QXL.dkSøg6 søgeresultater
  • Aluminia(6)
sonja tallerkner SONJA TALLERKNER. 23/9/2021 12:02 0
aluminia platte zincks 100 aars jubilaeum ALUMINIA PLATTE - ZINCKS 100-ÅRS JUBILÆUM. 23/9/2021 12:04 0
platte frederik den 6 ingen paaskrevet firma men aluminia PLATTE FREDERIK DEN 6 INGEN PÅSKREVET FIRMA MEN ALUMINIA 24/9/2021 18:39 0
aluminia porcelaen bonbonniere h 13 5cm Aluminia Porcelæn Bonbonniere H.13,5cm 25/9/2021 15:42
1780,- DKK
aluminai fad platte form 352 fra 1914 absolut fejlfri ALUMINAI FAD PLATTE FORM 352 FRA 1914 - ABSOLUT FEJLFRI.. 1/10/2021 09:03 0
550,- DKK
aluminia krakele terrine diam 32cm Aluminia krakele terrine diam. 32cm 1/10/2021 11:38

Viser: 1-6  af  6  linjer

Opdateret: 19/9/2021 18:46.