QXL.dkSøg466 søgeresultater fundet for Kina
kina 6 aegte brugt nytaars porto postkort hvori 1 sendtes ti Kina. 6 ægte brugt Nytårs Porto Postkort, hvori 1 sendtes ti < 22 min. 0
australian kina 1996 flot souvenirbogen med 3 postfriske Australian/kina 1996. Flot Souvenirbogen med 3 postfriske < 48 min. 0
kina 1948 sjaeldent anbefalet brev sendt fra tientsin via s Kina. 1948. Sjældent anbefalet brev sendt fra Tientsin via S 19/9/2021 19:48 0
1150,- DKK
kina 1948 meget sjov forsendelse til danmark hvor maerkern Kina-1948. Meget sjov forsendelse til Danmark. Hvor mærkern 19/9/2021 19:50 0
275,- DKK
kina 1957 brev frankeret med 2f og 20f sendt af china re Kina. 1957. Brev, frankeret med 2f og 20f, sendt af CHINA RE 19/9/2021 19:52 0
115,- DKK
kina 1964 bedre fdc med 4 maerker michel 838 41 120 Kina. 1964. Bedre FDC med 4 mærker - Michel 838-41. €120. 19/9/2021 19:54 0
140,- DKK
kina 1960 sjaeldent brev sendt af the sino soviet frienship Kina. 1960. Sjældent brev sendt af the SINO-SOVIET FRIENSHIP 19/9/2021 19:54 0
450,- DKK
kina 1963 1 bedre fdc med saet topvaerdi 10f og saets noegle m Kina. 1963. 1 Bedre FDC med sæt topværdi 10f og sæts nøgle m 19/9/2021 19:56 0
700,- DKK
kina 1979 80 fdc med bedre saet af high monk jian zhen s st Kina. 1979-80. FDC med bedre sæt af High Monk Jian Zhen's St 19/9/2021 20:02 0
kina 1980 bedre fdc med komplet lotus saet ekstra frankere KIna. 1980. Bedre FDC med komplet LOTUS sæt, ekstra frankere 19/9/2021 20:02 0
275,- DKK
kina 1982 83 flot kuvert frankeret med komplet saet sable Kina. 1982-83. Flot kuvert, frankeret med komplet sæt-Sable, 19/9/2021 20:04 0
kina 1989 sjaeldent set first day maximum card med komplet Kina. 1989. Sjældent set First Day Maximum Card med komplet 19/9/2021 20:08 0
kina 1992 flot miniark til det 1991 stamp poularity poll Kina. 1992. Flot miniark til det 1991 Stamp Poularity Poll, 19/9/2021 20:12 0
32,- DKK
kina 1993 meget flot miniark til det 1992 stamp poularity Kina. 1993. Meget flot miniark til det 1992 Stamp Poularity 19/9/2021 20:14 0
42,- DKK
republik kina 1999 fdc frankeret med flot komplet saet af Republik Kina. 1999. FDC, frankeret med flot komplet sæt af 19/9/2021 20:26 0
29,- DKK
s 6 kina 2 sider S. 6 Kina 2 sider** 19/9/2021 20:55 0
manchukuo japansk bes af kina 1942 10 meget flotte militaer Manchukuo/Japansk Bes. af Kina.1942. 10 meget flotte Militær 19/9/2021 21:06 0
340,- DKK
kina astronomi helark i mapper wauw hoej vaerdi Kina Astronomi Helark i mapper - wauw - høj værdi 20/9/2021 10:43 0
kina faellesmapper med thailand san marino sjaeldne Kina - Fællesmapper med Thailand - San Marino - sjældne 20/9/2021 10:43 0
grl luftpostbrev retur fra kina GRL.LUFTPOSTBREV RETUR FRA KINA 20/9/2021 11:46 0
34,- DKK
folkerepublikken kina med aeldre maerker bl a maomaerker FOLKEREPUBLIKKEN KINA MED ÆLDRE MÆRKER,BL.A. MAOMÆRKER 20/9/2021 11:48 0
taiwan kina 288 291 orkideer blomster postfrisk TAIWAN ( KINA) 288/291 ORKIDEER BLOMSTER POSTFRISK 20/9/2021 14:20 0
kina 8 ii 9 ii u g KINA 8 II+ 9 II ( U.G ) 20/9/2021 14:20 0
kina 2436 39 romaner gammel kina iii postfrisk KINA 2436/39 ROMANER GAMMEL KINA III. POSTFRISK 20/9/2021 14:24 0
kina 2786 91 100 aar pan tianshou postfrisk KINA 2786/91 100 ÅR PAN TIANSHOU POSTFRISK 20/9/2021 14:24 0
kina taiwan 423 26 turist aar landskab ubrugt KINA TAIWAN 423/26 TURIST ÅR LANDSKAB UBRUGT 20/9/2021 14:26 0
kina taiwan 372a 74a blok 8 skov kongres ubrugt postfrisk KINA TAIWAN 372A/74A + BLOK 8 SKOV KONGRES UBRUGT/POSTFRISK 20/9/2021 14:26 0
kina taiwan blok 39 blomster ii postfrisk KINA - TAIWAN BLOK 39 BLOMSTER II. POSTFRISK 20/9/2021 14:26 0
kina 2547 50 blok 66 kultur landskab postfrisk KINA 2547/50 + BLOK 66 KULTUR LANDSKAB POSTFRISK 20/9/2021 14:26 0
kina 2483 86 romaner sumpland postfrisk KINA 2483/86 ROMANER SUMPLAND POSTFRISK 20/9/2021 14:26 0

Viser: 1-30  af  466  linjer

Opdateret: 19/9/2021 18:46.