QXL.dkSøg80 søgeresultater
Varer til salg af tokwstamp (23482)
1 2 3
dk godt parti mest 27 oeres provisorier postfrisk afa 3 800 DK: GODT parti mest 27 øres provisorier postfrisk. Afa 3.800 27/10/2020 18:46 12
120,- DKK
kina godt parti stempl haengsl til ca 1947 hoej kat vaerdi Kina: GODT parti stempl/hængsl. til ca. 1947. HØJ kat. værdi 28/10/2020 19:12 60
380,- DKK
dwi godt lot stemplet postfrisk afa kr ca 4 000 00 DWI: Godt lot stemplet/postfrisk. Afa kr. ca. 4.000,00 !!!!! 28/10/2020 19:32 48
280,- DKK
engl lot klassisk i meget blandet kvalitet afa 28 700 00 Engl: Lot KLASSISK i meget blandet kvalitet. Afa 28.700,00 ! 28/10/2020 19:42 24
230,- DKK
dk godt parti bag i bogen afa kr 15 100 00 DK: GODT parti " Bag i Bogen" Afa kr. 15.100,00 !!!!!!!!!!!! 28/10/2020 19:46 33
310,- DKK
liechtenstein ca 1 200 maerker afa over 10 000 00 Liechtenstein: Ca. 1.200 mærker Afa over 10.000,00 !!!!!!!! 30/10/2020 17:32 8
330,- DKK
dk afa nr 6 lux brede rande afa kr 1 800 00 DK: Afa nr 6 LUX brede rande.! Afa kr. 1.800,00 !!!!!!!!!!! 2/11/2020 19:08 7
24,- DKK
dk fint parti klassisk stemplet afa kr 7 500 00 DK: Fint parti Klassisk stemplet. Afa kr. 7.500,00!! 2/11/2020 19:36 6
dk fint postfrisk parti staalstik afa kr 2 500 00 DK: Fint postfrisk parti stålstik. Afa kr. 2.500,00 !!!!!!!! 27/10/2020 18:45 6
dk fint postfrisk parti bogtryk 4 blokke afa kr 2 900 00 DK: Fint postfrisk parti BOGTRYK 4 blokke. Afa kr. 2.900,00 27/10/2020 18:48 18
dk fint blandet parti mest postfrisk afa kr 4 000 00 DK: Fint blandet parti mest postfrisk. Afa kr. 4.000,00 !!!! 27/10/2020 18:49 15
dk lot haeftesammentryk miniark stemplet afa 1 000 00 DK: Lot hæftesammentryk + miniark Stemplet. Afa 1.000,00 !!! 27/10/2020 18:51 51
170,- DKK
dk godt parti postfrisk bogtryk afa kr 3 900 00 DK: GODT parti postfrisk BOGTRYK. Afa kr. 3.900,00 !!!!!!!!! 27/10/2020 18:52 16
dk fint lot sammentryk miniark postfrisk afa kr 900 00 DK: Fint lot sammentryk + miniark postfrisk. Afa kr. 900,00 27/10/2020 18:54 24
dk lot postfriske miniark afa kr 1 100 00 DK: Lot postfriske miniark. Afa kr. 1.100,00 !!!!!!! 27/10/2020 18:55 21
groenl godt parti haefter miniark sorttryk postfr afa 2 000 Grønl: Godt parti hæfter /miniark/sorttryk postfr. Afa 2.000 27/10/2020 18:57 18
schweiz 8 flotte brev 1945 54 maerkevaerdi 1 150 00 Schweiz: 8 flotte brev 1945 - 54. Mærkeværdi 1.150,00 !!!!!! 27/10/2020 18:59 6
belgien flot afa nr 1 afa kr 700 00 Belgien: FLOT afa nr. 1. Afa kr. 700,00 !! 28/10/2020 19:00 9
groenl fint lot med bl a am maerker afa kr 1 975 00 Grønl: Fint lot med bl.a . AM mærker. Afa kr. 1.975,00 !!! 28/10/2020 19:03 9
160,- DKK
sverige afa nr 19 ubrugt afa kr 2 500 00 Sverige: Afa nr. 19 ubrugt. Afa kr. 2.500,00 !!! 28/10/2020 19:04 9
tyske stater hannover michel nr 20 utakket mich 1 200 eu Tyske stater: Hannover michel nr. 20 UTAKKET. Mich. 1.200 EU 28/10/2020 19:06 5
groenl lot med bl a amrikaner udg afa kr 1 900 00 Grønl: Lot med bl.a. Amrikaner udg. Afa kr. 1.900,00 !!!!!! 28/10/2020 19:08 15
190,- DKK
dk 27 oere single paa adressebrev sendt 15 11 1918 afa 500 DK: 27 øre single på adressebrev sendt 15/11 1918. Afa 500 - 28/10/2020 19:15 15
dk fint lot bogtryks provisorier afa kr 3 200 00 DK: Fint lot Bogtryks provisorier. Afa kr. 3.200,00 !!!!!!! 28/10/2020 19:17 21
faeroe provisorier afa nr 3 5a stemplet afa kr 720 00 Færø: Provisorier afa nr. 3 + 5A stemplet. Afa kr. 720,00 !! 28/10/2020 19:20 23
faeroe provisorie paa brev fra fuglefjord sendt 27 1 1941 Færø: Provisorie på brev fra Fuglefjord sendt 27/1 1941. !!! 28/10/2020 19:22 27
faeroe lot provisorier stemplet afa kr 1 600 00 Færø: Lot provisorier stemplet. Afa kr. 1.600,00 !!!!!!!!!!! 28/10/2020 19:24 43
220,- DKK
dk 4 stk 1 oeres frimaerkemoenter DK: 4 stk. 1 øres frimærkemønter. !!!!!! 28/10/2020 19:26 6
groenl afa nr 37 38 x 5 postfrisk afa kr 3 575 00 Grønl: Afa nr. 37 + 38 x 5 postfrisk. Afa kr. 3.575,00 !!!! 28/10/2020 19:28 8
180,- DKK
oestrig fint lot fra 40 50erne mest stempl afa ca 1 900 Østrig: Fint lot fra 40 - 50erne mest stempl. Afa ca, 1.900 28/10/2020 19:35 6

Viser: 1-30  af  80  linjer

1 2 3 |
Opdateret: 24/10/2020 08:49.