QXL.dkSøg14 søgeresultater
  • Lyngby porcelæn(14)
flot lyngby figur l 17 5cm FLOT LYNGBY FIGUR L-17,5cm 25/9/2018 07:46 0
kongens lyngby KONGENS LYNGBY. 25/9/2018 10:38 0
lyngby vase lyngby vase 27/9/2018 06:10 0
nr 97 lyngby pige med hund Nr. 97 Lyngby Pige med hund 27/9/2018 14:10 0
399,- DKK
lyngby vase nr 140 2 93 Lyngby vase nr.140-2-93 27/9/2018 18:52 0
lyngby porcelaens fad nr 124 2 75 oe 18 5 cm h 3 8 cm LYNGBY PORCELÆNS FAD NR. 124-2-75. Ø. 18,5 CM. H. 3,8 CM. 27/9/2018 19:35 0
230,- DKK
lyngby ildfaste skaale skaal m hank oe 10 stor skaal oe 13 c LYNGBY, ILDFASTE SKÅLE. SKÅL M/HANK Ø. 10. STOR SKÅL Ø. 13 C 27/9/2018 19:35 0
180,- DKK
lyngby porcelaen nr 3028 cigaret holder krakeleret look LYNGBY PORCELÆN NR. 3028. CIGARET HOLDER, KRAKELERET LOOK. 27/9/2018 19:35 0
6 stk lyngby kuvertaskebaegre 6 stk. Lyngby kuvertaskebægre. 1/10/2018 10:24 0
flot lyngby vase h 18cm FLOT lyngby vase H-18cm 1/10/2018 14:22 0
300,- DKK
lyngby picnic smoerebrikker Lyngby Picnic smørebrikker 5/10/2018 08:02 0
4 stk kuvertaskebaegre med reklametryk 4 STK. KUVERTASKEBÆGRE MED REKLAMETRYK 6/10/2018 19:20 0
stelton boernetallerken skridsikker bund Stelton- børnetallerken skridsikker bund 7/10/2018 08:24 0
5 kaffekopper lyngby som nye 5 Kaffekopper, Lyngby, Som nye. 8/10/2018 20:58
220,- DKK

Viser: 1-14  af  14  linjer

Opdateret: 25/9/2018 01:33.