QXL.dkSøg43 søgeresultater
Varer til salg af tokwstamp (20616)
1 2
liechtenstein godt postfrisk lot afa kr 6 000 00 Liechtenstein: GODT POSTFRISK lot. Afa kr. 6.000,00 ! 29/8/2017 20:22 5
dwi godt lot stemplet postfrisk afa ca kr 2 500 00 DWI: GODT lot stemplet/postfrisk. Afa ca. kr. 2.500,00 !!!! 29/8/2017 20:31 10
170,- DKK
island afa nr 62 postfrisk afa kr 3 400 00 Island: Afa nr. 62 POSTFRISK. Afa kr. 3.400,00 !!!!!!!!!!!!! 29/8/2017 20:40 26
190,- DKK
island afa nr 165 postfrisk afa kr 6 000 00 Island: Afa nr. 165 POSTFRISK. Afa kr. 6.000,00 !!!! 29/8/2017 20:41 66
600,- DKK
dk godt lp brev sendt til holland afa kr 2 800 00 DK: GODT LP BREV SENDT TIL HOLLAND. Afa kr. 2.800,00 !!!!!!! 30/8/2017 21:37 4
18,- DKK
dampskibet freja ca 1908 godt kort Dampskibet "FREJA" ca. 1908. GODT KORT !! 29/8/2017 20:10 1
12,- DKK
liechtenstein godt lot postfrisk afa kr 2 200 00 Liechtenstein: Godt lot POSTFRISK . Afa kr. 2.200,00!!!!!!!! 29/8/2017 20:14 3
16,- DKK
liechtenstein afa nr 57 60 postfrisk afa kr 2 200 00 Liechtenstein: Afa nr. 57 - 60 Postfrisk . Afa kr. 2.200,00! 29/8/2017 20:16 3
16,- DKK
liechtenstein afa nr 55 postfrisk afa kr 2 000 00 Liechtenstein: Afa nr. 55 POSTFRISK. Afa kr. 2.000,00!!!!!!! 29/8/2017 20:17 3
16,- DKK
liechtenstein afa nr 53 postfrisk afa kr 1 500 00 Liechtenstein: Afa nr. 53 POSTFRISK. Afa kr. 1.500,00!!!!!!! 29/8/2017 20:18 3
16,- DKK
liechtenstein godt stemplet lot afa kr 1 700 00 Liechtenstein: GODT stemplet lot. Afa kr. 1.700,00 !!!!!!!!! 29/8/2017 20:19 5
dk lot postfrisk chr x maerker afa kr 2 500 00 DK: Lot postfrisk chr. X mærker. afa kr. 2.500,00 !!! 29/8/2017 20:24 6
120,- DKK
norge fint stemplet lot muligheder Norge: fint stemplet lot. Muligheder. 29/8/2017 20:26 10
170,- DKK
dk lot 4 blokke med stjernestempler muligheder Dk: Lot 4 blokke med stjernestempler. Muligheder. 29/8/2017 20:27 2
14,- DKK
island godt porstfrisk lot afa kr 1 700 00 1 er stemplet Island: Godt porstfrisk lot. Afa kr. 1.700,00! 1 er stemplet 29/8/2017 20:33 4
18,- DKK
island afa nr 33b stemplet parstk afa kr 1 000 00 Island: Afa nr. 33B stemplet parstk. Afa kr. 1.000,00 !!!!!! 29/8/2017 20:36 2
14,- DKK
island afa nr 12 postfrisk afa kr 1 200 00 Island: Afa nr. 12 POSTFRISK . afa kr. 1.200,00 !!!!! 29/8/2017 20:38 2
14,- DKK
island afa nr 46 postfrisk 47 stemplet afa kr 2 200 00 Island: Afa nr. 46 postfrisk+ 47 stemplet. Afa kr. 2.200,00 29/8/2017 20:43 10
groenl pp afa nr 7 7 i stemplet afa kr 450 1 500 kr Grønl: PP afa nr. 7/7 I stemplet Afa kr. 450/1.500 kr. 29/8/2017 20:45 9
groenland am afa nr 25 postfrisk afa kr 1 000 00 Grønland: AM afa nr. 25 postfrisk. Afa kr. 1.000,00 !!!!!!!! 29/8/2017 20:46 13
groenland am afa nr 11 16 stemplet afa kr 600 00 Grønland: AM afa nr. 11 + 16 stemplet. Afa kr. 600,00 !!! 29/8/2017 20:48 7
tysk rige godt zeppelin postkort sendt 14 5 1931 Tysk Rige: GODT ZEPPELIN postkort sendt 14/5 1931 !! 30/8/2017 20:51 15
dk 4 paene postk fra holte og soelleroed 1905 10 DK: 4 pæne postk. fra Holte og Søllerød 1905 - 10 !!! 30/8/2017 20:53 1
12,- DKK
dk paent postk boegelund i horsens 3 8 1908 DK: Pænt postk. BØGELUND I HORSENS 3/8 1908. !! 30/8/2017 20:55 0
10,- DKK
fanoepiger i klitterne postkort 4 12 1907 FANØPIGER I KLITTERNE postkort 4/12 1907. !! 30/8/2017 20:57 1
12,- DKK
redningsdamperen vesterhavet sendt 20 8 1905 REDNINGSDAMPEREN "VESTERHAVET" sendt 20/8 1905. !!!!!!!!!! 30/8/2017 21:00 1
12,- DKK
skibet falken med liv i randers ca 1904 SKIBET "FALKEN" MED LIV I RANDERS CA: 1904 !!!!!!!! 30/8/2017 21:02 2
14,- DKK
lokomotivremissen i struer 20 3 1907 LOKOMOTIVREMISSEN I STRUER 20/3 1907 !!!!!!!!! 30/8/2017 21:03 3
14,- DKK
postk fra lejren i borris 1907 Postk. fra LEJREN I BORRIS 1907. !! 30/8/2017 21:05 0
10,- DKK
dk postk fra vaerloese med liv 3 8 1913 godt kort DK: Postk. fra VÆRLØSE MED LIV 3/8 1913. GODT KORT !! 30/8/2017 21:07 1
12,- DKK

Viser: 1-30  af  43  linjer

1 2 |
Opdateret: 21/8/2017 17:36.