QXL.dkSøg585 søgeresultater
Varer til salg af StampsCollector (36562)
faeroeerne 15 stk stjernestempler vaerdi 650 kr Færøerne. 15 stk. Stjernestempler, værdi 650 kr 10/5/2021 15:10 0
island nr 3 8 sk paent eksemplar stemplet afa 8500 kr Island. Nr. 3, 8 Sk. Pænt eksemplar, stemplet. AFA: 8500 kr 10/5/2021 17:06 0
900,- DKK
danmark kampfond til k p d 25 oere roed se beskr Danmark. KAMPFOND til K.P.D. 25 Øre, rød. Se Beskr. * 10/5/2021 18:06 0
330,- DKK
schweitz nr 244 stemplet afa 100 kr Schweitz. Nr. 244, stemplet. AFA: 100 kr. 10/5/2021 18:06 0
24,- DKK
dragoer marked 2006 ubrugt kort Dragør Marked 2006, ubrugt kort 10/5/2021 18:06 0
dragoer marked 2013 ubrugt Dragør marked 2013, ubrugt 10/5/2021 18:06 0
dragoer marked 2014 ubrugt Dragør marked 2014, ubrugt 10/5/2021 18:06 0
postkort 6 kort nr 1 6 sendt samme dag samme person 1907 Postkort. 6 Kort, Nr 1-6 sendt samme dag, samme person 1907 10/5/2021 18:06 0
260,- DKK
danmark nr 54 54x ubrugt stor skravering v 5 tal Danmark. Nr. 54/54x, ubrugt. STOR SKRAVERING v. 5-tal 10/5/2021 18:06 0
1110,- DKK
danmark nr 793 rigsvaaben bedre postfrisk Danmark. Nr. 793, RIGSVÅBEN. Bedre postfrisk 10/5/2021 18:06 0
marginal blok 1 kr l 243 postfrisk afa 85 kr MARGINAL BLOK. 1 Kr. L 243. postfrisk. AFA: 85 kr 10/5/2021 18:06 0
haeftesammentryk hs 5 postfrisk HÆFTESAMMENTRYK. HS 5, postfrisk 10/5/2021 18:06 0
danmark vinterbaer miniblok postfrisk DANMARK. VINTERBÆR, MINIBLOK, postfrisk 10/5/2021 18:06 0
48,- DKK
danmark mary frederik postfrisk miniblok DANMARK. MARY & FREDERIK, postfrisk miniblok. 10/5/2021 18:06 0
danmark cept spoerge joergen mnh ark Danmark. CEPT, Spørge Jørgen, MNH ark. 10/5/2021 18:06 0
danmark danmarks natur moens klint postfrisk miniblok 2009 Danmark. DANMARKS NATUR MØNS KLINT, Postfrisk miniblok 2009 10/5/2021 18:06 0
danmark boelgelinie karavel type ii postfrisk afa 125 kr Danmark. Bølgelinie/Karavel TYPE II, Postfrisk. AFA: 125 kr 10/5/2021 18:06 0
danmark nr 723 rigsvaaben bedre postfrisk Danmark. Nr. 723, RIGSVÅBEN. Bedre postfrisk 10/5/2021 18:06 0
danske slotte 2 postfriske miniblokke i haefte Danske Slotte. 2 Postfriske miniblokke i hæfte 10/5/2021 18:06 0
danmark nr 1283v med vignet postfrsik Danmark. Nr. 1283v, Med VIGNET, postfrsik. 10/5/2021 18:06 0
danmark dronning margrethe 60 aar nr 1241 postfrisk DANMARK. Dronning Margrethe 60 År. Nr. 1241 postfrisk 10/5/2021 18:06 0
danmark danmarks natur nr 1516 postfrisk blok DANMARK. DANMARKS NATUR, Nr. 1516, Postfrisk blok 10/5/2021 18:06 0
danmark nr 293 95 alm papir postfrisk Danmark. Nr. 293/95 alm. papir. postfrisk 10/5/2021 18:06 0
danmark nr 1493 moeller med vignet postfrisk DANMARK. Nr. 1493. MØLLER med VIGNET, postfrisk 10/5/2021 18:06 0
danmark august bournonville flot miniblok postfrisk DANMARK. AUGUST BOURNONVILLE, FLOT MINIBLOK. POSTFRISK 10/5/2021 18:06 0
danmark dronning margrethe m vignet nr 1247v postfrisk DANMARK. DRONNING MARGRETHE m/VIGNET Nr.1247v, POSTFRISK 10/5/2021 18:06 0
danmark h c andersen ny miniblok fra 2014 postfrisk Danmark. H.C.Andersen, Ny miniblok fra 2014, postfrisk 10/5/2021 18:06 0
danmark traekfugle flot miniblok no 1228 postfrisk DANMARK. TRÆKFUGLE, FLOT MINIBLOK. NO. 1228 POSTFRISK 10/5/2021 18:06 0
32,- DKK
danmark nyt miniark Danmark. Nyt miniark 10/5/2021 18:06 0
danmark hs 14 postfrisk blok ikke den viste har flere st Danmark. HS-14, postfrisk blok. Ikke den viste, har flere st 10/5/2021 18:06 0

Viser: 1-30  af  585  linjer

Opdateret: 9/5/2021 16:18.