QXL.dkSøg1756 søgeresultater
Varer til salg af tigeren1957 (35509)
tyske rige afa nr 5 stemplet y Tyske Rige - afa nr. 5 - stemplet (y) 16/5/2021 14:02 0
26,- DKK
tyske rige afa nr 17 stemplet y Tyske Rige - afa nr. 17 - stemplet (y) 16/5/2021 14:02 0
tyske rige afa nr 18 stemplet y Tyske Rige - afa nr. 18 - stemplet (y) 16/5/2021 14:02 0
18,- DKK
tyske rige afa nr 19 stemplet y Tyske Rige - afa nr. 19 - stemplet (y) 16/5/2021 14:02 0
17,- DKK
tyske rige afa nr 20 stemplet y Tyske Rige - afa nr. 20 - stemplet (y) 16/5/2021 14:02 0
17,- DKK
tyske rige afa nr 31 36 38 stemplet y Tyske Rige - afa nr. 31-36, 38 - stemplet (y) 16/5/2021 14:02 0
tyske rige afa nr 39 44 stemplet y Tyske Rige - afa nr. 39-44 - stemplet (y) 16/5/2021 14:02 0
tyske rige afa nr 45 52 stemplet y Tyske Rige - afa nr. 45-52 - stemplet (y) 16/5/2021 14:02 0
tyske rige afa nr 113 116 stemplet Tyske Rige - afa nr. 113-116 - stemplet 16/5/2021 14:04 2
24,- DKK
tyske rige afa nr 118 stemplet y Tyske Rige - afa nr. 118 - stemplet (y) 16/5/2021 14:04 1
18,- DKK
tyske rige afa nr 120 139 stemplet y Tyske Rige - afa nr. 120-139 - stemplet (y) 16/5/2021 14:04 1
tyske rige afa nr 107 110 stemplet Tyske Rige - afa nr. 107-110 - stemplet 16/5/2021 14:04 1
tyske rige afa nr 111 112 stemplet y Tyske Rige - afa nr. 111-112 - stemplet (y) 16/5/2021 14:04 1
18,- DKK
tyske rige afa nr 140 153 stemplet y Tyske Rige - afa nr. 140-153 - stemplet (y) 16/5/2021 14:04 1
tyske rige afa nr 53 65 stemplet y Tyske Rige - afa nr. 53-65 - stemplet (y) 16/5/2021 14:04 0
tyske rige afa nr 68 82 79 stemplet y Tyske Rige - afa nr. 68-82 (-79) - stemplet (y) 16/5/2021 14:04 0
tyske rige afa nr 79 gotisk skrift stemplet y Tyske Rige - afa nr. 79 (gotisk skrift) - stemplet (y) 16/5/2021 14:04 0
tyske rige afa nr 83 97 stemplet Tyske Rige - afa nr. 83-97 - stemplet 16/5/2021 14:04 0
tyske rige afa nr 199 204 stemplet Tyske Rige - afa nr. 199-204 - stemplet 16/5/2021 14:06 1
tyske rige afa nr 205 209 stemplet y Tyske Rige - afa nr. 205-209 - stemplet (y) 16/5/2021 14:06 0
tyske rige afa nr 212 stemplet y Tyske Rige - afa nr. 212 - stemplet (y) 16/5/2021 14:06 0
tyske rige afa nr 213 stemplet y Tyske Rige - afa nr. 213 - stemplet (y) 16/5/2021 14:06 0
tyske rige afa nr 216 stemplet y Tyske Rige - afa nr. 216 - stemplet (y) 16/5/2021 14:06 0
tyske rige afa nr 158 176 stemplet y Tyske Rige - afa nr. 158-176 - stemplet (y) 16/5/2021 14:06 0
tyske rige afa nr 154 157 stemplet y Tyske Rige - afa nr. 154-157 - stemplet (y) 16/5/2021 14:06 0
tyske rige afa nr 197 198 stemplet y Tyske Rige - afa nr. 197-198 - stemplet (y) 16/5/2021 14:06 0
tyske rige afa nr 249 260 stemplet Tyske Rige - afa nr. 249-260 - stemplet 16/5/2021 14:08 0
tyske rige afa nr 261 266 stemplet y Tyske Rige - afa nr. 261-266 - stemplet (y) 16/5/2021 14:08 0
tyske rige afa nr 267 268 stemplet Tyske Rige - afa nr. 267-268 - stemplet 16/5/2021 14:08 0
tyske rige afa nr 217 stemplet y Tyske Rige - afa nr. 217 - stemplet (y) 16/5/2021 14:08 0

Viser: 1-30  af  1756  linjer

Opdateret: 16/5/2021 08:59.