QXL.dkSøg1210 søgeresultater fundet for Grønland
juleark fra groenland 3 side takket ufoldet 1974 JULEARK FRA GRØNLAND 3 SIDE TAKKET UFOLDET 1974 15/5/2021 01:52
groenland 2 fdc fra 2012 3416 Grønland 2 FDC fra 2012 (3416) < 24 min. 0
groenland 36 30 oere frederik postfrisk GRØNLAND 36 30 ØRE FREDERIK POSTFRISK 9/5/2021 17:46 0
groenland postkort kongelige 2 Grønland Postkort - Kongelige 2 9/5/2021 17:50 0
groenland st kangek 15 6 74 Grønland st. Kangek 15.6.74 9/5/2021 18:02 0
21,- DKK
groenland 4 forsendelser Grønland 4 forsendelser 9/5/2021 18:02 0
groenland postkort 21 10 62 ms umanak Grønland postkort 21.10.62 MS UMANAK 9/5/2021 18:06 0
32,- DKK
groenland 6 stk forsendelser bl a dundas Grønland 6 stk forsendelser bl.a. DUNDAS 9/5/2021 18:18 0
groenland serie kunst 103 111 117 119 postfrisk GRØNLAND SERIE KUNST 103 - 111-117-119 POSTFRISK 9/5/2021 18:41 0
groenland serie fugle 176 77 181 84 191 94 199 200 postfrisk GRØNLAND SERIE FUGLE 176/77-181/84-191/94-199/200 POSTFRISK 9/5/2021 18:41 0
groenland serie malerier kunst 315 16 330 31 342 43 postfrisk GRØNLAND SERIE MALERIER KUNST 315/16-330/31-342/43 POSTFRISK 9/5/2021 18:41 0
groenland serie land dyr 241 43 251 53 276 78 postfrisk GRØNLAND SERIE LAND DYR 241/43-251/53-276/78 POSTFRISK 9/5/2021 18:41 0
groenland 480e 81e haefte jh 11 julefrimaerke 2006 selvk GRØNLAND 480E/81E HÆFTE JH 11 JULEFRIMÆRKE 2006 SELVK. 9/5/2021 18:41 0
groenland 59 61 isbjoern 14 kr luftpost adressekort GRØNLAND 59+61 ISBJØRN 14 KR LUFTPOST ADRESSEKORT 9/5/2021 18:42 0
groenland 330 31 kunst stemplet GRØNLAND 330/31 KUNST STEMPLET 9/5/2021 18:42 0
groenland 342 43 kunst stemplet GRØNLAND 342/43 KUNST STEMPLET 9/5/2021 18:42 0
18,- DKK
groenland 348 344 vikinger stemplet GRØNLAND 348/344 VIKINGER STEMPLET 9/5/2021 18:42 0
38,- DKK
groenland fugle 175 77 181 84 191 94 199 200 postfrisk GRØNLAND FUGLE 175/77-181/84-191/94-199/200 POSTFRISK 9/5/2021 18:42 0
groenland landdyr 241 43 251 53 276 78 postfrisk GRØNLAND LANDDYR 241/43-251/53-276/78 POSTFRISK 9/5/2021 18:42 0
groenland 232 233a krapper brev afs nuuk 22 02 95 GRØNLAND 232+233A KRAPPER BREV AFS NUUK 22,02,95 9/5/2021 18:42 0
groenland 233 a krappe brev afs nuuk 22 03 95 GRØNLAND 233 A KRAPPE BREV AFS NUUK 22,03,95 9/5/2021 18:42 0
groenland 233 a brev afs 3900 nuuk GRØNLAND 233 A BREV AFS 3900 NUUK 9/5/2021 18:42 0
groenland 217 postfrisk blok saeler GRØNLAND 217 POSTFRISK BLOK SÆLER 9/5/2021 18:42 0
groenland 83 10 kr hvalrosse 4 blok stemplet udgivelsedagen GRØNLAND 83 10 KR HVALROSSE 4 BLOK STEMPLET UDGIVELSEDAGEN 9/5/2021 18:42 0
groenland 75 1 kr hval postkort afs m s disko 15 4 77 GRØNLAND 75 1 KR HVAL POSTKORT AFS. M/S DISKO 15,4,77 + 9/5/2021 18:42 0
114 danmark befriet 15aar (114) Danmark befriet 15aar 9/5/2021 20:10 0
s 3 nytryk S. 3 Nytryk 9/5/2021 20:20 0
groenland h 1 postfrisk Grønland H-1 postfrisk 9/5/2021 20:47 0
groenland afa 28 35 fdc Grønland, afa 28-35 Fdc 9/5/2021 20:47 0
groenland afa 28 35 fdc Grønland, afa 28-35 FDC 9/5/2021 20:47 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 9/5/2021 14:41.