QXL.dkSøg130 søgeresultater
Varer til salg af tokwstamp (22565)
1 2 3 4 5
dk gl lp afa nr 181 postfrisk afa kr 2 200 00 DK: Gl LP. Afa nr. 181 postfrisk. Afa kr. 2.200,00 !!!!!!!!! 15/11/2019 19:49 25
190,- DKK
tysk rige afa nr 389 96 postfrisk afa kr 9 000 00 Tysk Rige: Afa nr. 389 - 96 POSTFRISK. Afa kr. 9.000,00 !!!! 15/11/2019 19:57 13
220,- DKK
dk godt lot stemplet skillings mrk afa ca kr 10 000 00 DK: GODT lot stemplet skillings mrk. Afa ca. kr. 10.000,00 ! 15/11/2019 19:59 40
280,- DKK
dk godt lot perfekt postfrisk bogtr afa kr 4 530 00 DK: GODT LOT PERFEKT POSTFRISK BOGTR. Afa kr. 4.530,00 !!!!! 16/11/2019 19:33 21
tyske stater godt lille lot mest stemplet afa kr 21 000 0 Tyske Stater: GODT LILLE lot mest stemplet. Afa kr. 21.000,0 18/11/2019 19:14 13
230,- DKK
dk fint lot skillings mrk i paen kvalitet afa kr 6 000 00 DK: Fint lot skillings mrk. i pæn kvalitet. Afa kr. 6.000,00 20/11/2019 18:56 34
210,- DKK
norge godt lot posthornsmrk postfrisk afa kr 4 800 00 Norge: GODT lot posthornsmrk. POSTFRISK. Afa kr. 4.800,00 !! 20/11/2019 19:08 9
dk godt lot tidligt staalstik postfrisk afa kr 4 795 00 DK: GODT lot tidligt stålstik POSTFRISK. Afa kr. 4.795,00 !! 21/11/2019 19:42 12
sverige afa nr 8 dansk stemplet afa kr 1 800 00 Sverige: Afa nr. 8 Dansk stemplet. Afa kr. 1.800,00 !!!!!!!! 15/11/2019 19:01 10
120,- DKK
dk fint parti tofarvet afa ca kr 5 500 00 DK: Fint parti tofarvet. Afa ca. kr. 5.500,00 !!!!!!!!! 15/11/2019 19:03 19
140,- DKK
groenl 11 haeftesammentr miniark afa kr ca 1 000 00 Grønl: 11 hæftesammentr. +miniark. Afa kr. ca. 1.000,00 !!!! 15/11/2019 19:03 18
130,- DKK
dk dybboel blokkene postfrisk afa kr 1 300 00 DK: Dybbøl blokkene postfrisk. Afa kr. 1.300,00 !!!!!!!!! 15/11/2019 19:03 13
sverige afa nr 22b haengslet afa kr 1 800 00 Sverige: Afa nr. 22B hængslet. Afa kr. 1.800,00 !!!!!!!!!! 15/11/2019 19:05 7
groenl 4 sorttryk 2 haeftesammentr afa kr 900 00 Grønl: 4 SORTTRYK + 2 hæftesammentr. . Afa kr. 900,00 !!!!!! 15/11/2019 19:05 4
schweiz afa nr 59 postfrisk afa kr 8 000 00 Schweiz: Afa nr. 59 postfrisk. Afa kr. 8.000,00 !!!!!!!!!!! 15/11/2019 19:07 12
24,- DKK
groenl 12 haeftesammentryk stemplet afa kr 1 200 00 Grønl: 12 hæftesammentryk stemplet. Afa kr. 1.200,00 !!!!!!! 15/11/2019 19:07 10
groenl 9 haeftesammentr 3 miniark afa kr 1 000 00 Grønl: 9 hæftesammentr. + 3 miniark. Afa kr. 1.000,00 !!!!!! 15/11/2019 19:09 21
120,- DKK
groenl 2 11 haeftesammentryk stemplet afa kr 1 100 00 Grønl:(2) 11 hæftesammentryk stemplet. Afa kr. 1.100,00 !!!! 15/11/2019 19:09 14
groenl 9 haeftesammentryk stemplet afa kr 1 150 00 Grønl: 9 hæftesammentryk stemplet. Afa kr. 1.150,00 !!!!!!!! 15/11/2019 19:09 12
norge fint postfrisk parti afa kr 3 000 00 Norge: Fint postfrisk parti. Afa kr. 3.000,00 !!! 15/11/2019 19:47 11
dk gl lp afa nr 182 postfrisk afa kr 1 800 00 DK: GL.LP. Afa nr. 182 postfrisk. Afa kr. 1.800,00 !!!!!!!! 15/11/2019 19:51 22
130,- DKK
dk gl lp afa nr 144 46 postfrisk afa kr 2 200 00 DK: GL.LP. Afa nr. 144 - 46 Postfrisk. Afa kr. 2.200,00 !!!! 15/11/2019 19:53 12
island fint lille lot bedre postfrisk afa kr 3 000 00 Island: Fint lille lot bedre postfrisk. Afa kr. 3.000,00 !!! 15/11/2019 19:55 25
140,- DKK
island afa nr 4b svage haengselspor afa kr 1 000 00 Island: Afa nr. 4B svage hængselspor. Afa kr. 1.000,00 !! 15/11/2019 19:57 12
belgien jernbane mrk afa nr 8 14 postfr afa kr 1 600 Belgien: Jernbane mrk. Afa nr. 8 + 14 postfr. Afa kr. 1.600 15/11/2019 19:59 5
franske kol fin parti med muligheder Franske Kol: Fin parti med muligheder. !!!!!!!! 16/11/2019 19:13 8
dk gl lp afa nr 144 46 flot stemplet afa kr 1 700 00 DK: GL. LP. Afa nr. 144 - 46 FLOT stemplet. Afa kr. 1.700,00 16/11/2019 19:15 7
tyskl helgoland 3 gamle postkort Tyskl: Helgoland. 3 gamle postkort. 16/11/2019 19:15 2
24,- DKK
dk parti mest stjernestempler muligheder DK: PARTI MEST Stjernestempler. MULIGHEDER !!!!!!!!!! 16/11/2019 19:17 5
dk 2 spaendende fragtbreve 1918 1919 et med s s mols DK: 2 spændende fragtbreve 1918/1919. ET med S/S MOLS !!!!!! 16/11/2019 19:17 1

Viser: 1-30  af  130  linjer

1 2 3 4 5 |
Opdateret: 13/11/2019 17:02.