QXL.dkSøg51 søgeresultater
Varer til salg af tokwstamp (19949)
1 2
bund godt lot tidlige stemplede maerker afa kr 4 175 00 Bund: GODT lot tidlige stemplede mærker. Afa kr. 4.175,00 !! 28/1/2017 21:52 8
dk godt postfrisk parti paalydende ca 536 30 DK: GODT POSTFRISK PARTI. Pålydende ca. 536,30 !!!!!!!!!!!!! 28/1/2017 20:45 8
350,- DKK
dk 4 sk brevomslag sendt 13 6 1862 DK: 4 sk. Brevomslag sendt 13/6 1862 . 28/1/2017 20:47 2
14,- DKK
dk 4 sk brevomslag sendt 21 4 1859 DK: 4 sk brevomslag sendt 21/4 1859. !!!!!! 28/1/2017 20:49 3
16,- DKK
groenl godt adressekort sendt lokalt 27 2 1984 Grønl: Godt adressekort sendt lokalt 27/2 1984. 28/1/2017 20:50 1
12,- DKK
groenl godt adressekort sendt lokalt 22 11 1985 Grønl: Godt adressekort sendt lokalt 22/11 1985 !! 28/1/2017 20:52 2
14,- DKK
dk paquebot brev sendt til tyskland DK: PAQUEBOT brev sendt til Tyskland. !! 28/1/2017 20:53 2
14,- DKK
dk paent adressebrev sendt fra vamdeup 17 3 1911 DK: Pænt adressebrev sendt fra Vamdeup 17/3 1911. 28/1/2017 20:55 2
14,- DKK
dk paent adressebrev sendt fra stoevring 21 2 1911 DK: Pænt adressebrev sendt fra Støvring 21/2 1911. ! 28/1/2017 20:56 1
12,- DKK
danzig fint lot stemplet afa kr 1 585 00 DANZIG: Fint lot stemplet. Afa kr. 1.585,00 !!!!!!!! 28/1/2017 20:58 3
16,- DKK
berlin afa nr 34 stemplet afa kr 2 500 00 Berlin: Afa nr. 34 stemplet. Afa kr. 2.500,00 ! 28/1/2017 21:02 12
berlin afa nr 17 stemplet afa kr 1 900 00 Berlin: Afa nr. 17 stemplet. Afa kr. 1.900,00 !! 28/1/2017 21:04 8
24,- DKK
bund afa nr 1122 stemplet afa kr 1 000 00 Bund: Afa nr. 1122 stemplet. Afa kr. 1.000,00 !!! 28/1/2017 21:06 3
16,- DKK
bund afa nr 1080 83 stemplet afa kr 2 060 00 Bund: Afa nr. 1080 - 83 stemplet. Afa kr. 2.060,00 !!! 28/1/2017 21:08 6
bund afa nr 1074 75 stemplet afa kr 560 00 Bund: Afa nr. 1074 - 75 stemplet. Afa kr. 560,00 !! 28/1/2017 21:10 2
14,- DKK
bund afa nr 1084 85 stemplet afa kr 1 200 00 Bund: Afa nr. 1084 - 85 stemplet. Afa kr. 1.200,00 !!!!!!!! 28/1/2017 21:11 2
14,- DKK
bund afa nr 1079 stemplet afa kr 500 00 Bund: Afa nr. 1079 stemplet Afa kr. 500,00 !!!!!!!! 28/1/2017 21:12 2
14,- DKK
ddr afa nr 105 miniark stemplet afa kr 1 800 00 DDR: Afa nr. 105 miniark stemplet. Afa kr. 1.800,00 !!! 28/1/2017 21:14 2
14,- DKK
ddr afa nr 120 22 stemplet afa kr 1 200 00 DDR: Afa nr. 120 - 22 stemplet. Afa kr. 1.200,00 !! 28/1/2017 21:15 8
ddr godt stemplet lot tidlige mrk afa kr 3 400 00 DDR: GODT stemplet lot tidlige mrk. Afa kr. 3.400,00 !!!!!!! 28/1/2017 21:16 8
dk nydeligt r brev sendt til tyskland 12 6 1924 DK: Nydeligt R brev sendt til Tyskland 12/6 1924 !!! 28/1/2017 21:45 2
14,- DKK
dk godt brev sendt til sverige 12 6 1926 afa kr 400 DK: GODT brev sendt til Sverige 12/6 1926 . Afa kr. 400 -! 28/1/2017 21:46 2
14,- DKK
dk paen opfrankeret helsag sendt 10 5 1923 DK: Pæn opfrankeret helsag sendt 10/5 1923. !!!! 28/1/2017 21:47 0
10,- DKK
tyske kol godt lot tysk post i kina afa kr 1 170 00 Tyske Kol: GODT lot TYSK POST I KINA. Afa kr. 1.170,00 !!!!! 28/1/2017 21:50 15
norge lot klassisk i lidt blandet kvalitet afa kr 2 600 Norge: Lot klassisk i lidt blandet kvalitet. Afa kr. 2.600 - 28/1/2017 21:53 10
norge godt parti aeldre maerker haengslet hoej kat vaerdi Norge: Godt parti ældre mærker hængslet. HØJ kat. værdi !! 28/1/2017 21:56 13
tyske kol godt lot stemplet afa kr 1 340 00 Tyske Kol: GODT lot stemplet. Afa kr. 1.340,00 !!!!!!!!!!! 28/1/2017 21:58 6
dk 6 ufoldede aeldre helark postfrisk DK: 6 ufoldede ældre helark postfrisk. !!!!!!!!! 30/1/2017 20:14 7
dk ufoldet postfrisk helark afa 864 68 afa kr 700 00 DK: Ufoldet postfrisk helark . Afa 864 - 68. Afa kr. 700,00 30/1/2017 20:16 10
dk flot postkort stjernestemplet tingsted 16 4 1908 DK: FLOT postkort stjernestemplet TINGSTED 16/4 1908 !! 30/1/2017 20:19 22

Viser: 1-30  af  51  linjer

1 2 |
Opdateret: 22/1/2017 06:44.