QXL.dkSøg4 søgeresultater
  • Lyngby porcelæn(4)
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 3/12/2020 20:10 0
230,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 3/12/2020 20:10 0
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 12/12/2020 21:39 0
dan ild tangent DAN-ILD. TANGENT. 15/12/2020 17:32 0

Viser: 1-4  af  4  linjer

Opdateret: 3/12/2020 15:23.