QXL.dkSøg8849 søgeresultater
Varer til salg af 4rbs (30247)
Registreret som: Erhverv
danmark cykling danmark rundt stp 4275 DANMARK CYKLING - DANMARK RUNDT stp. - (4275) 18/5/2021 13:24 0
175,- DKK
danmark reklame maerke afa 19 postfrisk t 172 DANMARK REKLAME-mærke AFA 19, postfrisk - (T-172) 20/5/2021 18:44 0
325,- DKK
danmark afa 15 16 skilling oliven utemplet t 114 DANMARK AFA 15 - 16 skilling oliven utemplet - (T-114) 22/5/2021 19:33 0
2200,- DKK
danmark afa 30y 50 oere violet brun stemplet t 137 DANMARK AFA 30y, 50 øre violet/brun stemplet - (T-137) 23/5/2021 11:36 0
danmark postfaerge afa 6 4 blok stemplet t 166 DANMARK POSTFÆRGE AFA 6 - 4- blok stemplet - (T-166) 23/5/2021 17:08 0
400,- DKK
england 1 pund groen afa 99 stemplet t 186 ENGLAND - 1 PUND grøn AFA 99, stemplet - (T-186) 23/5/2021 19:02 0
2200,- DKK
danmark variant afa 1099x stemplet t 215 DANMARK VARIANT AFA 1099x - stemplet - (T-215) 23/5/2021 22:17 0
danmark julekort tegnet af n c w 1962 k 237 DANMARK julekort tegnet af - N.C.W - 1962 - (K-237) 24/5/2021 11:39 0
danmark slaedepost til endelave 1947 1955 4 Danmark SLÆDEPOST til ENDELAVE 1947 - ( 1955-4) 16/5/2021 11:52 0
danmark slaedepost til endelave 1947 1956 2 Danmark SLÆDEPOST til ENDELAVE 1947 - ( 1956-2) 16/5/2021 11:52 0
danmark foerste slaedepost til endalave 1942 1959 4 Danmark første SLÆDEPOST til ENDALAVE 1942 - ( 1959-4) 16/5/2021 11:52 0
danmark julemaerke fra 1923 postfrisk 4155 7 DANMARK JULEMÆRKE fra 1923 postfrisk - (4155-7) 16/5/2021 12:04 0
danmark 4 blok med marg nr l 949 postfrisk 4157 1 DANMARK 4 blok med Marg. nr. L 949 postfrisk - (4157-1) 16/5/2021 12:18 0
danmark afa 158 stemplet 4161 1 DANMARK AFA 158 stemplet - (4161-1) 16/5/2021 12:52 0
danmark marginal nr l 418 postfrisk 4162 1 DANMARK Marginal Nr. L 418 postfrisk - (4162-1) 16/5/2021 12:58 0
danmark afa 869 fdc kuverter hafnia blok iii 1987 4116 4 DANMARK AFA 869 FDC kuverter HAFNIA blok III 1987 - (4116-4) 16/5/2021 15:16 0
island afa 47 5 kr chr ix postfrisk 3308 2 ISLAND AFA 47, 5 kr Chr. IX postfrisk - (3308-2) 16/5/2021 16:13 0
275,- DKK
danmark variant afa 889ae plet over oe postfrisk 3313 2 DANMARK VARIANT AFA 889æ plet over Ø postfrisk - (3313-2) 16/5/2021 16:13 0
danmark afa 246x loeve med klumpfod 2102 4 Danmark AFA 246x løve med klumpfod - (2102-4) 16/5/2021 16:13 0
island altinget 10 aur violet postfrisk 2565 3 ISLAND ALTINGET 10 aur. violet postfrisk - (2565-3) 16/5/2021 16:13 0
38,- DKK
danmark afa 37 stemplet aunede 2857 5 Danmark AFA 37 stemplet - AUNEDE - (2857-5) 16/5/2021 16:13 0
38,- DKK
danmark afa 118 gul stemplet 1922 2858 2 Danmark AFA 118 gul stemplet 1922 - (2858-2) 16/5/2021 16:13 0
danmark afa 114 stemplet skagen 1921 2858 3 Danmark AFA 114 stemplet SKAGEN 1921 - (2858-3) 16/5/2021 16:13 0
danmark afa 202 stemplet skive 1937 2856 4 Danmark AFA 202 stemplet SKIVE 1937 - (2856-4) 16/5/2021 16:13 0
danmark variant afa 380x postfrisk 2905 3 DANMARK VARIANT AFA 380x postfrisk - (2905-3) 16/5/2021 16:13 0
danmark afa 157 stemplet saeby 1926 2856 5 Danmark AFA 157 stemplet SÆBY 1926 - (2856-5) 16/5/2021 16:13 0
danmark afa 173 stemplet aarhus 2856 6 Danmark AFA 173 stemplet AARHUS - (2856-6) 16/5/2021 16:13 0
38,- DKK
danmark afa 150 stemplet silkeborg 1926 2856 7 Danmark AFA 150 stemplet SILKEBORG 1926 - (2856-7) 16/5/2021 16:13 0
danmark afa 39 stemplet galten 2857 2 Danmark AFA 39 stemplet GALTEN - (2857-2) 16/5/2021 16:13 0
danmark afa 42 i par stemplet nimtofte 2857 4 Danmark AFA 42 i par stemplet - NIMTOFTE - (2857-4) 16/5/2021 16:13 0
38,- DKK

Viser: 1-30  af  8849  linjer

Opdateret: 16/5/2021 09:00.