QXL.dkSøg1009 søgeresultater fundet for Norge
norge postkort olympiade nr 2 ubrugt 1997 NORGE POSTKORT OLYMPIADE NR 2 UBRUGT( 1997) 16/5/2021 13:36 0
norge parti aar 1987 963 74 paent stemplet NORGE PARTI ÅR 1987 963/74 PÆNT STEMPLET 16/5/2021 13:37 0
norge parti aar 1986 945 962 paent stemplet NORGE PARTI ÅR 1986 945/962 PÆNT STEMPLET 16/5/2021 13:37 0
norge maerkat de no fil frim udstilling oslo 1951 postfrisk NORGE MÆRKAT DE-NO-FIL FRIM UDSTILLING OSLO 1951 POSTFRISK 16/5/2021 13:37 0
norge 1330 31 haefte aartusinde fugle selvk NORGE 1330/31 HÆFTE ÅRTUSINDE FUGLE SELVK. 16/5/2021 13:37 0
norge 970 r de kors somalia postfrisk blok NORGE 970 R'DE KORS SOMALIA POSTFRISK BLOK 16/5/2021 13:37 0
norge fdc 822c 25c fugle NORGE FDC 822C/25C FUGLE 16/5/2021 13:39 0
18,- DKK
norge 816 norwex 80 blok fly stemplet NORGE 816 NORWEX 80 BLOK FLY STEMPLET 16/5/2021 13:39 0
norge fn brev norbatt unifil libanon 26 feb 1981 NORGE FN BREV NORBATT UNIFIL LIBANON 26 FEB. 1981 16/5/2021 13:39 0
norge 331 334 2 40 kr foelgebrev afs skien 9 8 48 sendt til NORGE 331+334 2,40 KR. FØLGEBREV AFS SKIEN 9,8,48 SENDT TIL 16/5/2021 13:39 0
norge 992 telegraf n f minneark 5 saerstempel haerens NORGE 992 TELEGRAF N.F. MINNEARK 5 SÆRSTEMPEL HÆRENS 16/5/2021 13:39 0
norge 1174 c haefte norden turistmaal stemplet NORGE 1174 C HÆFTE NORDEN TURISTMÅL STEMPLET 16/5/2021 13:39 0
26,- DKK
norge 828 norwex 80 postbefordning stemplet blok NORGE 828 NORWEX 80 POSTBEFORDNING STEMPLET BLOK 16/5/2021 13:39 0
norge 1005 06c julefrimaerker 1988 paa julekort fra NORGE 1005/06C JULEFRIMÆRKER 1988 PÅ JULEKORT FRA 16/5/2021 13:39 0
norge fdc 828 norwex 80 transport NORGE FDC 828 NORWEX 80 TRANSPORT 16/5/2021 13:39 0
norge bypost hammerfest 1 2 oere stemplet NORGE BYPOST HAMMERFEST 1 2 ØRE STEMPLET 16/5/2021 13:39 0
norge 418 19 dr m rthas minde fond stemplet NORGE 418/19 DR. MÄRTHAS MINDE FOND STEMPLET 16/5/2021 13:39 0
norge 970 somalia blok 22 roede kors 87 postfrisk blok NORGE 970 ( SOMALIA BLOK 22 ) RØDE KORS 87 POSTFRISK BLOK 16/5/2021 13:39 0
norge maerkat de no fil oslo 1951 NORGE MÆRKAT DE-NO-FIL OSLO 1951 16/5/2021 13:41 0
14,- DKK
norge 32 1 kr oskar brev afs kristiania 25 vi 05 til dk NORGE 32 1 KR. OSKAR BREV AFS KRISTIANIA 25 VI 05 TIL DK 16/5/2021 13:41 0
400,- DKK
norge fdc 457 58 vernens flyktningeaar 1960 NORGE FDC 457/58 VERNENS FLYKTNINGEAAR 1960 16/5/2021 13:42 0
norge 26 12 oere posthorn stemplet NORGE 26 12 ØRE POSTHORN STEMPLET 16/5/2021 13:42 0
norge 1021 24 billed kunst postfrisk blok NORGE 1021/24 BILLED KUNST POSTFRISK BLOK 16/5/2021 13:42 0
23,- DKK
norge 119 97 brev afs kopervik 14x30 til dk NORGE 119+97 BREV AFS KOPERVIK 14X30 TIL DK 16/5/2021 13:42 0
norge 131 20 oere loeve brev afs loedingen 10xi30 til dk NORGE 131 20 ØRE LØVE BREV AFS LØDINGEN 10XI30 TIL DK 16/5/2021 13:42 0
norge 990 c svampe brugt paa brev til dk afs oslo dep NORGE 990 C SVAMPE BRUGT PÅ BREV TIL DK AFS. OSLO DEP. 16/5/2021 13:43 0
norge aar 2000 komplet postfrisk 1330 59 NORGE ÅR 2000 KOMPLET POSTFRISK 1330/59 16/5/2021 13:43 0
norge aar 2001 komplet postfrisk 1360 1404 NORGE ÅR 2001 KOMPLET POSTFRISK 1360/1404 16/5/2021 13:43 0
170,- DKK
norge aar 2002 komplet postfrisk 1405 1440 NORGE ÅR 2002 KOMPLET POSTFRISK 1405/1440 16/5/2021 13:43 0
185,- DKK
norge parti aar 1996 postfrisk 1200 27 1216 23 NORGE PARTI ÅR 1996 POSTFRISK 1200/27 (- 1216/23) 16/5/2021 13:43 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 16/5/2021 05:21.