QXL.dkSøg147 søgeresultater
Varer til salg af objobj (1126)
1 2 3 4 5
sverige haefte ha5 ov postfrisk i flg facit Sverige, Hæfte HA5 OV postfrisk, i flg. FACIT 27/7/2021 06:04 0
holland 2 stk miniark afa nr 1243 46 1283 86 postfrisk Holland , 2 stk miniark afa nr. 1243-46 + 1283-86 postfrisk 27/7/2021 06:04 0
berlin vestzoner afa 34 41 afa vaerdi 3500 kr stemplet ii Berlin, vestzoner afa 34-41, afa værdi 3500 kr. stemplet, II 27/7/2021 06:04 0
sverige 4 haefter det ene er stemplet resten er postfriske Sverige, 4 hæfter det ene er stemplet resten er postfriske 27/7/2021 15:04 0
faeroeerne 9 saet afa 272 291 postfrisk Færøerne, 9 sæt Afa 272 - 291, Postfrisk 27/7/2021 16:04 0
faeroeerne fragtbrev og brevstykke Færøerne, Fragtbrev og brevstykke 27/7/2021 16:11 0
sverige 20 helsager se scan Sverige, 20 helsager se scan. 28/7/2021 04:19 0
irland hoejvaerdier 1 saet postfriske og stemplede Irland Højværdier + 1 sæt. Postfriske og stemplede 28/7/2021 04:19 0
cypern ceptmaerker 1980 81 postfriske 4 miniark Cypern CEPTmærker 1980+81 postfriske, 4 miniark 28/7/2021 04:19 0
australien aerogrammer helsager 17 stk ialt ubrugte Australien, Aerogrammer + helsager 17 stk. ialt ubrugte. 28/7/2021 04:19 0
4 receptkuverter lavet af haandlavet papir se scan 4 receptkuverter lavet af håndlavet papir, se scan 28/7/2021 10:18 0
faeroeerne 3 stk frim haefter postfrisk 1998 1999 2000 Færøerne. 3 stk frim.hæfter postfrisk, 1998, 1999, 2000 28/7/2021 10:18 0
haefte nr 2 postfrisk komplet med alle maerker Hæfte nr. 2, Postfrisk (komplet med alle mærker) 28/7/2021 10:18 0
groenland haefte nr 9 postfrisk komplet med alle maerker Grønland. Hæfte nr. 9, Postfrisk (komplet med alle mærker) 28/7/2021 10:18 0
jh 2 med 2 forskellige miniark 1997 postfrisk JH-2 med 2 forskellige miniark, 1997, Postfrisk 28/7/2021 10:18 0
haefte afa 857 66 finland 1979 postfrisk Hæfte afa 857-66 finland 1979, Postfrisk 28/7/2021 10:18 0
haefter berlin mh 8a 12ca 13a 13c 15 postfriske hæfter Berlin, MH 8a+12ca+13a+13c+15 postfriske 28/7/2021 10:18 0
tyskland aargang 1994 komplet postfrisk Tyskland, årgang 1994 komplet, Postfrisk 28/7/2021 10:18 0
8 kuverter m frankeringsetiketter australien 1985 8 kuverter m/frankeringsetiketter Australien 1985 28/7/2021 10:18 0
9 ens framamaerker m forsk postnumre en ekstra australien 9 ens framamærker m/ forsk. postnumre + en ekstra Australien 28/7/2021 10:18 0
tyskland aargang 1984 komplet postfrisk Tyskland årgang 1984 komplet, postfrisk 28/7/2021 12:24 0
2 haefter europamaerker postfrisk omslag i bl kvalitet 2 hæfter Europamærker postfrisk omslag i bl. kvalitet 28/7/2021 14:04 0
3 haefter 1983 84 85 komplette postfriske 3 Hæfter 1983 +84+85 Komplette Postfriske 28/7/2021 14:59 0
2 haefter afa 254 55 1994 afa 300 01 1996 postfriske 2 Hæfter afa 254-55 1994 + afa 300-01 1996 Postfriske 28/7/2021 14:59 0
dk 2 kr haeftersammentryk hs1 hs2 det ene med taelle maerke DK, 2 kr hæftersammentryk HS1 + HS2 det ene med tælle mærke 28/7/2021 16:04 0
2 stk frim haefter postfriske 1991 1994 faeroeerne 2 stk. frim. hæfter postfriske 1991 , 1994, Færøerne 28/7/2021 16:04 0
faeroeerne divs mrk og miniark stemplet og postfrisk se scan Færøerne, divs mrk og miniark stemplet og postfrisk, se scan 28/7/2021 16:04 0
2 stk frim haefter postfriske 1997 1998 2 stk. frim. hæfter postfriske 1997 , 1998 29/7/2021 00:04 0
stor rudekuvert med 2 blokke fra berlin og vesttyskland Stor rudekuvert med 2 blokke fra Berlin og vesttyskland 29/7/2021 00:04 0
berlin haefte mh 15 oz postfrisk sidste haefte fra berlin Berlin Hæfte MH 15 oZ, Postfrisk, sidste hæfte fra Berlin 29/7/2021 00:04 0

Viser: 1-30  af  147  linjer

1 2 3 4 5 |

Min Konto er 0400 1071093125 Lån og Spar Bank Email.: risvig@privat.dk

Opdateret: 27/7/2021 03:10.