QXL.dkSøg1171 søgeresultater fundet for Norge
norge postfrisk samling afa nr 995 1204 med haefter miniark NORGE POSTFRISK Samling AFA NR. 995-1204 MED HÆFTER /MINIARK 23/9/2021 16:46 0
300,- DKK
norge prestigehaefte edward munch Norge prestigehæfte Edward Munch ** < 58 min. 0
195,- DKK
norge prestigehaefte norges kongepar Norge prestigehæfte Norges Kongepar ** < 58 min. 0
145,- DKK
norge sorttryk filos 83 Norge Sorttryk Filos 83 19/9/2021 20:35 0
norge udlands post til danmark 1918 2463 2 NORGE udlands - post til Danmark 1918 - ( 2463-2) 19/9/2021 20:39 0
norge vaerdi brev 50 kr sendt til danmark 1937 2519 4 NORGE værdi-brev 50 kr sendt til Danmark 1937 - (2519-4) 19/9/2021 20:39 0
s 5 2 sider S. 5 2 sider** 19/9/2021 21:22 0
norge danmark 1941 censur Norge Danmark 1941 Censur 19/9/2021 21:45 0
norge afa 520 a postfrisk 2493 2 NORGE AFA 520 A postfrisk - (2493-2) 19/9/2021 21:51 0
norge brevkort helsag fra 1903 flot kort 3349 1 NORGE BREVKORT helsag fra 1903 FLOT kort - (3349-1) 19/9/2021 21:51 0
norge rjukan banen 11 forskellige postfrisk 4030 1 NORGE - RJUKAN BANEN - 11 forskellige postfrisk - (4030-1) 19/9/2021 21:51 0
s 6 6 kort fra ol S. 6 6 kort fra OL 19/9/2021 21:54 0
norge lykkebrev kat hoej se tekst og foto lot 27329 Norge Lykkebrev, kat. høj. se tekst og foto. lot 27329 19/9/2021 23:51 0
190,- DKK
norge sorttryk jonas lie Norge Sorttryk Jonas Lie 20/9/2021 10:43 0
norge nytryk 18855 1980 Norge Nytryk 18855-1980 20/9/2021 10:43 0
norge sorttryk nidaroe 78 Norge Sorttryk Nidarø 78 20/9/2021 10:43 0
norge 801 03 julefrimaerke 78 postfrisk NORGE 801/03 JULEFRIMÆRKE 78 POSTFRISK 20/9/2021 14:20 0
14,- DKK
norge 461 skib brev med tms norwegian ships serve the NORGE 461 SKIB BREV MED TMS NORWEGIAN SHIPS SERVE THE 20/9/2021 14:20 0
norge julemaerke 1906 dr maud postfrisk NORGE JULEMÆRKE 1906 DR. MAUD POSTFRISK 20/9/2021 14:21 0
norge 985 uhrfugl skibs brev afs m s finnmarken NORGE 985 UHRFUGL SKIBS BREV AFS M/S FINNMARKEN 20/9/2021 14:21 0
norge 423 35 oere nordkapp postkort afs hannerfest NORGE 423 35 ØRE NORDKAPP POSTKORT AFS. HANNERFEST 20/9/2021 14:21 0
norge 488 olav 50 oere roed postfrisk NORGE 488 OLAV 50 ØRE RØD POSTFRISK 20/9/2021 14:23 0
norge 824c 25c par 4 blok fugle stemplet NORGE 824C/25C PAR + 4 BLOK FUGLE STEMPLET 20/9/2021 14:24 0
18,- DKK
norge helsag aerogram lf 3 40 oere 5 oere afs asker NORGE HELSAG AEROGRAM LF 3 40 ØRE + 5 ØRE AFS ASKER 20/9/2021 14:25 0
norge helsag 1 40 aerogramme ubrugt NORGE HELSAG 1,40 AEROGRAMME UBRUGT 20/9/2021 14:25 0
norge helsag blomst 100 oere groen postkort ubrugt NORGE HELSAG BLOMST 100 ØRE GRØN POSTKORT UBRUGT 20/9/2021 14:25 0
norge 156 som svarkuvert til fraelsen haer oslo NORGE 156 SOM SVARKUVERT TIL FRÆLSEN HÆR OSLO 20/9/2021 14:25 0
norge helsag brevkort p 168 xiv boy scouts world NORGE HELSAG BREVKORT P 168 XIV BOY SCOUTS WORLD 20/9/2021 14:25 0
norge ol brev med maskinstempel oslo br 29 10 51 NORGE OL BREV MED MASKINSTEMPEL OSLO BR. 29,10,51 20/9/2021 14:26 0
tyskland 343x2 342 360 adressebrev til norge afs hamburg TYSKLAND 343X2+342+360 ADRESSEBREV TIL NORGE AFS. HAMBURG 20/9/2021 14:26 0

Viser: 1-30  af  1000  linjer

Opdateret: 19/9/2021 19:27.