QXL.dkSøg17 søgeresultater
Varer til salg af flefrim (2738)
9 stk postfriske marginalblokke 9. Stk. Postfriske Marginalblokke. 6/8/2021 20:13 0
13 stk postfriske marginalblokke 13. Stk. Postfriske marginalblokke. 6/8/2021 20:14 0
10 stk postfriske marginalblokke stribe 10. Stk. Postfriske Marginalblokke/stribe. 6/8/2021 20:15 0
radio david attwood RADIO. David Attwood. 8/8/2021 19:04 0
div postfriske aarsmapper og sourvenirmapper Div. Postfriske årsmapper og sourvenirmapper. 10/8/2021 20:20 0
engelske kolonier marokko Engelske Kolonier. Marokko. 10/8/2021 20:22 0
koebenhavn tokio koebenhavn København-Tokio-København. 10/8/2021 20:24 0
350,- DKK
afa 32 33 stemplet afa vaerdi kr 1100 Afa.32,33 Stemplet. Afa-Værdi kr.1100,- 13/8/2021 17:14 0
aarsmappe 1982 uaabnet med plumbering Årsmappe 1982. Uåbnet med plumbering. 13/8/2021 18:24 0
5 x afa 205 stemplet 5 x Afa.205 Stemplet. 13/8/2021 18:26 0
div postfriske maerker med marginalnumre Div. Postfriske Mærker med marginalnumre. 14/8/2021 21:44 0
220,- DKK
togkort postkort roskilde sendt den 2 11 1912 Togkort. Postkort, Roskilde, sendt den. 2/11- 1912. 15/8/2021 19:42 0
10 stk gode postfriske marginalblokke 10 stk. Gode Postfriske Marginalblokke. 15/8/2021 20:10 0
99,- DKK
11 stk postfriske marginalblokke 11. Stk. Postfriske marginalblokke. 15/8/2021 20:10 0
99,- DKK
11 stk postfriske marginalblokke 1 med variant 532x 11. Stk. Postfriske Marginalblokke. 1 med Variant. 532x. 15/8/2021 20:52 0
12 stk postfriske marginalblokke 12. Stk. Postfriske marginalblokke. 15/8/2021 21:04 0
97,- DKK
postfrisk samling mellem 1983 2001 afa vaerdi 5 555 Postfrisk samling mellem 1983 - 2001. Afa-Værdi 5.555,- 15/8/2021 21:06 0
350,- DKK

Viser: 1-17  af  17  linjer

Opdateret: 3/8/2021 18:00.