QXL.dkSøg8038 søgeresultater
Varer til salg af 4rbs (30513)
Registreret som: Erhverv
schweits planche diverse postfrisk ust maerker 4414 3 SCHWEITS Planche diverse postfrisk + ust. mærker - (4414-3) 6/8/2021 17:35 0
schweits planche diverse postfrisk ust maerker 4414 4 SCHWEITS Planche diverse postfrisk + ust. mærker - (4414-4) 6/8/2021 17:35 0
danmark afa 335 f 12 oere stp aarhus 29 11 1962 4321 1 DANMARK AFA 335 F - 12 øre stp. ÅRHUS 29.11.1962-(4321-1) 10/8/2021 17:54 0
175,- DKK
danmark soendags brev fra 1938 4091 1 DANMARK - SØNDAGS brev fra 1938 - (4091-1) 1/8/2021 14:32 0
danmark aarsmappe 2005 paalydende 249 kr DANMARK ÅRSMAPPE 2005 -pålydende - 249 kr 1/8/2021 14:36 0
holland 3 stemplet haefte blokke 4257 2 HOLLAND 3 stemplet hæfte-blokke - (4257-2) 1/8/2021 14:36 0
norge cencur kort sendt 1944 4322 2 NORGE CENCUR kort sendt 1944 - (4322-2) 1/8/2021 17:38 0
danmark julemaerke 1951 50 enkel postfrisk 3752 16 DANMARK JULEMÆRKE 1951/50 enkel postfrisk - (3752-16) 1/8/2021 18:14 0
danmark afa 1040 12 kr 4 blok enkel 4234 4 DANMARK AFA 1040 - 12 kr 4-blok + enkel - (4234-4) 1/8/2021 18:14 0
38,- DKK
danmark afa 26b stp ribe 4353 2 DANMARK AFA 26B stp. RIBE - (4353-2) 1/8/2021 20:08 0
38,- DKK
groenland 2 blokke fra frimaerkehaefte postf 4295 3 GRØNLAND 2 blokke fra frimærkehæfte postf. - (4295-3) 1/8/2021 20:18 0
groenland 2 blokke fra frimaerkehaefte postf 4295 4 GRØNLAND 2 blokke fra frimærkehæfte postf. - (4295-4) 1/8/2021 20:18 0
danmark slaedepost til endelave 1947 1956 2 Danmark SLÆDEPOST til ENDELAVE 1947 - ( 1956-2) 1/8/2021 20:18 0
australien diverse maerker stemplet postfriske 4299 2 AUSTRALIEN diverse mærker stemplet /postfriske - (4299-2) 1/8/2021 20:18 0
australien diverse maerker stemplet postfriske 4299 3 AUSTRALIEN diverse mærker stemplet /postfriske - (4299-3) 1/8/2021 20:18 0
australien diverse maerker stemplet postfriske 4299 4 AUSTRALIEN diverse mærker stemplet /postfriske - (4299-4) 1/8/2021 20:18 0
australien diverse maerker stemplet postfriske 4300 1 AUSTRALIEN diverse mærker stemplet /postfriske - (4300-1) 1/8/2021 20:18 0
danmark 10 blok stemplet kalk malerier 4297 1 DANMARK 10 blok stemplet KALK - malerier - (4297-1) 1/8/2021 20:19 0
38,- DKK
danmark 2 stemplet fireblokke 4297 2 DANMARK 2 stemplet fireblokke - (4297-2) 1/8/2021 20:19 0
danmark 4 paent stemplet maerker 4297 3 DANMARK 4 pænt stemplet mærker - (4297-3) 1/8/2021 20:19 0
danmark 2 blokke sport fra haefte stp 4297 4 DANMARK 2 blokke SPORT fra hæfte stp. - (4297-4) 1/8/2021 20:19 0
groenland 2 blokke fra frimaerkehaefte stp 4291 1 GRØNLAND 2 blokke fra frimærkehæfte stp. - (4291-1) 1/8/2021 20:19 0
groenland 2 blokke fra frimaerkehaefte postf 4291 2 GRØNLAND 2 blokke fra frimærkehæfte postf. - (4291-2) 1/8/2021 20:19 0
groenland 2 blokke fra frimaerkehaefte stp 4291 3 GRØNLAND 2 blokke fra frimærkehæfte stp. - (4291-3) 1/8/2021 20:19 0
groenland 2 blokke fra frimaerkehaefte postp 4291 4 GRØNLAND 2 blokke fra frimærkehæfte postp. - (4291-4) 1/8/2021 20:19 0
groenland 2 blokke fra frimaerkehaefte postp 4292 1 GRØNLAND 2 blokke fra frimærkehæfte postp. - (4292-1) 1/8/2021 20:19 0
groenland 2 blokke fra frimaerkehaefte stp 4292 2 GRØNLAND 2 blokke fra frimærkehæfte stp. - (4292-2) 1/8/2021 20:19 0
groenland 2 blokke fra frimaerkehaefte postf 4292 3 GRØNLAND 2 blokke fra frimærkehæfte postf. - (4292-3) 1/8/2021 20:19 0
groenland 2 blokke fra frimaerkehaefte stp 4292 4 GRØNLAND 2 blokke fra frimærkehæfte stp. - (4292-4) 1/8/2021 20:19 0
groenland 2 blokke fra frimaerkehaefte stp 4295 1 GRØNLAND 2 blokke fra frimærkehæfte stp. - (4295-1) 1/8/2021 20:19 0

Viser: 1-30  af  8038  linjer

Opdateret: 1/8/2021 07:22.