QXL.dkSøg18 søgeresultater fundet for Bundter
norge stemplet 50 forskellige bundter a 100 stk NORGE stemplet - 50 forskellige bundter a 100 stk. < 17 min. 0
norge stemplet 150 bundter NORGE stemplet - 150 bundter. < 21 min. 0
350,- DKK
9 stk norske bundter nye maerker c 9 stk. norske bundter nye mærker (c). < 31 min. 0
9 stk norske bundter nye maerker d 9 stk. norske bundter nye mærker (d). < 31 min. 0
godt lot bundter 451 Godt lot Bundter (451) 17/10/2021 22:47 1
2,- DKK
bundter 1288 1277 ikke gennemgaaet afa vaerdi 1800 Bundter 1288 + 1277 - ikke gennemgået - afa værdi 1800,- 22/10/2021 11:32 0
89,- DKK
bundter afa 192 ikke gennemgaaet afa vaerdi 1500 Bundter Afa 192 - ikke gennemgået - afa værdi 1500,- 22/10/2021 11:32 0
79,- DKK
bundter afa 864 866 868 ikke gennemgaaet afa vaerdi 1800 Bundter Afa 864, 866, 868 - ikke gennemgået afa værdi 1800,- 22/10/2021 11:34 0
99,- DKK
bundter afa 195 porto 38 ikke gennemgaaet afa vaerd 2000 Bundter Afa 195 + Porto 38 - ikke gennemgået afa værd 2000,- 22/10/2021 11:34 0
109,- DKK
bundter 887 1317 ikke gennemgaaet afa vaerdi 1800 Bundter 887 + 1317 - ikke gennemgået - afa værdi 1800,- 22/10/2021 11:36 0
99,- DKK
3 bundter afa 823 876 902 ikke gennemgaaet vaerdi 2600 3 Bundter - Afa 823, 876, 902 - ikke gennemgået, værdi 2600, 22/10/2021 16:42 0
109,- DKK
14 bundter bla afa 1247 508 ikke gennemgaaet vaerd 3300 14 Bundter bla. Afa 1247,508 - ikke gennemgået - værd 3300,- 22/10/2021 16:48 0
129,- DKK
svenske bundter afa 195 197 198 samlet afa vaerdi 1700 Svenske Bundter afa 195, 197, 198 - samlet afa værdi 1700,- 25/10/2021 09:21 0
79,- DKK
bundter afa 909 912 914 vaerdi 2200 ikke gennemgaaet Bundter Afa 909, 912, 914 - værdi 2200,- - ikke gennemgået 25/10/2021 09:23 0
99,- DKK
bundter afa 1214 860 963 1416 1349 ikke gennemg vaerd 4100 Bundter Afa 1214 860 963 1416 1349 ikke gennemg. værd 4100,- 25/10/2021 09:25 0
199,- DKK
bundter afa 1232 1233 ikke gennemgaaet afa vaerdi 1000 Bundter Afa 1232, 1233, - ikke gennemgået - afa værdi 1000,- 25/10/2021 09:26 0
79,- DKK
  Danmark. Kasse med 1406 bundter samlet gemmen årene 27/10/2021 10:09 0
1000,- DKK
polen tyske censurbreve og kina over 7 000 maerker Polen, Tyske censurbreve og Kina. Over 7.000 mærker. 22/10/2021 00:54 0
120,- DKK

Viser: 1-18  af  18  linjer

Opdateret: 17/10/2021 10:49.