QXL.dkSøg13 søgeresultater
Varer til salg af Casters1 (2356)
1911 1936 koebenhavns sporveje udgivet i 1936 1911 - 1936 KØBENHAVNS SPORVEJE - UDGIVET I 1936... 25/6/2021 13:28 0
230,- DKK
livgarden lg ubrugt maerke fra vagtkompagniet LIVGARDEN LG - UBRUGT MÆRKE FRA VAGTKOMPAGNIET 28/6/2021 09:52 0
falck esbjerg special dykning ubrugt maerke FALCK ESBJERG - SPECIAL DYKNING UBRUGT MÆRKE 28/6/2021 09:54 0
hjelmbind til us dk staalhjelm ubrugt og dansk afstemplet HJELMBIND TIL US / DK STÅLHJELM - UBRUGT OG DANSK AFSTEMPLET 28/6/2021 09:56 0
185,- DKK
breve fra 3 aarskrigen mellem mand hustru varpelev stevn BREVE FRA 3. ÅRSKRIGEN - MELLEM MAND/HUSTRU - VARPELEV/STEVN 28/6/2021 10:02 0
hatte baand fra tuborg kusk soelvtraek og i fineste stand HATTE BÅND FRA TUBORG KUSK - SØLVTRÆK OG I FINESTE STAND 28/6/2021 10:14 0
175,- DKK
dnsap d n s a p julemaerke 1942 maerkat se tekst DNSAP D.N.S.A.P. - JULEMÆRKE 1942 - MÆRKAT SE TEKST 28/6/2021 18:40 0
295,- DKK
1 skilling 1779 og 1 rigsbanktegn for skilling se tekst 1 SKILLING 1779 OG 1 RIGSBANKTEGN FOR SKILLING - SE TEKST 28/6/2021 18:46 0
215,- DKK
medalje fra felt artilleri foreningen i origina aeske se te MEDALJE FRA FELT ARTILLERI FORENINGEN I ORIGINA ÆSKE - SE TE 28/6/2021 18:50 0
325,- DKK
traktor stor triang tractor antagelig med nogen alder TRAKTOR, STOR - TRIANG TRACTOR....ANTAGELIG MED NOGEN ALDER. 29/6/2021 22:36 0
295,- DKK
stor b og g figur fejlfri stand se fotos og tekst STOR B OG G FIGUR...FEJLFRI STAND SE FOTOS OG TEKST 2/7/2021 09:04 0
495,- DKK
1946 groenland groenlandica maleri fra 1946 se tekst 1946 GRØNLAND GRØNLANDICA - MALERI FRA 1946 ...SE TEKST 2/7/2021 13:32 0
1750,- DKK
politi panserbasse politi hjelm koebenhavns politi POLITI - PANSERBASSE POLITI HJELM . KØBENHAVNS POLITI 4/7/2021 10:32 0
2250,- DKK

Viser: 1-13  af  13  linjer

Opdateret: 24/6/2021 07:54.