QXL.dkSøg18 søgeresultater
Varer til salg af wellstart (4971)
fejl helt skaevt perforeret juleark 1981 FEJL - Helt skævt perforeret Juleark (1981) 16/12/2018 15:43 0
270,- DKK
fireblok med noedfrimaerker kat 460 kr Fireblok med nødfrimærker ** (kat. 460 kr.) 16/12/2018 15:43 0
danmark afa nr 327 fireblok kat 1000 kr DANMARK – AFA nr. 327** fireblok (kat. 1000 kr.) 16/12/2018 23:43 0
danmark lot med varianter kat over 2 125 kr DANMARK – Lot med varianter (kat. over 2.125 kr. 17/12/2018 01:24 0
170,- DKK
danmark postfrisk lot med frederik ix fireblokke DANMARK – Postfrisk lot med Frederik IX fireblokke 17/12/2018 01:43 0
lot med perfin LOT MED PERFIN 17/12/2018 01:43 0
dsb lot med diverse DSB - lot med diverse 17/12/2018 01:43 0
danmark 2008 2012 flot stemplet DANMARK – 2008-2012 flot stemplet 17/12/2018 02:43 0
danmark flotte stempler 1984 1986 DANMARK – Flotte stempler (1984-1986) 17/12/2018 02:43 0
danmark flotte stempler 1987 1991 DANMARK – Flotte stempler (1987 - 1991) 17/12/2018 02:43 0
danmark flotte stempler 1992 1995 DANMARK – Flotte stempler (1992 - 1995) 17/12/2018 02:43 0
danmark flotte stempler 1995 1997 DANMARK – Flotte stempler (1995 - 1997) 17/12/2018 02:43 0
groenland afa 37 38 postfriske fireblokke kat 3500 kr GRØNLAND - AFA 37-38 POSTFRISKE fireblokke (kat. 3500 kr.) 17/12/2018 03:43 0
danmark flotte stempler 1997 1998 DANMARK – Flotte stempler (1997 - 1998) 17/12/2018 05:43 0
danmark flotte stempler 1998 2000 DANMARK – Flotte stempler (1998 - 2000) 17/12/2018 05:43 0
finland fint lagerparti stemplet og postfrisk FINLAND – Fint lagerparti /stemplet og postfrisk 17/12/2018 21:43 0
180,- DKK
julemaerker 20 aargange skalatryk JULEMÆRKER - 20 årgange SKALATRYK 18/12/2018 19:02 0
4 essays med thorvaldsen fra 1938 4 essays med Thorvaldsen fra 1938 ** 18/12/2018 23:14 0

Viser: 1-18  af  18  linjer

Opdateret: 16/12/2018 10:20.