QXL.dkSøg7 søgeresultater
  • Lyngby porcelæn(7)
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 22/9/2019 14:16 0
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 23/9/2019 17:56 0
230,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 23/9/2019 17:56 0
5 kaffekopper lyngby som nye 5 Kaffekopper, Lyngby, Som nye. 23/9/2019 21:48
220,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT lyngby vase H-18cm 26/9/2019 14:00 0
300,- DKK
flot lyngby figur l 17 5cm FLOT LYNGBY FIGUR L-17,5cm 1/10/2019 14:08 0
lyngby vase gl model 10 cm Lyngby Vase (gl. model) 10 cm. 1/10/2019 20:30 0
300,- DKK

Viser: 1-7  af  7  linjer

Opdateret: 22/9/2019 12:29.