QXL.dkSøg594 søgeresultater
Varer til salg af hobbyverden (3844)
japan 1872 10 sen cherry blossom ii 2 mi 2006 850 Japan. 1872. 10 Sen, Cherry Blossom II(2)..Mi.(2006) €850. 27/7/2021 19:20 0
japan 1871 dragon series 200mon af 1st issue mi 3 2 500 Japan. 1871. Dragon series-200mon af 1st Issue. Mi.3. €2.500 27/7/2021 19:20 0
750,- DKK
japan 1871 dragon series 500mon af 1st issue mi 4 5 000 Japan. 1871. Dragon series-500mon af 1st Issue..Mi.4. €5.000 27/7/2021 19:20 0
1500,- DKK
japan 1872 30 sen af japanske papier sort mi 15x 720 Japan. 1872. 30 Sen. af japanske papier, sort. Mi.15x. €720. 27/7/2021 19:20 0
japan 1873 paent stemplet 2 sen desvaerre let foldet i mid Japan. 1873. Pænt stemplet 2 Sen, desværre let foldet i mid 27/7/2021 19:22 0
japan 1874 20 sen mi 2006 edition 23x eller 23y 160 Japan. 1874. 20 Sen. Mi.(2006 Edition) 23x eller 23y. €160. 27/7/2021 19:22 0
japan 1874 4 sen brevstykke cherry blossom ii series 4 Japan. 1874. 4 Sen, brevstykke. Cherry Blossom II Series (4) 27/7/2021 19:22 0
japan 1874 bedre 1sen cherry blossom ii 6 desvaerre med Japan. 1874. Bedre 1Sen, Cherry Blossom II(6). Desværre med 27/7/2021 19:22 0
japan 1874 10 sen green sakura 33 12 000y mi 22 110 Japan. 1874. 10 Sen, green. Sakura 33. 12.000Y. Mi. 22. €110 27/7/2021 19:22 0
japan 1872 1 2 sen paent stemplet d 2 printing af dragon Japan. 1872. 1/2 sen, pænt stemplet, d.2 Printing af Dragon 27/7/2021 19:22 0
japan 1872 1 sen paent stemplet d 2 printing af dragon se Japan. 1872. 1 sen, pænt stemplet, d.2 Printing af Dragon Se 27/7/2021 19:22 0
750,- DKK
japan 1872 2 sen paent stemplet af dragon series ii japa Japan. 1872. 2 sen, pænt stemplet, af Dragon Series-II. Japa 27/7/2021 19:22 0
275,- DKK
japan 1872 5 sen paent stemplet af dragon series ii japa Japan. 1872. 5 sen, pænt stemplet, af Dragon Series-II. Japa 27/7/2021 19:22 0
japan 1874 paent stemplet 1 2 sen mi 45 Japan. 1874. Pænt stemplet 1/2 sen...Mi. €45 27/7/2021 19:24 0
japan 1872 2 sen cherry blossom ii series 2 native pap Japan. 1872. 2 Sen, Cherry Blossom II Series (2), Native Pap 27/7/2021 19:24 0
japan 1874 bedre 4 sen cherry blossom ii 5 mi 21x 850 Japan. 1874. Bedre 4 Sen, Cherry Blossom II(5). Mi.21x. €850 27/7/2021 19:24 0
japan 1874 bedre 10 sen cherry blossom ii 5 mi 22 110 Japan. 1874. Bedre 10 Sen, Cherry Blossom II(5). Mi.22. €110 27/7/2021 19:24 0
japan 1875 3 typer 1 sen cherry blommsom ii mi 1 163 Japan. 1875. 3 typer 1 Sen. Cherry Blommsom II. Mi. €1.163. 27/7/2021 19:26 0
japan 1875 bedre 6 sen cherry blossom ii 7 mi 17 780 Japan. 1875. Bedre 6 Sen, Cherry Blossom II(7). Mi.17. €780. 27/7/2021 19:26 0
japan 1875 bedre saet af bird series godt stemplet med 3 t Japan. 1875. Bedre sæt af Bird Series, godt stemplet med 3 t 27/7/2021 19:26 0
japan 1872 5 sen paent stemplet af dragon series ii japa Japan. 1872. 5 sen, pænt stemplet, af Dragon Series-II. Japa 27/7/2021 19:26 0
japan 1883 88 luksus stemplet upu koban og mi 45 Japan. 1883+88. Luksus stemplet UPU Koban og... Mi €45. 27/7/2021 19:26 0
japan 1899 1907 flot stemplet blomst saet mi 63 5 Japan. 1899-1907. Flot stemplet blomst sæt...Mi. €63,5. 27/7/2021 19:26 0
japan 1922 30 3 flot stemplet saet af mt fuji mi 211 Japan. 1922-30. 3 flot stemplet sæt af Mt. Fuji &..Mi. €211. 27/7/2021 19:26 0
175,- DKK
japan 1879 2 luksus stemplet bedre maerker mi 90 Japan. 1879. 2 luksus stemplet bedre mærker...Mi. €90 27/7/2021 19:28 0
japan 1937 49 luksus stemplet showa series maerker mi 49 Japan. 1937-49. Luksus stemplet Showa Series mærker Mi. €49, 27/7/2021 19:28 0
japan 1937 52 paent stemplet showa series maerker mi 88 6 Japan. 1937-52. Pænt stemplet Showa Series mærker, Mi. €88,6 27/7/2021 19:28 0
japan 1877 koban series 45s af i old koban japansk saku Japan. 1877. Koban Series. 45s af I. Old Koban. Japansk saku 27/7/2021 19:28 0
625,- DKK
japan 1950 51 4 bedre gamle maerker michel 240 Japan. 1950-51. 4 bedre gamle mærker. Michel €240* 27/7/2021 19:30 0
japan 1951 64 postfriske maerker af national athletic meet Japan. 1951-64. Postfriske mærker af National Athletic Meet 27/7/2021 19:30 0

Viser: 1-30  af  594  linjer

Opdateret: 27/7/2021 03:08.