QXL.dkSøg1181 søgeresultater fundet for Grønland
groenland aarsmappe 2010 GRØNLAND ÅRSMAPPE 2010. 21/9/2021 10:30 0
juleark fra groenland 3 side takket ufoldet 1974 JULEARK FRA GRØNLAND 3 SIDE TAKKET UFOLDET 1974 22/9/2021 02:18
groenland helark afa nr 62 postfriske GRØNLAND HELARK AFA NR. 62 POSTFRISKE 25/9/2021 20:16 0
groenland 2 helark postfriske med nr g029 og g 042 ufoldet GRØNLAND 2 HELARK POSTFRISKE MED NR G029 OG G 042 UFOLDET 25/9/2021 20:16 0
groenland helark afa nr 75 postfriske med nr 2062 GRØNLAND HELARK AFA NR. 75 POSTFRISKE MED NR 2062 25/9/2021 20:18 0
groenland 2 helark postfriske med nr g029 og g 021 ufoldet GRØNLAND 2 HELARK POSTFRISKE MED NR G029 OG G 021 UFOLDET 25/9/2021 20:18 0
groenland helark afa nr 75 postfriske med nr 2033 GRØNLAND HELARK AFA NR. 75 POSTFRISKE MED NR 2033 25/9/2021 21:16 0
groenland variant afa 86x manglende kaj paa fdc Grønland Variant Afa 86x - manglende kaj på FDC < 27 min. 0
140,- DKK
groenland aarsmappe 1978 Grønland årsmappe 1978 < 34 min. 0
danmark groenland faeroeerne kongeligt bryllup mappe Danmark Grønland Færøerne Kongeligt bryllup mappe < 35 min. 0
groenland 4 private fdc Grønland 4 private FDC < 35 min. 0
groenland afa 228 paa privat fdc vaerdi kr 250 Grønland afa 228 på privat FDC værdi kr. 250 < 35 min. 0
62,- DKK
groenland afa 238 brugsbrev vaerdi kr 90 Grønland afa 238 - brugsbrev værdi kr. 90 < 35 min. 0
groenland postkort kongelige 3 Grønland Postkort - Kongelige 3 < 35 min. 0
450 groenland lot 4 plancher m st (450) Grønland LOT 4 Plancher m/ st. + ** 19/9/2021 19:16 0
juleark fra groenland 1979 ufoldet 4 side takket JULEARK FRA GRØNLAND 1979 UFOLDET 4 SIDE TAKKET 19/9/2021 19:20
groenland variant afa 86x manglende kaj paa fdc 4 blok Grønland Variant Afa 86x - manglende kaj på FDC 4-blok 19/9/2021 20:35 0
amerikanerserien 1945 95 mappe med 3 miniark Amerikanerserien 1945-95 mappe med 3 miniark 19/9/2021 20:35 0
48,- DKK
s 6 11 stk S. 6 11 stk* 19/9/2021 20:37 0
groenland stemlet miniark fra 1996 2347 3 GRØNLAND stemlet miniark fra 1996 - (2347-3) 19/9/2021 20:39 0
groenland afa 223 fdc 4 blok Grønland afa 223 FDC 4- blok 19/9/2021 20:39 0
groenland afa 229 brugsbrev st 15 10 92 vaerdi 100 Grønland afa 229 brugsbrev st. 15.10.92 værdi 100 19/9/2021 20:39 0
groenland fdc afa 210 Grønland FDC afa 210 19/9/2021 20:39 0
18,- DKK
groenland fdc afa 222 Grønland fDC afa 222 19/9/2021 20:39 0
groenland aarsmappe 1977 tykke aarstal vaerdi kr 450 Grønland Årsmappe 1977 TYKKE årstal værdi kr. 450 19/9/2021 20:39 0
92,- DKK
thule komplet saet ustemplet 3294 2 THULE komplet sæt ustemplet - (3294-2) 19/9/2021 20:40 0
groenland afa 221 privat fdc Grønland afa 221 privat FDC 19/9/2021 20:42 0
groenland afa 222 223 privat fdc Grønland afa 222-223 privat FDC 19/9/2021 20:42 0
groenland afa 283 84 fdc Grønland afa 283-84 FDC 19/9/2021 20:42 0
18,- DKK
groenland fdc fiskeserien afa 129 133 140 154 162 168 Grønland FDC fiskeserien afa 129-133-140-154-162-168 19/9/2021 20:42 0
58,- DKK

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 19/9/2021 18:08.