QXL.dkSøg110 søgeresultater
Varer til salg af tokwstamp (22904)
1 2 3 4
finland afa nr 5 9 stemplet flotte afa kr 1 400 00 Finland: Afa nr. 5 + 9 stemplet. FLOTTE !! Afa kr. 1.400,00 3/4/2020 18:11 36
300,- DKK
dwi godt parti stemplet postfrisk afa kr 4 200 00 DWI: GODT parti stemplet/postfrisk. Afa kr. 4.200,00 !!!!!!! 3/4/2020 18:21 38
230,- DKK
irland godt stemplet parti 1985 2003 afa kr 6 500 00 Irland: GODT STEMPLET PARTI 1985 - 2003. Afa kr. 6.500,00 !! 4/4/2020 18:51 9
220,- DKK
dk fint stemplet parti bogtryk afa ca kr 8 000 00 DK: Fint stemplet parti bogtryk. Afa ca. kr. 8.000,00 !!!!!! 5/4/2020 19:09 53
300,- DKK
dk tj afa nr 3 flot maerke afa kr 2 200 00 DK: Tj. Afa nr. 3 . FLOT mærke. Afa kr. 2.200,00 !!!!!!!!! 5/4/2020 20:06 7
dk godt parti tidligt staalstik postfrisk afa kr 15 180 00 DK: GODT PARTI TIDLIGT STÅLSTIK postfrisk. Afa kr. 15.180,00 5/4/2020 20:17 32
240,- DKK
dk spaendende parti mest dk men ogsaa noget udland DK: Spændende parti mest DK , men også noget udland. !!!!!!! 6/4/2020 19:12 28
170,- DKK
dk godt 6 sk brev til sverige 29 8 1870 kat v 1 000 00 DK: GODT 6 sk. brev til Sverige 29/8 1870. Kat.v. 1.000,00 ! 6/4/2020 19:25 12
dk afa nr 109 paa adressekort sendt fra thorshavn sjaeldent DK: Afa nr. 109 på Adressekort sendt fra THORSHAVN. SJÆLDENT 7/4/2020 19:56 20
dk godt parti nyere rundstemplet afa ca kr 11 000 00 DK: GODT parti Nyere RUNDSTEMPLET. Afa ca. Kr. 11.000,00 !!! 8/4/2020 19:02 4
120,- DKK
island super parti stemplede aeldre maerker afa 22 000 00 Island: SUPER PARTI stemplede ældre mærker. Afa 22.000,00 !! 8/4/2020 19:11 34
540,- DKK
sverige fint stemplet parti afa kr 1 000 00 Sverige: Fint stemplet parti. Afa kr. 1.000,00 !! 3/4/2020 18:05 17
norge fint postfrisk lot afa kr 1 300 00 Norge: Fint postfrisk lot. Afa kr. 1.300,00 !!!!!!!!!! 3/4/2020 18:07 2
14,- DKK
norge afa nr 3 afa nr 5 med abklash stempl 1 000 00 Norge: Afa nr. 3 + afa nr. 5 med ABKLASH stempl. 1.000,00+++ 3/4/2020 18:09 8
dk afa nr 86x postfrisk afa kr 1 400 00 DK: Afa nr. 86x postfrisk. Afa kr. 1.400,00 !!!!!! 3/4/2020 18:13 10
dk afa nr 83x postrrim variant afa kr 900 00 postfrisk DK: Afa nr. 83x POSTRRIM variant. Afa kr. 900,00 POSTFRISK ! 3/4/2020 18:15 16
120,- DKK
groenl godt parti stemplede 4 blokke afa kr 2 200 00 Grønl:GODT parti stemplede 4 blokke. Afa kr. 2.200,00 !! 3/4/2020 18:17 5
dk fint lot postfrisk bogtryk afa kr 2 500 00 DK: Fint lot postfrisk Bogtryk. Afa kr. 2.500,00 !!!!!!!! 3/4/2020 18:21 31
120,- DKK
dk parti tidligt postfrisk staalstik afa kr 2 000 00 DK: Parti tidligt postfrisk stålstik. Afa kr. 2.000,00 !!!!! 3/4/2020 18:23 10
dk afa nr 85 97 160 66 postfrisk afa kr 2 300 00 DK: Afa nr. 85 - 97 + 160 - 66 POSTFRISK. Afa kr. 2.300,00 ! 3/4/2020 18:25 12
holland 19 stemplede postfriske miniark afa kr 500 00 Holland: 19 stemplede/postfriske miniark. Afa kr. 500,00 !! 3/4/2020 18:27 11
dk dybboel blokkene postfrisk afa kr 1 200 00 DK: Dybbøl blokkene postfrisk. Afa kr. 1.200,00 !!!!!!! 3/4/2020 18:29 4
engl kol fint postfrisk parti kat v ca kr 800 00 Engl. Kol: Fint postfrisk parti. Kat.v. ca. kr. 800,00 !! 3/4/2020 18:29 2
14,- DKK
cypern tyrkisk fint stemplet parti afa kr 2 200 00 Cypern Tyrkisk: Fint stemplet parti Afa kr. 2.200,00 !!!!!!! 3/4/2020 18:31 7
rumaenien 19 postfriske stemplede miniark afa kr 700 00 Rumænien: 19 postfriske/stemplede miniark. Afa kr. 700,00 !! 3/4/2020 18:35 4
18,- DKK
syrien palaestina m fl postfrisk parti kat v ca kr 700 0 Syrien/palæstina M fl.: Postfrisk parti. Kat.v. ca kr. 700,0 3/4/2020 18:37 1
12,- DKK
island fint lille lot postfrisk afa kr 1 400 00 Island: Fint lille lot postfrisk. Afa kr. 1.400,00 !!!!!!!! 3/4/2020 18:41 7
spanien godt lp brev sendt til dk 9 10 1945 Spanien: GODT LP brev sendt til DK 9/10 1945!!! 3/4/2020 18:55 10
dk postkort sendt til norge 8 7 1950 stemplet togpost DK: Postkort sendt til Norge 8/7 1950 stemplet TOGPOST !!! 3/4/2020 18:57 4
16,- DKK
oeen man godt stemplet parti incl 4 haefter afa ca 3 500 0 Øen Man: GODT stemplet parti incl. 4 hæfter. Afa ca. 3.500,0 4/4/2020 18:33 1
12,- DKK

Viser: 1-30  af  110  linjer

1 2 3 4 |
Opdateret: 28/3/2020 23:00.