QXL.dkSøg16 søgeresultater
  • Lyngby porcelæn(16)
porcelaen antik japansk skaal med fine motiver porcelæn antik japansk skål med fine motiver 26/3/2019 12:04 0
260,- DKK
380,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT LYNGBY VASE H-18cm 26/3/2019 14:12 0
299,- DKK
flot lyngby figur l 17 5cm FLOT LYNGBY FIGUR L-17,5cm 27/3/2019 14:04 0
kasserolle blaa danild 2600 Kasserolle Blå Danild 2600 28/3/2019 06:40 0
175,- DKK
flot lyngby vase h 18cm FLOT lyngby vase H-18cm 28/3/2019 14:00 0
300,- DKK
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 28/3/2019 15:34 0
230,- DKK
lyngby ildfaste skaale skaal m hank oe 10 stor skaal oe 13 c LYNGBY, ILDFASTE SKÅLE. SKÅL M/HANK Ø. 10. STOR SKÅL Ø. 13 C 28/3/2019 15:34 0
180,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 28/3/2019 15:34 0
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 30/3/2019 12:09 0
harlekin blaa flamme Harlekin blå flamme 30/3/2019 18:33 0
lyngby picnic smoerebrikker Lyngby Picnic smørebrikker 1/4/2019 07:24 0
flot lyngby hund figur nr 85 FLOT LYNGBY HUND FIGUR NR 85 1/4/2019 14:02 0
399,- DKK
lyngby vase 10 cm gl model Lyngby Vase 10 cm. (gl. model) 4/4/2019 21:00 0
325,- DKK
lyngby skaal Lyngby skål. 5/4/2019 16:36 0
lyngby vase 15 cm gl model Lyngby Vase 15 cm (gl. model) 6/4/2019 08:35 0
550,- DKK
5 kaffekopper lyngby som nye 5 Kaffekopper, Lyngby, Som nye. 8/4/2019 21:24
220,- DKK

Viser: 1-16  af  16  linjer

Opdateret: 26/3/2019 07:43.