QXL.dkSøg86 søgeresultater fundet for Vaser
1 2 3
glasvase svensk finsk lilla kunst glas med relief Glasvase Svensk? Finsk? lilla Kunst glas med relief 16/5/2021 11:59 0
120,- DKK
3 x vaser fyn s glasvaerk flotte 3 x vaser Fyn´s glasværk FLOTTE 17/5/2021 13:09 0
175,- DKK
lisa engqvist stentoej askebaeger LISA ENGQVIST - STENTØJ - ASKEBÆGER. 17/5/2021 21:02 0
300,- DKK
kgl glas fad oe 35 cm h 2 5 9 5 cm meget flot stand KGL. GLAS FAD Ø. 35 CM. H. 2,5-9,5 CM. MEGET FLOT STAND. 18/5/2021 10:07 0
499,- DKK
kgl krystal glasfad udformet som blad oe 36 5 cm h 7 5 cm KGL. KRYSTAL GLASFAD UDFORMET SOM BLAD. Ø.36,5 CM. H.7,5 CM. 18/5/2021 10:07 0
399,- DKK
kgl vase nr 1138 45a 1 sort h 10 cm oe 7 cm uden skaar KGL. VASE NR. 1138/45A .1 SORT. H. 10 CM. Ø. 7 CM. UDEN SKÅR 18/5/2021 10:07 0
199,- DKK
kgl vase nr 4764 1 sort h 17 cm oe 13 cm uden skaar KGL. VASE NR. 4764. 1 SORT. H. 17 CM. Ø. 13 CM. UDEN SKÅR. 18/5/2021 10:07 0
349,- DKK
kgl vase rundskuedag 1920 h 15 cm oe 9 cm uden skaar flot KGL. VASE RUNDSKUEDAG 1920 H. 15 CM. Ø. 9 CM. UDEN SKÅR FLOT 18/5/2021 10:07 0
249,- DKK
kgl hummer skaal 1 sort nr 3498 oe 18 cm uden skaar KGL. HUMMER SKÅL ,1 SORT. NR. 3498. Ø. 18 CM. UDEN SKÅR. 18/5/2021 10:07 0
299,- DKK
kgl vase rundskue 1929 motiv kongens bryghus 1 sortering KGL. VASE RUNDSKUE 1929, MOTIV: KONGENS BRYGHUS. 1 SORTERING 18/5/2021 10:07 0
299,- DKK
kgl vase stor motiv aarhus universitet aarhus byvaaben KGL. VASE. STOR. MOTIV: ÅRHUS UNIVERSITET + ÅRHUS BYVÅBEN. 18/5/2021 10:07 0
450,- DKK
kgl krystal glas fad oe 30 cm h 6 cm med buet bund flot KGL. KRYSTAL GLAS FAD Ø. 30 CM. H. 6 CM. MED BUET BUND. FLOT 18/5/2021 10:08 0
299,- DKK
normann copenhagen swing vaser 2 stk sorte h 20 cm NORMANN COPENHAGEN SWING-VASER, 2 STK. SORTE H. 20 CM. 18/5/2021 10:08 0
249,- DKK
normann copenhagen swing vaser 2 stk roed og sort NORMANN COPENHAGEN SWING-VASER, 2 STK. RØD OG SORT 18/5/2021 10:08 0
299,- DKK
normann copenhagen swing vaser 2 stk roed og sort 30 cm NORMANN COPENHAGEN SWING-VASER, 2 STK. RØD OG SORT 30 CM 18/5/2021 10:08 0
349,- DKK
normann copenhagen swing vase sort 40 cm som ny NORMANN COPENHAGEN SWING-VASE, SORT ,40 CM. SOM NY. 18/5/2021 10:08 0
249,- DKK
kgl saet vase fad nr 22784 22781 begge 1 sort uden skaar KGL. SÆT VASE + FAD. NR. 22784+22781. BEGGE 1 SORT.UDEN SKÅR 18/5/2021 10:08 0
699,- DKK
kgl vase nr 3430 1 sort uden skaar h 17 cm oe 9 cm KGL. VASE NR. 3430, 1 SORT. UDEN SKÅR. H. 17 CM. Ø. 9 CM. 18/5/2021 10:08 0
199,- DKK
kgl askebaegre fanoe bro nr 3674 4700 1 sort uden skaar KGL. ASKEBÆGRE FANØ + BRO, NR. 3674+4700. 1 SORT. UDEN SKÅR. 18/5/2021 10:08 0
99,- DKK
b g vase nr 5239 h 18 cm b 11 5 cm flot stand uden skaa B&G VASE NR. 5239. H. 18 CM. B. 11,5 CM. FLOT STAND UDEN SKÅ 18/5/2021 10:08 0
199,- DKK
kgl fajance fad nr 429 2883 17 x 17 x 3 5 cm flot stand KGL. FAJANCE FAD NR. 429/2883. 17 X 17 X 3,5 CM. FLOT STAND. 18/5/2021 10:08 0
199,- DKK
johgus keramik 2 flotte vaser h 10 19 5 cm JOHGUS KERAMIK. 2 FLOTTE VASER. H. 10 + 19,5 CM. 18/5/2021 10:10 0
kgl askebaegre 3 stk 12 5 x 12 5 cm 10 5 x 10 5 cm KGL. ASKEBÆGRE ,3 STK. 12,5 X 12,5 CM. + 10,5 X 10,5 CM. 18/5/2021 10:11 0
kongelig skaal askebaeger oe 18 5 cm KONGELIG SKÅL/ASKEBÆGER. Ø = 18,5 CM. 18/5/2021 10:11 0
keramik vase fra enoel meget speciel h 19 cm oe 14 cm KERAMIK VASE FRA ENØL. MEGET SPECIEL. H.= 19 CM. Ø. = 14 CM. 18/5/2021 10:11 0
320,- DKK
keramik vase fra hanne stentoej h 22 5 cm oe 9 5 cm KERAMIK VASE FRA HANNE STENTØJ. H.= 22,5 CM. Ø. = 9,5 CM. 18/5/2021 10:11 0
b g haandmalet fad af ac 19 61 oe 25 cm meget flot B&G HÅNDMALET FAD AF AC (19)61. Ø. = 25 CM. MEGET FLOT. 18/5/2021 10:11 0
glas fad stort og flot med udfraesninger oe 30 h 6 5 cm GLAS FAD, STORT OG FLOT MED UDFRÆSNINGER. Ø.=30. H. =6,5 CM. 18/5/2021 10:11 0
kgl tedaaser med 2 dronninger 1775 1975 uden skaar KGL. TEDÅSER MED 2 DRONNINGER 1775-1975.UDEN SKÅR. 18/5/2021 10:11 0
120,- DKK
b g stort askebaeger fad motiv koebenhavn 12 5 x 19 5 cm B&G STORT ASKEBÆGER/FAD MOTIV KØBENHAVN. 12,5 X 19,5 CM. 18/5/2021 10:11 0
140,- DKK

Viser: 1-30  af  86  linjer

1 2 3 |
Opdateret: 16/5/2021 04:48.