QXL.dkSøg400 søgeresultater
Varer til salg af gdgd (968)
o4842 afa 47 chr ix 10 oere postfrisk 4 blok m marg (o4842) AFA#47. Chr IX 10 øre **Postfrisk 4-blok m/marg. 22/5/2021 21:57 0
o3201 chr x 25 oere afa 72 ubrugt (o3201) Chr. X 25 øre AFA#72 *Ubrugt 22/5/2021 21:57 0
o1312 velcentreret 1895 4 oere vm ii tk 12 omv rm afa (o1312) Velcentreret 1895 4 øre (Vm II, tk 12, omv rm) (AFA 22/5/2021 21:57 0
26,- DKK
o4888 afa 32 vaabentype 5 oere smaa hjoernetal stemplet (o4888) AFA#32. Våbentype 5 øre, små hjørnetal Stemplet 22/5/2021 21:57 0
o4268 griffenfeldsgade afa 33 smaa hjoernetal omv vm (o4268) GRIFFENFELDSGADE AFA#33. Små hjørnetal Omv Vm 22/5/2021 21:57 0
o3877 aars afa 41 1904 15 24 oere stemplet (o3877) AARS AFA#41. 1904 - 15/24 øre Stemplet 22/5/2021 21:57 0
o3888 afa 41 1904 15 24 oere stemplet (o3888) AFA#41. 1904 - 15/24 øre Stemplet 22/5/2021 21:57 0
o6325 drantum afa 42 1905 1 oere (o6325) DRANTUM AFA#42. 1905 1 øre 22/5/2021 21:57 0
o6068 k3 nybrogade afa 47 chr ix 10 oere (o6068) K3 (NYBROGADE) AFA#47. Chr IX 10 øre 22/5/2021 21:57 0
o4552 afa 51 chr ix 100 oere stemplet (o4552) AFA#51. Chr IX 100 øre Stemplet 22/5/2021 21:57 0
o4555 afa 51 chr ix 100 oere stemplet (o4555) AFA#51. Chr IX 100 øre Stemplet 22/5/2021 21:57 0
o4410 fra aalborg afa 52 chr ix 5 oere (o4410) Fra Aalborg AFA#52. Chr IX 5 øre 22/5/2021 21:57 0
o6394 bellinge afa 54 fr viii 5 oere (o6394) BELLINGE AFA#54. Fr. VIII 5 øre 22/5/2021 21:57 0
o6041 sejlflod afa 55 fr viii 10 oere (o6041) SEJLFLOD AFA#55. Fr. VIII 10 øre 22/5/2021 21:57 0
130,- DKK
o6395 frederiks afa 55 fr viii 10 oere (o6395) FREDERIKS AFA#55. Fr. VIII 10 øre 22/5/2021 21:57 0
170,- DKK
o1031 16 stk fr viii 50 oere afa 58 stemplet (o1031) 16 stk Fr. VIII 50 øre (AFA#58) Stemplet 22/5/2021 21:57 0
o4891 afa 60 1912 35 16 oere stemplet (o4891) AFA#60. 1912 - 35/16 øre Stemplet 22/5/2021 21:57 0
o4857 afa 62 1912 35 32 oere stemplet (o4857) AFA#62. 1912 - 35/32 øre Stemplet 22/5/2021 21:57 0
130,- DKK
o6033 haldager afa 64 1912 5 oere (o6033) HALDAGER AFA#64. 1912 5 øre 22/5/2021 21:57 0
375,- DKK
o6148 ortved afa 68 chr x 5 oere par (o6148) ORTVED AFA#68. Chr. X 5 øre par 22/5/2021 21:57 0
o3849 hvidbjerg afa 70 chr x 15 oere (o3849) HVIDBJERG AFA#70. Chr. X 15 øre 22/5/2021 21:57 0
o6217 hov afa 70 chr x 15 oere (o6217) HOV - AFA#70. Chr. X 15 øre 22/5/2021 21:57 0
o6303 aalum afa 70 chr x 15 oere (o6303) AALUM AFA#70. Chr. X 15 øre 22/5/2021 21:57 0
o6176 blaekannulleret afa 72 chr x 25 oere (o6176) Blækannulleret AFA#72. Chr. X 25 øre 22/5/2021 21:57 0
o6302 aarhus indl iii afa 72 chr x 25 oere par (o6302) AARHUS INDL. III AFA#72. Chr. X 25 øre par 22/5/2021 21:57 0
o6187 liniestempel violet grenaa afa 77 1914 1 oere (o6187) Liniestempel, violet, GRENAA AFA#77. 1914 1 øre 22/5/2021 21:57 0
130,- DKK
o4531 afa 3 1855 2 sk blaa stemplet (o4531) AFA#3. 1855 2 sk. blå Stemplet 22/5/2021 21:57 0
o4536 afa 3 1855 2 sk blaa stemplet (o4536) AFA#3. 1855 2 sk. blå Stemplet 22/5/2021 21:57 0
o1267 1854 4 sk afa 4 stemplet (o1267) 1854 4 sk. (AFA#4) Stemplet 22/5/2021 21:57 0
o3942 afa 4 1854 4 sk stemplet (o3942) AFA#4. 1854 4 sk. Stemplet 22/5/2021 21:57 0

Viser: 1-30  af  400  linjer

Opdateret: 16/5/2021 04:46.