QXL.dkSøg80 søgeresultater
Varer til salg af tokwstamp (23691)
1 2 3
persien godt klassisk parti til ca 1920 hoej kat vaerdi Persien: GODT klassisk parti til ca. 1920. HØJ kat. værdi. ! 27/1/2021 18:47 15
dk over 100 gr klip mest bogtryk hoej kat vaerdi DK: Over 100 gr. klip . Mest BOGTRYK ! HØJ kat. værdi!!!!!!! 27/1/2021 18:51 41
240,- DKK
dk godt parti postfrisk mest bogtryk afa ca kr 3 000 00 DK: Godt parti postfrisk mest bogtryk. Afa ca. kr. 3.000,00! 28/1/2021 19:26 39
belgien godt lot klassisk stemplet afa ca 11 500 00 Belgien: Godt lot KLASSISK stemplet. Afa ca. 11.500,00 !!! 28/1/2021 19:34 57
360,- DKK
belgien godt postfrisk aeldre parti afa ca kr 10 000 00 Belgien: GODT postfrisk ældre parti. Afa ca. kr. 10.000,00 ! 28/1/2021 19:41 24
350,- DKK
dk r postkort med 27 oere sendt 29 6 1916 fra sveboelle DK: R postkort med 27 øre sendt 29/6 1916 fra SVEBØLLE !!! 31/1/2021 18:57 21
belgien afa nr 157 postfrisk afa kr 3 000 00 Belgien: Afa nr. 157 postfrisk. Afa kr. 3.000,00 !!!!!! 31/1/2021 19:08 10
dk halv officielle 5 kr lp maerker koebenhavn skagen 1919 DK: Halv-Officielle 5 kr. LP mærker København - Skagen 1919 31/1/2021 19:25 47
120,- DKK
groenl lille lot stemplet postfrisk hoej kat vaerdi Grønl: Lille lot stemplet/postfrisk. HØJ kat. værdi !! 27/1/2021 18:53 14
130,- DKK
tysk rige bund godt lot stemplet afa kr 3 700 00 Tysk Rige + Bund: GODT lot stemplet. Afa kr. 3.700,00 !!! 27/1/2021 18:55 17
160,- DKK
norge lille lot postfrisk stemplet afa kr 1 050 00 Norge:Lille Lot postfrisk/stemplet.. Afa kr. 1.050,00 !!! 27/1/2021 18:57 16
engl indien lille lot klassisk hoej kat vaerdi Engl. + Indien: Lille lot klassisk. HØJ. KAT. VÆRDI !!!!!!!! 27/1/2021 18:59 19
tysk rige lot diverse postfrisk Tysk Rige: Lot diverse postfrisk. !!!!!!!!!!! 27/1/2021 19:00 17
dk afa nr 41 opfrank paa helsag 18 12 1920 afa 400 DK: Afa nr. 41 opfrank. på helsag 18/12 1920. Afa 400- 27/1/2021 19:02 5
dk paent brev sendt lokalt i horsens 3 10 1902 DK: Pænt brev sendt lokalt i Horsens 3/10 1902. ! 27/1/2021 19:03 5
dk afa nr 36 v paa brev til tyskl afa kr 900 00 DK: Afa nr. 36 v på brev til Tyskl. Afa kr. 900,00 !!!!!!!!! 27/1/2021 19:06 5
dk postfaerge afa nr 4 2 paa klip afa kr 1 800 00 DK: Postfærge afa nr. 4-2 på klip. Afa kr. 1.800,00 !!!!!!!! 27/1/2021 19:09 15
dk godt postfaerge fragtbrev sendt 18 6 1941 hoej vaerdi DK: GODT postfærge fragtbrev sendt 18/6 1941. Høj værdi. !! 27/1/2021 19:11 2
26,- DKK
kokkedal postkort sendt 1905 nydeligt KOKKEDAL postkort sendt 1905. Nydeligt. ! 27/1/2021 19:14 0
dk afa nr 41 paa adressebrev sendt 1 4 1914 afa kr 500 00 DK: Afa nr. 41 på adressebrev sendt 1/4 1914. Afa kr. 500,00 27/1/2021 19:16 4
dk 5 paene vaabentype forsendelser sendt til udlandet DK: 5 pæne Våbentype forsendelser sendt til udlandet !!!!!!! 27/1/2021 19:19 4
polen godt parti tidlige polske maerker hoej kat vaerdi Polen: GODT parti tidlige polske mærker. Høj kat. værdi !! 27/1/2021 19:22 6
dk fint blandet lot stemplet postfrisk afa kr 2 600 00 DK: Fint blandet lot stemplet/postfrisk. Afa kr. 2.600,00 !! 27/1/2021 19:24 20
boehmen maehren fint parti hoej kat vaerdi Bøhmen-Mæhren: Fint parti . Høj kat. Værdi. !!!!!! 27/1/2021 19:27 11
dk 8 julekort med gl julemaerker fint lot DK: 8 julekort med gl. julemærker. Fint lot. !!! 27/1/2021 19:29 4
26,- DKK
dk paent postfaerge fragtbrev sendt 9 3 1949 DK: Pænt postfærge fragtbrev sendt 9/3 1949. !!!!!!!!!!! 27/1/2021 19:30 1
dk 16 postfriske haeftesammentryk afa kr 1 800 00 DK: 16 postfriske hæftesammentryk .Afa kr. 1.800,00 !!!!!!! 28/1/2021 19:24 31
140,- DKK
groenl godt postfrisk parti med miniark paalydende kr 2 500 Grønl: GODT postfrisk parti med miniark. Pålydende kr. 2.500 28/1/2021 19:28 6
270,- DKK
groenl godt stemplet parti afa ca kr 3 000 00 Grønl: GODT stemplet parti. Afa ca. kr. 3.000,00 !!!!!!!!!!! 28/1/2021 19:30 14
dk fint parti postfrisk paalydende kr 1 600 00 DK: Fint parti postfrisk. Pålydende kr. 1.600,00 !!!!!!!!!! 28/1/2021 19:32 62
760,- DKK

Viser: 1-30  af  80  linjer

1 2 3 |
Opdateret: 26/1/2021 20:21.