QXL.dkSøg8396 søgeresultater
Varer til salg af nrph (59404)
Registreret som: Erhverv
finland fdc 365 sveaborg 200 aar FINLAND FDC 365 SVEABORG 200 ÅR 2/8/2021 17:42 0
18,- DKK
belgien 809 x 3 brev til dk afs lembeek 27 5 48 BELGIEN 809 X 3 BREV TIL DK AFS LEMBEEK 27,5,48 2/8/2021 17:42 0
portugal 584 x 2 luftpost 37 41 brev afs astoril 14 11 41 PORTUGAL 584 X 2 LUFTPOST 37/41 BREV AFS ASTORIL 14,11,41 2/8/2021 17:42 0
sverige helsag postkort p 46 10 15 prov ubrugt med SVERIGE HELSAG POSTKORT P 46 10/15 PROV. UBRUGT MED 2/8/2021 17:42 0
sverige 18 postkort med saerstempler hms carlskrona SVERIGE 18 POSTKORT MED SÆRSTEMPLER HMS CARLSKRONA 2/8/2021 17:42 0
island 487 saerstempel selfossi 17 vi 1974 arnesinga ISLAND 487 SÆRSTEMPEL SELFOSSI 17,VI.1974 ARNESINGA 2/8/2021 17:42 0
10,- DKK
dk julemaerke 1990 haefte 12 kr postfrisk DK JULEMÆRKE 1990 HÆFTE 12 KR. POSTFRISK 2/8/2021 17:42 0
sverige 349 349c 51 luftpost brev til dk afs pkr 64 SVERIGE 349+349C+51 LUFTPOST BREV TIL DK AFS. PKR 64 2/8/2021 17:42 0
norge udstillings blok mb 13 hafrsfjord 81 NORGE UDSTILLINGS BLOK ( MB 13 ) HAFRSFJORD 81 2/8/2021 17:42 0
sverige stempelmaerke stockholm 33 l sen 7 kr brugt SVERIGE STEMPELMÆRKE STOCKHOLM 33 LÖSEN 7 KR. BRUGT 2/8/2021 17:42 0
finland helsag kuvert u 42 3 50 fm 100 aar frimaerker som fdc FINLAND HELSAG KUVERT U 42 3,50 FM 100 ÅR FRIMÆRKER SOM FDC 2/8/2021 17:42 0
norge maerkat drammen 175 aar NORGE MÆRKAT DRAMMEN 175 ÅR 2/8/2021 17:42 0
10,- DKK
norge 364 45 oere olso uni brev til csr afs oslo 4 4 51 NORGE 364 45 ØRE OLSO UNI. BREV TIL CSR AFS. OSLO 4,4,51 2/8/2021 17:42 0
finland julemaerke 1912 postfrisk FINLAND JULEMÆRKE 1912 POSTFRISK 2/8/2021 17:42 0
dk 31 100 oere stemplet i aarhus DK 31 100 ØRE STEMPLET I AARHUS 2/8/2021 17:42 0
175,- DKK
dk julemaerker parti helark aar 1980 89 DK JULEMÆRKER PARTI HELARK ÅR 1980/89 2/8/2021 17:42 0
belgien amtwerpen de keyzerlei BELGIEN AMTWERPEN DE KEYZERLEI 2/8/2021 17:42 0
belgien udstilling bruxelles 1935 verlichting van de BELGIEN UDSTILLING BRUXELLES 1935 . VERLICHTING VAN DE 2/8/2021 17:42 0
irland 37 2 6 shilling irsk fristat defekt IRLAND 37 2/6 SHILLING IRSK FRISTAT ( DEFEKT ) 2/8/2021 17:42 0
irland 1115 miniark titanic skib postfrisk IRLAND 1115 MINIARK TITANIC SKIB POSTFRISK 2/8/2021 17:42 0
18,- DKK
irland 822 23 2 miniark blomster alm bangkok stemplet IRLAND 822/23 2 MINIARK BLOMSTER ALM + BANGKOK STEMPLET 2/8/2021 17:42 0
sverige fdc 255 57 b kong gustav v 80 aar SVERIGE FDC 255/57 + B KONG GUSTAV V.80 ÅR 2/8/2021 17:42 0
sverige fdc 303 05 kong gustaf 85 aar SVERIGE FDC 303/05 KONG GUSTAF 85 ÅR 2/8/2021 17:42 0
irland 51 58 1sh 3p ffc eire canada 27vi39 shannon IRLAND 51+58 1SH/3P. FFC EIRE - CANADA 27VI39 SHANNON - 2/8/2021 17:42 0
dk carita 1953 blok DK CARITA 1953 BLOK 2/8/2021 17:42 0
16,- DKK
broby 3 kort af brobygaard 1909 17 50 BROBY 3 KORT AF BROBYGAARD - 1909-17-50 2/8/2021 17:43 1
5 blomster kort sendt 1908 1911 5 BLOMSTER KORT SENDT 1908 -1911 2/8/2021 17:43 0
faaborg falsled 4 delt kort motiver omkring kroen FAABORG FALSLED 4 DELT KORT MOTIVER OMKRING KROEN 2/8/2021 17:43 0
broby brobyvaerk kro blik fra aaen BROBY BROBYVÆRK KRO BLIK FRA ÅEN 2/8/2021 17:43 0
broby partier fra brobyvaerk 3 delt kort aar 1909 BROBY PARTIER FRA BROBYVÆRK 3 DELT KORT - ÅR 1909 - 2/8/2021 17:43 0

Viser: 1-30  af  8396  linjer

Opdateret: 1/8/2021 06:56.