QXL.dkSøg281 søgeresultater
Varer til salg af ham555 (169336)
Registreret som: Erhverv
saerdeles god samling med bund 149 Særdeles god samling med Bund. (149) 3/8/2021 22:42 15
160,- DKK
meget flot ddr samling komplet i de dyre 150 Meget flot DDR-samling - komplet i de dyre (150) 3/8/2021 22:44 31
1140,- DKK
saerdeles god samling med frankrig 152 Særdeles god samling med Frankrig (152) 3/8/2021 22:46 33
580,- DKK
nr 30 ustemplet afa 20 000 proevet Nr. 30 - ustemplet - AFA 20.000 - prøvet 3/8/2021 22:49 14
210,- DKK
perfekt postfrisk afa 13 500 Perfekt postfrisk - AFA 13.500 3/8/2021 22:50 23
270,- DKK
perfekt postfrisk delblok nr 2 afa 12 000 Perfekt postfrisk Delblok Nr. 2 - AFA 12.000 4/8/2021 22:10 22
860,- DKK
nr 14 afa 11 000 Nr. 14 - AFA 11.000 4/8/2021 22:32 15
210,- DKK
saerdeles god bog med hele verden baade postfrisk 163 Særdeles god bog med Hele Verden både postfrisk/§ (163) 4/8/2021 22:50 12
saerdeles god salgsbog med belgien luxembourg 170 Særdeles god salgsbog med Belgien/Luxembourg (170) 4/8/2021 22:52 14
saerdeles god samling breve 195 Særdeles god samling breve (195) 5/8/2021 22:18 13
perfekt postfrisk afa 4300 Perfekt postfrisk - AFA 4300 5/8/2021 22:44 5
perfekt postfrisk afa 5200 Perfekt postfrisk - AFA 5200 5/8/2021 22:45 8
flot perfekt postfrisk saet afa 23 500 Flot perfekt postfrisk sæt - AFA 23.500 5/8/2021 22:47 6
rigtig godt brev med zonen Rigtig godt brev med Zonen 6/8/2021 22:24 1
2,- DKK
saerdeles god samling med bund baade postfrisk ust 196 Særdeles god samling med Bund. både postfrisk/ust./§ (196) 6/8/2021 22:43 15
120,- DKK
gigantisk samling fdc fra bund fotos viser faa 183 Gigantisk samling FDC fra Bund. - Fotos viser få (183) 6/8/2021 22:47 7
michel nr s60 i flot kvalitet michel 1000 euro Michel nr. S60 i flot kvalitet - Michel 1000 Euro 6/8/2021 22:47 0
1,- DKK
stor flot samling fdc fra berlin naesten samlet fler 182 Stor flot samling FDC fra Berlin - næsten samlet fler. (182) 6/8/2021 22:49 7
saerdeles god samling helsager tyske rige 187 Særdeles god samling Helsager - Tyske Rige (187) 6/8/2021 22:52 15
130,- DKK
saerdeles god samling med finland mm baade postfrisk 188 Særdeles god samling med Finland mm. både postfrisk/§ (188) 6/8/2021 22:53 10
140,- DKK
absolut spaendende samling med hele verden 185 Absolut spændende Samling med Hele Verden (185) 6/8/2021 22:56 1
2,- DKK
saerdeles god samling m oestrig baade stemplet postfrisk 200 Særdeles god samling m. Østrig både stemplet/postfrisk (200) 6/8/2021 22:58 27
220,- DKK
perfekt postfrisk og saerdeles god samling med oestrig 201 Perfekt postfrisk og særdeles god samling med Østrig (201) 6/8/2021 22:59 13
perfekt postfrisk afa 1100 Perfekt postfrisk - AFA 1100 3/8/2021 22:04 8
lumogen afa 2700 Lumogen - AFA 2700 3/8/2021 22:05 6
perfekt postfrisk afa 1140 Perfekt postfrisk - AFA 1140 3/8/2021 22:05 5
24,- DKK
flotte ustemplede blokke afa 2400 Flotte ustemplede blokke - AFA 2400 3/8/2021 22:06 14
300,- DKK
perfekt postfriskt lot blokke Perfekt postfriskt lot blokke 3/8/2021 22:07 18
perfekt postfrisk afa 2500 Perfekt postfrisk - AFA 2500 3/8/2021 22:08 20
130,- DKK
perfekt postfriskt lot med bes omr Perfekt postfriskt lot med Bes./Omr. 3/8/2021 22:10 18

Viser: 1-30  af  281  linjer

Opdateret: 3/8/2021 20:18.