QXL.dkSøg3983 søgeresultater
Varer til salg af hjfrim (4824)
Registreret som: Erhverv
returmaerker afa 2a ubrugt og 4 postfrisk kr 325 Returmærker. AFA 2a ubrugt og 4 postfrisk. Kr. 325.- 1/8/2021 19:10 0
soldaterfrimaerker 5 og 10 oere postfriske afa 500 Soldaterfrimærker. 5 og 10 øre postfriske. AFA 500.- 1/8/2021 19:10 0
karavel komplet postfriskt saet afa 1100 Karavel. Komplet postfriskt sæt. AFA 1100.- 1/8/2021 19:10 0
7 5 oere postfrisk afa 600 7/5 øre postfrisk. AFA 600.- 1/8/2021 19:10 0
7 oeres provisorier komplet saet poatfriakt afa 1100 7 øres provisorier. Komplet sæt. Poatfriakt. AFA 1100.- 1/8/2021 19:10 0
luftpost 15 oere postfrisk afa kr 950 Luftpost 15 øre. Postfrisk. AFA kr. 950.- 1/8/2021 19:10 0
luftpost komplet postfriskt saet afa kr 2200 Luftpost. Komplet postfriskt sæt. AFA kr. 2200.- 1/8/2021 19:10 0
550,- DKK
chr x 1 kr postfrisk afa 131a kr 750 Chr.X 1 kr. postfrisk. AFA 131a kr. 750.- 1/8/2021 19:10 0
175,- DKK
7 postfriske maerker afa 122 125 127 128 129a kr 535 7 postfriske mærker. AFA 122-125, 127, 128, 129a kr. 535.- 1/8/2021 19:10 0
120,- DKK
boelgelinie afa 77 80 inkl 78a 78a 80a postfriske Bølgelinie. AFA 77-80 inkl 78a, 78A,80A. Postfriske. 1/8/2021 19:10 0
120,- DKK
boelgelinie 1 oere 15 oere postfrisk afa 42 46 kr 920 Bølgelinie 1 øre - 15 øre. Postfrisk. AFA 42 - 46 kr. 920.- 1/8/2021 19:10 0
dybboelblokke med sammentryk fra frimaerkehaefter postfriske Dybbølblokke med sammentryk fra frimærkehæfter. Postfriske 1/8/2021 19:10 0
reformation komplet postfriske saet afa 380 Reformation. Komplet postfriske sæt. AFA 380.- 1/8/2021 19:10 0
h c andersen komplet postfrisk saet afa 800 H. C. Andersen. Komplet postfrisk sæt, AFA 800.- 1/8/2021 19:10 0
190,- DKK
15 oere med hage paa raanokken afa kr 800 15 øre med hage på rånokken. AFA kr. 800.- 1/8/2021 19:10 0
190,- DKK
returmaerker afa nr 1 stemplet afa kr 1000 Returmærker. AFA nr 1 Stemplet. AFA kr. 1000.- 1/8/2021 19:10 0
r brev med 4 blok 8 kr og parstykke 13 kr stp femoe 26 1 06 R-brev med 4-blok 8 kr og parstykke 13 kr. Stp. Femø 26.1.06 1/8/2021 19:10 0
luftpost komplet afa kr 1700 Luftpost komplet. AFA kr. 1700.- 1/8/2021 19:10 0
350,- DKK
roede kors smukt stemplet saet afa 1050 Røde Kors. Smukt stemplet sæt. AFA 1050.- 1/8/2021 19:10 0
80 oeres provisorier smukt stemplet saet afa kr 1800 80 øres provisorier. Smukt stemplet sæt. AFA kr. 1800.- 1/8/2021 19:10 0
425,- DKK
4 8 oere vm ii afa 40b stemplet kr 500 4/8 øre vm II. AFA 40B stemplet kr. 500.- 1/8/2021 19:10 0
8 skilling smukt maerke afa 700 8 skilling. Smukt mærke. AFA 700.- 1/8/2021 19:10 0
140,- DKK
2 8 og 16 skilling alle med brede rande afa kr 3200 2, 8 og 16 skilling. Alle med brede rande- AFA kr. 3200.- 1/8/2021 19:10 0
500,- DKK
2 miniblokke afa 1216a b kr 140 2 miniblokke. AFA 1216A,B kr. 140.- 1/8/2021 19:10 0
2 miniblokke afa 1066a b kr 500 2 miniblokke. AFA 1066A.B kr. 500.-- 1/8/2021 19:10 0
miniblok afa 852x sort plet i exhebition i n postfrisk Miniblok AFA 852x. Sort plet i Exhebition i n. Postfrisk 1/8/2021 19:10 0
2 dobbeltstriber afa hs 3 og 6 kr 190 2 dobbeltstriber AFA HS 3 og 6 kr. 190.- 1/8/2021 19:10 0
2 miniblokke med smaaoeer stemplede afa 1090a b kr 160 2 miniblokke med småøer Stemplede. AFA 1090A.B kr. 160.- 1/8/2021 19:10 0
dybboel 2 parstykker med sammentryk Dybbøl. 2 parstykker med sammentryk 1/8/2021 19:10 0
175,- DKK
dybboel stemplede 4 blokke med sammentrryk fra haefter Dybbøl. Stemplede 4-blokke med sammentrryk fra hæfter 1/8/2021 19:10 0

Viser: 1-30  af  3983  linjer

Opdateret: 1/8/2021 07:08.