER. H. 10 + 19,5 CM. 28/2/2021 11:10 0
kgl krystal glas fad oe 30 cm h 6 cm med buet bund flot KGL. KRYSTAL GLAS FAD Ø. 30 CM. H. 6 CM. MED BUET BUND. FLOT 28/2/2021 11:10 0
299,- DKK
kgl glas fad oe 35 cm h 2 5 9 5 cm meget flot stand KGL. GLAS FAD Ø. 35 CM. H. 2,5-9,5 CM. MEGET FLOT STAND. 28/2/2021 11:10 0
499,- DKK
kgl krystal glasfad udformet som blad oe 36 5 cm h 7 5 cm KGL. KRYSTAL GLASFAD UDFORMET SOM BLAD. Ø.36,5 CM. H.7,5 CM. 28/2/2021 11:10 0
399,- DKK
kgl vase nr 1138 45a 1 sort h 10 cm oe 7 cm uden skaar KGL. VASE NR. 1138/45A .1 SORT. H. 10 CM. Ø. 7 CM. UDEN SKÅR 28/2/2021 11:10 0
199,- DKK
kgl vase nr 4764 1 sort h 17 cm oe 13 cm uden skaar KGL. VASE NR. 4764. 1 SORT. H. 17 CM. Ø. 13 CM. UDEN SKÅR. 28/2/2021 11:10 0
349,- DKK
normann copenhagen swing vaser 2 stk sorte h 20 cm NORMANN COPENHAGEN SWING-VASER, 2 STK. SORTE H. 20 CM. 28/2/2021 11:10 0
249,- DKK
normann copenhagen swing vaser 2 stk roed og sort NORMANN COPENHAGEN SWING-VASER, 2 STK. RØD OG SORT 28/2/2021 11:10 0
299,- DKK
normann copenhagen swing vaser 2 stk roed og sort 30 cm NORMANN COPENHAGEN SWING-VASER, 2 STK. RØD OG SORT 30 CM 28/2/2021 11:10 0
349,- DKK
normann copenhagen swing vase sort 40 cm som ny NORMANN COPENHAGEN SWING-VASE, SORT ,40 CM. SOM NY. 28/2/2021 11:10 0
249,- DKK
kgl vase rundskuedag 1920 h 15 cm oe 9 cm uden skaar flot KGL. VASE RUNDSKUEDAG 1920 H. 15 CM. Ø. 9 CM. UDEN SKÅR FLOT 28/2/2021 11:10 0
249,- DKK
kgl saet vase fad nr 22784 22781 begge 1 sort uden skaar KGL. SÆT VASE + FAD. NR. 22784+22781. BEGGE 1 SORT.UDEN SKÅR 28/2/2021 11:10 0
699,- DKK
kgl vase nr 3430 1 sort uden skaar h 17 cm oe 9 cm KGL. VASE NR. 3430, 1 SORT. UDEN SKÅR. H. 17 CM. Ø. 9 CM. 28/2/2021 11:10 0
199,- DKK
kgl askebaegre fanoe bro nr 3674 4700 1 sort uden skaar KGL. ASKEBÆGRE FANØ + BRO, NR. 3674+4700. 1 SORT. UDEN SKÅR. 28/2/2021 11:10 0
99,- DKK
kgl hummer skaal 1 sort nr 3498 oe 18 cm uden skaar KGL. HUMMER SKÅL ,1 SORT. NR. 3498. Ø. 18 CM. UDEN SKÅR. 28/2/2021 11:10 0
299,- DKK
b g vase nr 5239 h 18 cm b 11 5 cm flot stand uden skaa B&G VASE NR. 5239. H. 18 CM. B. 11,5 CM. FLOT STAND UDEN SKÅ 28/2/2021 11:10 0
199,- DKK
kgl vase rundskue 1929 motiv kongens bryghus 1 sortering KGL. VASE RUNDSKUE 1929, MOTIV: KONGENS BRYGHUS. 1 SORTERING 28/2/2021 11:10 0
299,- DKK
kgl vase stor motiv aarhus universitet aarhus byvaaben KGL. VASE. STOR. MOTIV: ÅRHUS UNIVERSITET + ÅRHUS BYVÅBEN. 28/2/2021 11:10 0
450,- DKK
kgl fajance fad nr 429 2883 17 x 17 x 3 5 cm flot stand KGL. FAJANCE FAD NR. 429/2883. 17 X 17 X 3,5 CM. FLOT STAND. 28/2/2021 11:10 0
199,- DKK
b g haandmalet fad af ac 19 61 oe 25 cm meget flot B&G HÅNDMALET FAD AF AC (19)61. Ø. = 25 CM. MEGET FLOT. 28/2/2021 11:11 0
b g 2 vaser h 13 5 17 5 cm oe 8 11 cm uden skaar B&G 2 VASER H. 13,5 + 17,5 CM. Ø. = 8+11 CM. UDEN SKÅR. 28/2/2021 11:11 0
230,- DKK
b g fad brunt oe 21 cm B&G FAD. BRUNT ,Ø. 21 CM. 28/2/2021 11:11 0
b g fad oe 22 cm h 3 5 cm krakeleret look u skaar B&G FAD Ø. 22 CM. H. 3,5 CM. ,KRAKELERET LOOK. U/SKÅR. 28/2/2021 11:11 0
170,- DKK
b g fad oe 20 5 cm h 4 cm med fugle og guldkant B&G FAD ,Ø. 20,5 CM. H. 4 CM. MED FUGLE OG GULDKANT. 28/2/2021 11:11 0
140,- DKK
b g lysestage oe 11 cm h 5 5 cm uden skaar B&G LYSESTAGE. Ø. 11 CM. H. 5,5 CM. UDEN SKÅR. 28/2/2021 11:11 0
b g juleskaal oe 11 5 cm h 7 5 cm uden skaar B&G JULESKÅL. Ø. 11,5 CM. H. 7,5 CM. UDEN SKÅR. 28/2/2021 11:11 0

Viser: 1-30  af  96  linjer

1 2 3 4 |
Opdateret: 27/2/2021 13:12.