QXL.dkSøg6 søgeresultater
  • Lyngby porcelæn(6)
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 28/2/2021 11:11 0
230,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 28/2/2021 11:11 0
lyngby porcelaen floede og sukkersaet Lyngby Porcelæn - fløde og sukkersæt - 1/3/2021 14:54 0
retro kaffekande fra lyngby porcelaenn Retro kaffekande fra Lyngby Porcelænn- 1/3/2021 14:54 0
diverse kopper med desserttallerkner fra lyngby porcelaen Diverse kopper med desserttallerkner fra Lyngby Porcelæn - 1/3/2021 14:56 0
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 11/3/2021 11:37 0

Viser: 1-6  af  6  linjer

Opdateret: 27/2/2021 13:55.