QXL.dkSøg9034 søgeresultater
Varer til salg af nrph (59257)
Registreret som: Erhverv
sao tome 771 blok 60 b utakket skak sport stemplet SAO TOME 771 BLOK 60 B UTAKKET SKAK SPORT STEMPLET 16/5/2021 13:36 0
british guyana 28 c 12 cent skib sandbach stemplet BRITISH GUYANA 28 C 12 CENT SKIB SANDBACH STEMPLET 16/5/2021 13:36 0
portugal maderia 82 85 ark wwf 91 fugle duer PORTUGAL MADERIA 82/85 ARK WWF 91 FUGLE ( DUER ) 16/5/2021 13:36 0
schweiz 609 12 udstillinger 1955 ubrugt SCHWEIZ 609/12 UDSTILLINGER 1955 UBRUGT 16/5/2021 13:36 0
guernsey 852 54 dagligm maritime motiv skibe postfrisk GUERNSEY 852/54 DAGLIGM. MARITIME MOTIV SKIBE POSTFRISK 16/5/2021 13:36 0
dk maerkat helark roede kors uge 1997 blomster postfrisk DK MÆRKAT HELARK RØDE KORS UGE 1997 BLOMSTER POSTFRISK 16/5/2021 13:36 0
kroatien 805 14 haefte ferie hilsner postfrisk KROATIEN 805/14 HÆFTE FERIE HILSNER POSTFRISK 16/5/2021 13:36 0
29,- DKK
schweiz 931 34 fugle fdc expres brev afs grosswangen SCHWEIZ 931/34 FUGLE ( FDC) EXPRES BREV AFS GROSSWANGEN 16/5/2021 13:36 0
gibraltar 748 53 dyr hunde valpe postfrisk blok GIBRALTAR 748/53 DYR HUNDE VALPE POSTFRISK BLOK 16/5/2021 13:36 0
jugoslavien 1096 97 sport vm bordtennis 1965 postfrisk JUGOSLAVIEN 1096/97 SPORT VM BORDTENNIS 1965 POSTFRISK 16/5/2021 13:36 0
jugoslavien 1058 63 sommerfugle postfrisk JUGOSLAVIEN 1058/63 SOMMERFUGLE POSTFRISK 16/5/2021 13:36 0
34,- DKK
csr 2301 praga 78 taarnure postfrisk blok CSR 2301 PRAGA 78 TÅRNURE POSTFRISK BLOK 16/5/2021 13:36 0
koebenhavn vagtparaden paa amalienborg KØBENHAVN VAGTPARADEN PAA AMALIENBORG 16/5/2021 13:36 0
monaco 1235 36 cept 1976 postfrisk MONACO 1235/36 CEPT 1976 POSTFRISK 16/5/2021 13:36 0
16,- DKK
ungarn z 707 2453 lenin postfrisk UNGARN ( Z 707) 2453 LENIN POSTFRISK 16/5/2021 13:36 0
sverige m s stockholm swedish american line SVERIGE M/S STOCKHOLM SWEDISH AMERICAN LINE 16/5/2021 13:36 0
haiti 706 09 fn flytningsaar 1960 ubrugt HAITI 706/09 FN FLYTNINGSÅR 1960 UBRUGT 16/5/2021 13:36 0
australien parti postfrisk bla julefrimaerke 1971 AUSTRALIEN PARTI POSTFRISK BLA. JULEFRIMÆRKE 1971 16/5/2021 13:36 0
holland haefte 1317 1319 gamle industri postfrisk HOLLAND HÆFTE 1317+1319 GAMLE INDUSTRI POSTFRISK 16/5/2021 13:36 0
31,- DKK
uar egypten 78 79 fn flygtnings aar ubrugt UAR EGYPTEN 78/79 FN FLYGTNINGS ÅR UBRUGT 16/5/2021 13:36 0
norge postkort olympiade nr 2 ubrugt 1997 NORGE POSTKORT OLYMPIADE NR 2 UBRUGT( 1997) 16/5/2021 13:36 0
tuvalu 95 brev 40 cent rokke med mellem stk sendt til TUVALU 95 BREV 40 CENT ROKKE MED MELLEM STK. SENDT TIL 16/5/2021 13:36 0
tyskland preussen helsag kuvert u 26 b ein silbergr TYSKLAND PREUSSEN HELSAG KUVERT ( U 26 B ) EIN SILBERGR. 16/5/2021 13:36 0
barbuda blok 10 upu post 100 aar postfrisk BARBUDA BLOK 10 UPU POST 100 ÅR POSTFRISK 16/5/2021 13:36 0
to fugle paa gren TO FUGLE PÅ GREN 16/5/2021 13:36 0
ungarn z 856 1233 34 jernbane funk tog ubrugt UNGARN ( Z 856) 1233-34 JERNBANE FUNK. TOG UBRUGT 16/5/2021 13:36 0
16,- DKK
koebenhavn kunstmuseet soldater paa vejen KØBENHAVN KUNSTMUSEET - SOLDATER PÅ VEJEN - 16/5/2021 13:36 0
to piger med langt haar TO PIGER MED LANGT HÅR 16/5/2021 13:36 0
fru e aggerholm i hendes gamle naade FRU E. AGGERHOLM : I HENDES GAMLE NAADE 16/5/2021 13:36 0
ung dame annie manhattan UNG DAME : ANNIE MANHATTAN 16/5/2021 13:36 0

Viser: 1-30  af  9034  linjer

Opdateret: 16/5/2021 05:26.