QXL.dkSøg53 søgeresultater
Varer til salg af tokwstamp (20775)
1 2
tysk rige godt parti mest stemplet afa ca kr 12 000 00 Tysk Rige: GODT parti mest stemplet. Afa ca. kr. 12.000,00 ! 18/10/2017 19:51 19
430,- DKK
dk afa nr 22y 22yx postfrisk 3 stribe afa kr 2 500 00 DK: Afa nr. 22y + 22yx postfrisk 3 stribe. Afa kr. 2.500,00 19/10/2017 20:17 9
170,- DKK
sverige afa nr 173 postfrisk afa kr 3 500 00 Sverige: Afa nr. 173 POSTFRISK. Afa kr. 3.500,00 !!!!!! 19/10/2017 20:25 14
380,- DKK
dk fint parti postfrisk hoej kat vaerdi DK: Fint parti postfrisk. Høj kat. værdi. !!!!!!!!!!!! 20/10/2017 20:24 27
140,- DKK
dk avisporto afa nr 8 postfrisk afa kr 2 900 00 DK: Avisporto Afa nr. 8 POSTFRISK. Afa kr. 2.900,00 !!!!!!!! 21/10/2017 20:18 18
140,- DKK
eng kol fint blandet lot klassisk Eng. Kol: Fint blandet lot klassisk.!!!!!! 18/10/2017 19:34 17
140,- DKK
engl kol godt blandet parti muligheder Engl. Kol: Godt blandet parti . Muligheder. 18/10/2017 19:36 29
270,- DKK
engl superparti landsdelsmaerker hoej kat vaerdi Engl: Superparti landsdelsmærker. Høj kat. værdi. 18/10/2017 19:39 7
170,- DKK
tyske allierede zoner fint stemplet lot afa ca kr 1 550 Tyske Allierede zoner. Fint stemplet lot. Afa ca. kr. 1.550- 18/10/2017 19:42 5
hele verden spaendende blandet parti hoej kat vaerdi Hele Verden: Spændende blandet parti. Høj kat. værdi. !! 18/10/2017 19:45 12
dk fint blandet parti muligheder hoej kat vaerdi DK: Fint blandet parti. Muligheder. Høj kat. værdi. !!!!!! 18/10/2017 19:48 14
dk planche postfaerge stemplet postfrisk haengslet afa 830 00 DK: Planche postfærge stemplet/postfrisk/hængslet Afa 830,00 18/10/2017 19:53 5
dk parti miniark mm postfrisk stemplet afa kr 1 555 00 DK: Parti miniark mm. postfrisk/stemplet. Afa kr. 1.555,00 ! 18/10/2017 19:54 6
slesvig fint stemplet parti afa ca kr 1 930 00 Slesvig: Fint stemplet parti. Afa ca. kr. 1.930,00 !!!!!! 18/10/2017 19:56 11
kina japan lille lot KINA - JAPAN: lille lot. ! 18/10/2017 19:57 2
24,- DKK
engl godt parti frimaerkehaefter med mest sammentryk Engl: GODT parti frimærkehæfter med mest sammentryk !! 18/10/2017 19:59 11
ddr fint lot postfrisk stemplet afa ca 1 200 00 DDR: Fint lot postfrisk/stemplet. Afa ca. 1.200,00 !!!!!!!!! 19/10/2017 20:04 12
holland fint lot postfrisk stemplet afa kr 1 400 00 Holland: Fint lot postfrisk/stemplet. Afa kr. 1.400,00 !!!!! 19/10/2017 20:06 5
norge godt parti klassisk stemplet hoej kat vaerdi Norge: GODT parti klassisk stemplet. HØJ kat. værdi. !!!!!! 19/10/2017 20:08 44
180,- DKK
norge 5 maerker med pragt stempler Norge: 5 mærker med pragt stempler. !!!!!!!!! 19/10/2017 20:09 7
groenl pp afa nr 17 18 postfrisk afa kr 730 00 Grønl.PP: Afa nr. 17 + 18 postfrisk. Afa kr. 730,00 !!!!!!!! 19/10/2017 20:10 26
dk lille lot postfrisk afa ca kr 4 000 00 DK: Lille lot POSTFRISK . Afa ca. kr. 4.000,00 !!!!!!!!!!! 19/10/2017 20:12 9
320,- DKK
dk afa nr 34 34b postfrisk afa kr 900 00 DK: Afa nr. 34 + 34B postfrisk. Afa kr. 900,00 !!!!!!!! 19/10/2017 20:13 10
dk afa nr 29 postfrisk afa kr 1 600 00 DK: Afa nr. 29 POSTFRISK. Afa kr. 1.600,00 !!!!!!!!!!!!! 19/10/2017 20:15 21
dk lot tofarvet med ovalfejl afa over kr 1 000 00 DK: Lot tofarvet med OVALFEJL. Afa over kr. 1.000,00 !!!!!!! 19/10/2017 20:18 3
dk afa nr 22 yx stemplet afa kr 1 600 00 DK: Afa nr. 22 yx stemplet. Afa kr. 1.600,00 !!!!!!!!!!! 19/10/2017 20:20 10
220,- DKK
sverige afa nr 168 70 postfrisk afa kr 1 000 00 Sverige: Afa nr. 168 + 70 POSTFRISK. Afa kr. 1.000,00 !!!!!! 19/10/2017 20:21 16
sverige afa nr 171 x 2postfrisk afa kr 1 800 00 Sverige: Afa nr. 171 x 2POSTFRISK. Afa kr. 1.800,00 !!!!!! 19/10/2017 20:23 18
schweiz parti aeldre maerker afa ca 7 300 00 Schweiz; Parti ældre mærker. Afa ca. 7.300,00 ! 20/10/2017 20:07 17
390,- DKK
dk 3 boeger om pladning af 4 rbs i flot kvalitet DK: 3 bøger om PLADNING AF 4 RBS i flot kvalitet. !! 20/10/2017 20:14 5

Viser: 1-30  af  53  linjer

1 2 |
Opdateret: 17/10/2017 22:20.