QXL.dkSøg445 søgeresultater fundet for USA
rigtig god samling med luftpost 877 Rigtig god samling med Luftpost (877) 12/5/2021 22:57 16
usa helark boys town USA HELARK BOYS TOWN 13/5/2021 13:28 0
u s a juleark 1970 U.S.A JULEARK 1970 13/5/2021 13:30 0
u s a juleark 1955 U.S.A JULEARK 1955 13/5/2021 16:38 0
u s a easter seals helark 1966 U.S.A EASTER SEALS HELARK 1966 13/5/2021 16:38 0
usa juleark 1961 USA JULEARK 1961 13/5/2021 16:40 0
usa helark boys town 1917 67 USA HELARK BOYS TOWN 1917-67 13/5/2021 16:42 0
u s a postfrisk helark ufodlet U.S.A POSTFRISK HELARK UFODLET 13/5/2021 16:50 0
usa postkort godt motiv USA postkort godt motiv < 17 min. 0
dk 2 kr frankeret brev til usa afs koebenhavn 5 28 3 46 DK 2 KR. FRANKERET BREV TIL USA AFS KØBENHAVN 5 - 28,3,46 9/5/2021 17:46 0
dk 269 274 275 1 25 kr chr brev til usa afs nyborg 30 7 45 DK 269,274,275 1,25 KR CHR. BREV TIL USA AFS. NYBORG 30,7,45 9/5/2021 17:46 0
usa 1450 51 julefrimaerke 1980 4 blok postfrisk USA 1450/51 JULEFRIMÆRKE 1980 4 BLOK POSTFRISK 9/5/2021 18:43 0
17,- DKK
usa 6 store plancher med mange gamle maerker USA. 6 store plancher med mange gamle mærker. 9/5/2021 18:50 0
46,- DKK
usa flotte breve frankeret med diverse maerker sendt til USA. flotte breve, frankeret med diverse mærker, sendt til 9/5/2021 18:50 0
42,- DKK
usa 1901 helsag 2 cents stemplet mef flere poststempler p USA. 1901. Helsag 2 cents, stemplet mef flere poststempler p 9/5/2021 18:50 0
usa 1994 flot brev frankeret med to 29c tiger stamps to n USA. 1994. Flot brev, frankeret med to 29c Tiger Stamps to N 9/5/2021 19:00 0
usa 1962 86 3 flotte breve frankeret med flere gode maerk USA. 1962+86. 3 flotte breve, frankeret med flere gode mærk 9/5/2021 19:18 0
s 1 3 breve og 8 kort fra usa S. 1 3 breve og 8 kort fra USA 9/5/2021 21:54 0
usa 18 forskellige postfriske maerker 3460 1 USA 18 forskellige postfriske mærker - (3460-1) 10/5/2021 10:45 0
danmark luftpost anbefalet sendt til usa 1949 b 472 DANMARK - LUFTPOST - ANBEFALET - sendt til USA 1949- (B-472) 10/5/2021 13:34 0
usa 1998 trans missisissippi ark USA 1998 Trans Missisissippi Ark 10/5/2021 16:18 0
rumaenien 3288 200 aar usa interphil76 stemplet blok RUMÆNIEN 3288 200 ÅR USA INTERPHIL76 STEMPLET BLOK 10/5/2021 16:26 0
gibraltar 637 40 cept 1992 columbus usa 500 aar postfrisk GIBRALTAR 637/40 CEPT 1992 COLUMBUS USA 500 ÅR POSTFRISK 10/5/2021 16:27 0
21,- DKK
vatikanet helsag postkort p 11 35 li afs 9 xi 1950 til usa VATIKANET HELSAG POSTKORT P 11 35 LI. AFS. 9 XI 1950 TIL USA 10/5/2021 16:27 0
gabon fdc 589 usa 200 aar GABON FDC 589 USA 200 ÅR 10/5/2021 16:28 0
usa 263 fd 2 cent g washington haefte blok postfrisk USA 263 FD 2 CENT G. WASHINGTON HÆFTE BLOK POSTFRISK 10/5/2021 16:28 0
dk 289 306 65 oere postkort til usa afs koebenhavn 11 DK 289+306 ( 65 ØRE ) POSTKORT TIL USA AFS KØBENHAVN 11 10/5/2021 16:28 0
usa fyrtaarne pacific lighthouses USA - Fyrtårne Pacific Lighthouses 11/5/2021 08:39 0
usa dinosaur m v 2 kuverter USA Dinosaur m.v. 2 kuverter 11/5/2021 08:39 0
12,- DKK

Viser: 1-30  af  445  linjer

Opdateret: 9/5/2021 14:45.