QXL.dkSøg7 søgeresultater
  • Lyngby porcelæn(7)
lyngby vase gl model 10 cm Lyngby Vase (gl. model) 10 cm. 26/2/2020 11:46 0
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 27/2/2020 11:49 0
230,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 27/2/2020 11:49 0
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 28/2/2020 09:16 0
dan ild tangent DAN-ILD. TANGENT. 1/3/2020 16:57 0
lyngby vase 15 cm gl model Lyngby Vase 15 cm (gl. model) 4/3/2020 23:11 0
400,- DKK
lyngby skaal Lyngby skål. 8/3/2020 16:07 0

Viser: 1-7  af  7  linjer

Opdateret: 24/2/2020 22:11.