QXL.dkSøg21 søgeresultater
Varer til salg af wellstart (4960)
helt skaevt perforeret juleark 1981 Helt skævt perforeret Juleark (1981) 21/10/2018 20:54 0
danmark stort lagerparti i kasse DANMARK – Stort lagerparti i kasse 24/10/2018 22:59 15
340,- DKK
danmark afa nr 178 180 kat 565 kr DANMARK - AFA nr. 178-180** (kat. 565 kr.) < 50 min. 0
danmark afa nr 160 166 kat 1100 kr DANMARK – AFA nr. 160-166 ** (kat. 1100 kr.) < 50 min. 0
groenland postfrisk lot kat 680 kr GRØNLAND - Postfrisk lot (kat. 680 kr.) < 50 min. 0
4 essays med thorvaldsen fra 1938 4 essays med Thorvaldsen fra 1938 ** 20/10/2018 22:38 0
400,- DKK
dsb lot med diverse DSB - lot med diverse 21/10/2018 14:48 0
island stempelmaerker i fireblok greidslu merki ISLAND - Stempelmærker i fireblok ** (greidslu merki) 21/10/2018 19:34 0
finland fint lagerparti stemplet og postfrisk FINLAND – Fint lagerparti /stemplet og postfrisk 21/10/2018 19:48 0
210,- DKK
danmark 2008 2012 flot stemplet DANMARK – 2008-2012 flot stemplet 21/10/2018 20:48 0
bundespost godt lagerparti med bedre BUNDESPOST – Godt lagerparti med bedre 21/10/2018 21:48 0
240,- DKK
danmark flotte stempler 1984 1986 DANMARK – Flotte stempler (1984-1986) 21/10/2018 23:48 0
danmark flotte stempler 1987 1991 DANMARK – Flotte stempler (1987 - 1991) 21/10/2018 23:48 0
danmark flotte stempler 1992 1995 DANMARK – Flotte stempler (1992 - 1995) 21/10/2018 23:48 0
danmark flotte stempler 1995 1997 DANMARK – Flotte stempler (1995 - 1997) 21/10/2018 23:48 0
danmark flotte stempler 1997 1998 DANMARK – Flotte stempler (1997 - 1998) 22/10/2018 02:58 0
danmark flotte stempler 1998 2000 DANMARK – Flotte stempler (1998 - 2000) 22/10/2018 02:58 0
perfin stoerre lot paa 2 sider PERFIN - Større lot på 2 sider 22/10/2018 22:34 0
julemaerker 63 helark m m 1953 2015 JULEMÆRKER – 63 helark m.m. (1953 – 2015) 23/10/2018 02:58 0
faeroeerne 2015 2017 kat 2000 kr FÆRØERNE - 2015 - 2017 ** (kat. > 2000 kr.) 23/10/2018 06:24 0
300,- DKK
faeroeerne 15 maxikort FÆRØERNE - 15 maxikort 23/10/2018 21:58 0

Viser: 1-21  af  21  linjer

Opdateret: 20/10/2018 19:58.