QXL.dkSøg14 søgeresultater
Varer til salg af wellstart (4976)
perfin lot med diverse PERFIN - lot med diverse 25/2/2019 04:08 0
bayern lot med den kongelige statsbane BAYERN - Lot med den kongelige statsbane ** 25/2/2019 04:26 0
cape of good hope sixpence 1855 sg 7 kat 300 CAPE OF GOOD HOPE - Sixpence 1855 (SG 7, Kat. 300 £) 25/2/2019 04:40 0
300,- DKK
new south wales one shilling 1854 kat 100 eur NEw SOUTH WALES - One Shilling 1854 (kat. > 100 EUR) 25/2/2019 04:44 0
dsb lot med diverse DSB - lot med diverse 25/2/2019 10:58 0
danmark 2008 2012 flot stemplet DANMARK – 2008-2012 flot stemplet 25/2/2019 11:58 0
danmark flotte stempler 1984 1986 DANMARK – Flotte stempler (1984-1986) 25/2/2019 11:58 0
danmark flotte stempler 1987 1991 DANMARK – Flotte stempler (1987 - 1991) 25/2/2019 11:58 0
danmark flotte stempler 1992 1995 DANMARK – Flotte stempler (1992 - 1995) 25/2/2019 11:58 0
danmark flotte stempler 1995 1997 DANMARK – Flotte stempler (1995 - 1997) 25/2/2019 11:58 0
groenland afa 37 38 postfriske fireblokke kat 3500 kr GRØNLAND - AFA 37-38 POSTFRISKE fireblokke (kat. 3500 kr.) 25/2/2019 12:58 0
danmark flotte stempler 1997 1998 DANMARK – Flotte stempler (1997 - 1998) 25/2/2019 14:58 0
danmark flotte stempler 1998 2000 DANMARK – Flotte stempler (1998 - 2000) 25/2/2019 14:58 0
julemaerker 20 aargange skalatryk JULEMÆRKER - 20 årgange SKALATRYK 26/2/2019 10:58 0
162,- DKK

Viser: 1-14  af  14  linjer

Opdateret: 22/2/2019 09:57.