QXL.dkSøg1479 søgeresultater
Varer til salg af amje1203 (3796)
dansk julekort skrevet julen 1955 tegnet af hcp 3492 3 Dansk julekort skrevet julen 1955 tegnet af HCP (3492-3) 1/8/2021 12:01 0
dansk julekort skrevet julen 1916 stemplet billund 3492 4 Dansk julekort skrevet julen 1916 stemplet Billund (3492-4) 1/8/2021 12:01 0
dansk julekort skrevet julen 1965 3537 Dansk julekort skrevet julen 1965 (3537) 1/8/2021 12:01 0
dansk postkort skrevet julen 1974 3537 Dansk postkort skrevet julen 1974 (3537) 1/8/2021 12:01 0
dansk julekort sendt julen 1962 3537 Dansk julekort sendt julen 1962 (3537) 1/8/2021 12:01 0
dansk julekort h 27 1 Dansk julekort (H-27-1) 1/8/2021 12:01 0
dansk julekort sendt julen 1909 h 27 2 Dansk julekort sendt julen 1909 (H-27-2) 1/8/2021 12:01 0
2 stk danske julekort skrevet 1948 1936 h 28 2 stk Danske julekort skrevet 1948/ 1936 (H 28) 1/8/2021 12:01 0
dansk kort stemplet horsens 3537 Dansk kort stemplet Horsens (3537) 1/8/2021 12:01 0
danmark afa nr 163 ustemplet 3538 3 Danmark Afa nr. 163, ustemplet (3538-3) 1/8/2021 12:01 0
danmark afa nr 169 ustemplet 3538 5 Danmark Afa nr. 169, ustemplet (3538-5) 1/8/2021 12:01 0
nytryk af julemaerker 3490 1 Nytryk af julemærker (3490-1) 1/8/2021 12:01 0
38,- DKK
kongernes jelling saet postfrisk fra prestigehaefte 3533 2 Kongernes Jelling sæt, postfrisk fra Prestigehæfte(3533-2) 1/8/2021 12:01 0
danmark afa nr 120 roede kors stemplet 3226 4 Danmark Afa nr. 120, røde kors, stemplet (3226-4) 1/8/2021 12:01 0
38,- DKK
danmark afa nr 40 4 paa 8 oere provisorie stemplet 3226 6 Danmark Afa nr. 40, 4 på 8 øre provisorie, stemplet (3226-6) 1/8/2021 12:01 0
danmark 3 forskelllige 7 oere provisorier stemplet 3226 11 Danmark 3 forskelllige 7 øre provisorier, stemplet (3226-11) 1/8/2021 12:01 0
danmark hs 6 stemplet 3150 2 Danmark HS 6 stemplet (3150-2) 1/8/2021 12:01 0
danmark afa nr tj 3a stp med attest lasse nielsen 3495 Danmark Afa nr. Tj 3A stp. med attest Lasse Nielsen (3495) 1/8/2021 12:01 0
800,- DKK
danmark postaerge afa nr 12 stemplet 3493 1 Danmark Postærge Afa nr. 12 stemplet (3493-1) 1/8/2021 12:01 0
danmark postaerge afa nr 11 stemplet 3493 2 Danmark Postærge Afa nr. 11 stemplet (3493-2) 1/8/2021 12:01 0
avisporto afa nr 2 5 ustemplet 3496 Avisporto Afa nr. 2+5 ustemplet (3496) 1/8/2021 12:01 0
sorttryk billede af lastbil 3536 Sorttryk billede af lastbil (3536) 1/8/2021 12:01 0
sorttryk billede af rytter paa hest 3536 Sorttryk billede af Rytter på hest (3536) 1/8/2021 12:01 0
sorttryk billede af lille havfrue 3536 Sorttryk billede af lille havfrue (3536) 1/8/2021 12:01 0
faeroeerne 4 fdc fra 2004 12 12 14 3471 Færøerne 4 FDC fra 2004/12/12/14 (3471) 1/8/2021 12:01 0
faeroererne aarsmappe fra 1997 Færørerne årsmappe fra 1997 1/8/2021 12:01 0
faeroererne aarsmappe fra 1995 Færørerne årsmappe fra 1995 1/8/2021 12:01 0
faeroererne aarsmappe fra 1990 Færørerne årsmappe fra 1990 1/8/2021 12:01 0
groenland fdc fra 2010 3471 1 Grønland FDC fra 2010 (3471-1) 1/8/2021 12:01 0

Viser: 1-30  af  1479  linjer

Opdateret: 1/8/2021 06:13.