QXL.dkSøg9 søgeresultater
  • Lyngby porcelæn(9)
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 22/11/2019 08:32 0
offenbach glas Offenbach glas 22/11/2019 13:19 0
1500,- DKK
lyngby vase 15 cm gl model Lyngby Vase 15 cm (gl. model) 24/11/2019 08:58 0
500,- DKK
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 24/11/2019 17:00 0
230,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 24/11/2019 17:00 0
lyngby skaal Lyngby skål. 25/11/2019 15:28 0
gl vase fra lyngby med guldstriber Gl. vase fra Lyngby med guldstriber 26/11/2019 18:42 0
lyngby vase gl model 10 cm Lyngby Vase (gl. model) 10 cm. 26/11/2019 20:38 0
300,- DKK
harlekin trekantet fad Harlekin trekantet fad 27/11/2019 07:34 0

Viser: 1-9  af  9  linjer

Opdateret: 22/11/2019 01:31.