QXL.dkSøg632 søgeresultater
Varer til salg af Pjuske 1 (4335)
sverige 5 oere 1879 2 billeder Sverige 5 øre 1879 - 2 billeder 16/5/2021 10:16 0
550,- DKK
sverige 5 oere 1910 2 billeder Sverige 5 øre 1910 - 2 billeder 16/5/2021 10:18 0
2010,- DKK
sverige 5 oere 1919 jern 2 billeder Sverige 5 øre 1919 Jern - 2 billeder 16/5/2021 10:18 0
260,- DKK
sverige 5 oere 1927 2 billeder Sverige 5 øre 1927 - 2 billeder 16/5/2021 10:20 0
1410,- DKK
1010,- DKK
sverige 5 oere 1919 jern 2 billeder Sverige 5 øre 1919 Jern - 2 billeder 16/5/2021 10:20 0
210,- DKK
sverige 5 oere 1962 1965 2 billeder Sverige 5 øre 1962 - 1965 - 2 billeder 16/5/2021 10:22 0
sverige 5 oere 1947 2 billeder Sverige 5 øre 1947 - 2 billeder 16/5/2021 10:22 0
sverige 5 oere 1950 2 billeder Sverige 5 øre 1950 - 2 billeder 16/5/2021 10:22 0
sverige 5 oere 1962 1966 2 billeder Sverige 5 øre 1962 - 1966 - 2 billeder 16/5/2021 10:22 0
sverige 5 oere 1966 1968 2 billeder Sverige 5 øre 1966 - 1968 - 2 billeder 16/5/2021 10:24 0
sverige 5 oere 1962 1967 1968 2 billeder Sverige 5 øre 1962 + 1967 - 1968 - 2 billeder 16/5/2021 10:24 0
sverige 5 oere 1967 1968 1970 2 billeder Sverige 5 øre 1967 - 1968 + 1970 - 2 billeder 16/5/2021 10:24 0
sverige 5 oere 1972 1973 2 billeder Sverige 5 øre 1972 - 1973 - 2 billeder 16/5/2021 10:26 0
sverige 5 oere 1973 2 billeder Sverige 5 øre 1973 - 2 billeder 16/5/2021 10:28 0
sverige 5 oere 1972 1973 2 billeder Sverige 5 øre 1972 - 1973 - 2 billeder 16/5/2021 10:28 0
sverige 5 oere 1972 1980 2 billeder Sverige 5 øre 1972 + 1980 - 2 billeder 16/5/2021 10:28 0
sverige 5 oere 1978 1980 2 billeder Sverige 5 øre 1978 - 1980 - 2 billeder 16/5/2021 10:28 0
sverige 5 oere 1978 1980 2 billeder Sverige 5 øre 1978 + 1980 - 2 billeder 16/5/2021 10:30 0
danmark afa nr 1663 1666 stemplet lux viborg Danmark Afa nr. 1663 - 1666 stemplet - LUX Viborg 16/5/2021 10:40 0
170,- DKK
danmark afa nr 1668 1669 stemplet lux viborg Danmark Afa nr. 1668 - 1669 stemplet - LUX Viborg 16/5/2021 10:40 0
danmark afa nr 1670 1672 1674 stemplet lux viborg Danmark Afa nr. 1670 - 1672 + 1674 stemplet - LUX Viborg 16/5/2021 10:40 0
170,- DKK
danmark afa nr 1675 1678 stemplet lux viborg Danmark Afa nr. 1675 - 1678 stemplet - LUX Viborg 16/5/2021 10:40 0
210,- DKK
danmark afa nr 1682 1685 stemplet lux viborg Danmark Afa nr. 1682 - 1685 stemplet - LUX Viborg 16/5/2021 10:42 0
210,- DKK
danmark afa nr 1687 1688 stemplet lux viborg Danmark Afa nr. 1687 - 1688 stemplet - LUX Viborg 16/5/2021 10:42 0
danmark afa nr 1689 1690 stemplet lux viborg Danmark Afa nr. 1689 - 1690 stemplet - LUX Viborg 16/5/2021 10:42 0

Viser: 1-30  af  632  linjer

Opdateret: 16/5/2021 05:49.