QXL.dkSøg103 søgeresultater
Varer til salg af tokwstamp (22372)
1 2 3 4
dk gl lp afa nr 181 stemplet afa kr 2 200 00 flot DK: GL. LP. Afa nr. 181 stemplet. Afa kr. 2.200,00 !! FLOT! 24/9/2019 19:07 29
240,- DKK
dk godt parti stjernestempler meget hoej kat vaerdi DK: GODT PARTI STJERNESTEMPLER. MEGET høj kat. værdi !! 24/9/2019 19:15 18
140,- DKK
tysk rige afa nr 904 5 stemplet 22 4 1945 hoej vaerdi Tysk Rige: Afa nr. 904 + 5 stemplet 22/4 1945. HØJ VÆRDI ! 24/9/2019 19:35 8
dk paen 48 sk afa nr 21 afa kr 2 500 00 DK: Pæn 48 sk. afa nr. 21. Afa kr. 2.500,00 !!!!!!!!! 26/9/2019 19:42 35
190,- DKK
dk godt parti bag i bogen afa kr 13 500 00 DK: GODT PARTI "Bag i bogen" Afa kr. 13.500,00 !!!!!!!!!!!!! 26/9/2019 19:44 32
240,- DKK
dk lot lux stemplet soeby kat vaerdi for maerkerne 3 130 00 DK: Lot LUX stemplet SØBY. Kat. værdi for mærkerne 3.130,00 26/9/2019 19:47 27
130,- DKK
schweiz godt parti 16 fdcer 1947 57 michel 940 00 euro Schweiz:GODT parti! 16 FDCer 1947 - 57. Michel. 940,00 Euro! 27/9/2019 19:30 9
dk fint postfrisk parti afa ca kr 6 700 00 DK: Fint postfrisk parti. Afa ca. kr. 6.700,00 !!!!!!!!!! 27/9/2019 19:43 22
160,- DKK
groenl godt parti stemplet incl haefter afa ca kr 3 000 Grønl: GODT parti stemplet incl. hæfter . Afa ca. kr. 3.000- 27/9/2019 19:49 50
390,- DKK
dk afa nr 145 46 pragtstemplet afa kr 1 900 00 DK: Afa nr. 145 + 46 PRAGTSTEMPLET afa kr. 1.900,00 !!!!!!!! 28/9/2019 20:03 16
dk afa nr 86x stemplet afa kr 2 000 00 DK: Afa nr. 86x stemplet. Afa kr. 2.000,00 !!!!!!!! 28/9/2019 20:07 11
160,- DKK
dk afa nr 83 let stemplet afa kr 1 000 00 DK: Afa nr. 83 let stemplet. Afa kr. 1.000,00. !!!!!!!!!! 24/9/2019 19:08 26
dk 5 kr posthus afa nr 81 stemplet afa kr 1 300 00 DK: 5 kr. posthus. Afa nr. 81 stemplet. Afa kr. 1.300,00 !!! 24/9/2019 19:09 14
dk 5 kr posthus stemplet afa nr 67 afa kr 1 300 00 DK: 5 kr. posthus stemplet. Afa nr. 67. Afa kr. 1.300,00. !! 24/9/2019 19:11 19
140,- DKK
faeroe parti 2007 08 postfrisk hoej kat vaerdi Færø: Parti 2007 - 08 postfrisk. Høj kat. værdi. !!!!!!!!!!! 24/9/2019 19:12 7
tysk rige godt parti mest stemplet meget hoej kat vaerdi Tysk Rige: GODT parti mest stemplet. MEGET HØJ KAT. VÆRDI !! 24/9/2019 19:18 9
dk 8 forsendelser med julemaerker fint lot DK: 8 forsendelser med julemærker. Fint lot.! 24/9/2019 19:20 7
dk 2 gode brugte postkort 1910 1921 DK: 2 gode brugte postkort 1910 + 1921 !!!!!!!!!!!!!!! 24/9/2019 19:22 3
16,- DKK
dk fint lille lot postfaerge stemplet afa ca kr 1 000 00 DK: Fint lille lot postfærge stemplet. Afa ca. kr. 1.000,00 24/9/2019 19:24 3
16,- DKK
dk tjeneste afa nr 3 16 sk stemplet afa kr 2 200 00 DK: Tjeneste Afa nr. 3. 16 sk. stemplet. Afa kr. 2.200,00 !! 24/9/2019 19:25 21
finland fint lot mellem afa nr 27 44 hoej kat vaerdi Finland: Fint lot mellem afa nr. 27 - 44. HØJ kat. værdi. !! 24/9/2019 19:27 15
finland afa nr 25 stemplet afa kr 2 500 00 Finland: Afa nr. 25 stemplet. Afa kr. 2.500,00 !!!!!!!!!!! 24/9/2019 19:29 32
230,- DKK
finland afa nr 47 stemplet afa kr 2 100 00 Finland: Afa nr. 47 stemplet. Afa kr. 2.100,00 !!!!!!! 24/9/2019 19:30 33
thule fint stemplet lot afa kr 510 00 Thule: Fint stemplet lot. Afa kr. 510,00 !!!!!!!!!!! 24/9/2019 19:31 10
berlin am zone godt parti stemplet afa ca kr 3 660 00 Berlin AM ZONE: Godt parti stemplet. Afa ca. kr. 3.660,00 !! 24/9/2019 19:37 21
berlin godt stemplet parti afa ca kr 5 720 00 Berlin: GODT STEMPLET PARTI. Afa ca. kr. 5.720,00 !!!!!!!!!! 24/9/2019 19:39 21
260,- DKK
berlin godt postfrisk stemplet parti afa ca kr 5 400 00 Berlin: GODT postfrisk/stemplet parti. Afa ca. kr. 5.400,00 24/9/2019 19:40 13
220,- DKK
dk flot bornholm postkort stjerne st sandvig 18 7 1907 DK: FLOT Bornholm postkort . Stjerne st. SANDVIG 18/7 1907 ! 24/9/2019 19:43 14
syd west afrika flot r cencurbrev sendt 1 9 1917 SYD WEST AFRIKA: FLOT R CENCURBREV SENDT 1/9 1917 !!!!!! 25/9/2019 19:05 4
26,- DKK
engl paent brev sendt 23 12 1886 til tyskland Engl: Pænt brev sendt 23/12 1886 til Tyskland. ! 25/9/2019 19:07 11

Viser: 1-30  af  103  linjer

1 2 3 4 |
Opdateret: 22/9/2019 12:57.