QXL.dkSøg242 søgeresultater fundet for Vaser
1 2 3 4 5 6 7 8 9
royal copenhagen konfekt skaale design violise lunn Royal Copenhagen konfekt skåle, design Violise Lunn < 50 min. 1
ubrugt tranquebar fyrfadsvarmer 1 sort nr 1872 UBRUGT ....TRANQUEBAR . ..FYRFADSVARMER 1 SORT NR 1872 20/9/2017 10:13 0
400,- DKK
vase med blaabaer Vase med blåbær < 2 min. 0
180,- DKK
lav skaal m krakele rc Lav skål m. krakelé/ RC 19/9/2017 20:07 0
2 gamle vaser kunstglas perfekt stand 5 fotos 2 gamle vaser - kunstglas - perfekt stand - 5 fotos 19/9/2017 20:14 0
248,- DKK
royal copenhagen stentoejs vase 20120 af bode willumsen Royal Copenhagen Stentøjs Vase 20120 af Bode Willumsen 19/9/2017 20:16 0
1250,- DKK
royal copenhagen stentoejs vase med to hanke 3220 Royal Copenhagen Stentøjs Vase med to Hanke 3220 19/9/2017 20:18 0
1600,- DKK
kande som en hovedet af en kok hane Kande som en hovedet af en kok (hane) 19/9/2017 22:46 0
2 kina vaser 2 Kina vaser 20/9/2017 06:10 0
425,- DKK
kina vaser 2 stk Kina vaser 2 stk 20/9/2017 06:16 0
425,- DKK
kgl krystal glas fad oe 30 cm h 6 cm med buet bund flot KGL. KRYSTAL GLAS FAD Ø. 30 CM. H. 6 CM. MED BUET BUND. FLOT 20/9/2017 10:24 0
299,- DKK
normann copenhagen swing vaser 2 stk roed og sort NORMANN COPENHAGEN SWING-VASER, 2 STK. RØD OG SORT 20/9/2017 10:24 0
299,- DKK
normann copenhagen swing vaser 2 stk roed og sort 30 cm NORMANN COPENHAGEN SWING-VASER, 2 STK. RØD OG SORT 30 CM 20/9/2017 10:24 0
349,- DKK
normann copenhagen swing vase sort 40 cm som ny NORMANN COPENHAGEN SWING-VASE, SORT ,40 CM. SOM NY. 20/9/2017 10:24 0
249,- DKK
normann svingvaser 2 stk lilla 30 20 cm uden skaar NORMANN SVINGVASER 2 STK. LILLA 30 + 20 CM. UDEN SKÅR. 20/9/2017 10:24 0
249,- DKK
kgl saet vase fad nr 22784 22781 begge 1 sort uden skaar KGL. SÆT VASE + FAD. NR. 22784+22781. BEGGE 1 SORT.UDEN SKÅR 20/9/2017 10:24 0
699,- DKK
kgl vase nr 3430 1 sort uden skaar h 17 cm oe 9 cm KGL. VASE NR. 3430, 1 SORT. UDEN SKÅR. H. 17 CM. Ø. 9 CM. 20/9/2017 10:24 0
199,- DKK
kgl askebaegre fanoe bro nr 3674 4700 1 sort uden skaar KGL. ASKEBÆGRE FANØ + BRO, NR. 3674+4700. 1 SORT. UDEN SKÅR. 20/9/2017 10:24 0
99,- DKK
kgl glas fad oe 35 cm h 2 5 9 5 cm meget flot stand KGL. GLAS FAD Ø. 35 CM. H. 2,5-9,5 CM. MEGET FLOT STAND. 20/9/2017 10:25 0
599,- DKK
kgl krystal glasfad udformet som blad oe 36 5 cm h 7 5 cm KGL. KRYSTAL GLASFAD UDFORMET SOM BLAD. Ø.36,5 CM. H.7,5 CM. 20/9/2017 10:25 0
399,- DKK
kgl vase nr 1138 45a 1 sort h 10 cm oe 7 cm uden skaar KGL. VASE NR. 1138/45A .1 SORT. H. 10 CM. Ø. 7 CM. UDEN SKÅR 20/9/2017 10:25 0
199,- DKK
kgl vase nr 4764 1 sort h 17 cm oe 13 cm uden skaar KGL. VASE NR. 4764. 1 SORT. H. 17 CM. Ø. 13 CM. UDEN SKÅR. 20/9/2017 10:25 0
349,- DKK
normann copenhagen swing vaser 2 stk sorte h 20 cm NORMANN COPENHAGEN SWING-VASER, 2 STK. SORTE H. 20 CM. 20/9/2017 10:25 0
249,- DKK
kgl vase rundskuedag 1920 h 15 cm oe 9 cm uden skaar flot KGL. VASE RUNDSKUEDAG 1920 H. 15 CM. Ø. 9 CM. UDEN SKÅR FLOT 20/9/2017 10:25 0
249,- DKK
kgl hummer skaal 1 sort nr 3498 oe 18 cm uden skaar KGL. HUMMER SKÅL ,1 SORT. NR. 3498. Ø. 18 CM. UDEN SKÅR. 20/9/2017 10:25 0
299,- DKK
b g vase nr 5239 h 18 cm b 11 5 cm flot stand uden skaa B&G VASE NR. 5239. H. 18 CM. B. 11,5 CM. FLOT STAND UDEN SKÅ 20/9/2017 10:25 0
199,- DKK
kgl vase rundskue 1929 motiv kongens bryghus 1 sortering KGL. VASE RUNDSKUE 1929, MOTIV: KONGENS BRYGHUS. 1 SORTERING 20/9/2017 10:25 0
299,- DKK
kgl vase stor motiv aarhus universitet aarhus byvaaben KGL. VASE. STOR. MOTIV: ÅRHUS UNIVERSITET + ÅRHUS BYVÅBEN. 20/9/2017 10:25 0
450,- DKK
gammel lerskaal GAMMEL LERSKÅL! 20/9/2017 11:18 0
keramik vase fra enoel meget speciel h 19 cm oe 14 cm KERAMIK VASE FRA ENØL. MEGET SPECIEL. H.= 19 CM. Ø. = 14 CM. 20/9/2017 13:55 0
320,- DKK

Viser: 1-30  af  242  linjer

1 2 3 4 5 6 7 8 9 |
Opdateret: 19/9/2017 19:03.